vibratory.net

Stimul8 - kapky pro muže na zvýšení libida, 30 ml

Mužské sexuální zdraví spočívá v udržení dobře fungujícího metabolismu a stejně tak v zajištění dobrého průtoku krve do oblasti genitálií - kapky na zvýšení libida značky Stimul8 se postarají o oboje.

  • zvyšují libido
  • zajišťují dobrý průtok krve do oblasti genitálií

Malý dárek ZDARMA ke každé objednávce

Produkt již není dostupný

Diskrétně doručíme od 59 Kč

Katalogový kód: 3100004206

Obsah: 30 ml
Dávkování: Cca 30 min. před plánovanou sexuální aktivitou nakapejte 3 ml (15 kapek) pod jazyk a chvíli počkejte, než tekutinu polknete.
Složení (ve 3 ml): voda, L-arginin (40,5 mg), vitamin C (kyselina L-askorbová; 15 mg=18,75% DDD*), konzervanty: E211, E202
Skladování: Uchovávejte na chladném, temném místě.
Originální název: Stimul8 Love Drops for him
Výrobce: Cobeco Pharma/PH Bodycare (Nizozemí)

*DDD = doporučená denní dávka

Mužské sexuální zdraví spočívá v udržení dobře fungujícího metabolismu a stejně tak v zajištění dobrého průtoku krve do oblasti genitálií - kapky na zvýšení libida značky Stimul8 se postarají o oboje.

Doplněk stravy s obsahem L-argininu a vitaminu C.

UPOZORNĚNÍ: Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Neužívejte jako náhradu pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Hodnotili 3 zákazníci: 100 %

Hodnotit mohou pouze zákazníci, kteří zboží zakoupili a mají tedy se zbožím vlastní zkušenost.

luboš | před 11 měsíci 100%

Dobrý den, zboží jsem prozatím nepoužil, tak že nemůžu zboží hodnotit. Dnes ho míním použít.

Nahý číšník | před 14 měsíci 100%

Nevím, jestli to nebyl placebo efekt, ale použil jsem je dvakrát a v obou případech jsem byl největší a nejtvrdší, co jsem zažil. Myslím, že hlavní ingredience, l-arginin, funguje tím, že otevře žíly a může jimi tak protíkat víc krve (je ve spoustě doplňků stravy pro body buildery). Sice to funguje, ale funguje to nejspíš hlavně fyzicky, protože tam dole může protíkat hodně krve. Pokud jde o nadrženost, jsem si jistý jenom tím, že je to rozhodně sexy pocit fungovat na 100%, pokud se chápeme! -)

xKejtyx | před 15 měsíci 100%

Pritel si nebyl jisty, o co jde, protoze jsem to objednala jako prekvapeni. Hrozne jsem se tesila, az to vyzkousime, protoze jsme nikdy nic podobneho nemeli. Dodavaji se v praktickem spreji, takze si muzete kapky presne odmerit a nemusite to jen odhadovat atd. Musela jsem ho trochu premlouvat, ale pak souhlasil, ze to zkusime. Prosli jsme instrukce (4 striknuti pod jazyk) a pak pritel rikal, ze to ma dost jedinecnou prichut, ne moc silnou, ale nebyl schopny ji k nicemu prirovnat. Po par minutach zacal citit nejaky ucinek. Vysvetloval mi, ze je to jako pocit tepani krve na zacatku erekce. Hrozne me vzrusilo, jak byl hnedka nadrzenej a nemohla jsem mu proste odolat. Diky Sexshoppe! Rozhodne doporucuju i tem, kdo pochybuji, nas to uplne oslnilo. :)

Ztráta libida a jak zvýšit chuť na sex 2/2

Plazboz / 07.08.2010

Druhá část seriálu o ztrátě libida vám prozradí další z příčin, proč to v posteli neklape – premenstruační syndrom, kojení, nebo strach muže ze selhání erekce. Dále poradíme, jak s nechutí k sexu bojovat. Libido zvednou přírodní afrodiziaka a s erotickými pomůckami se v posteli zaručeně nudit nebudete.

Celý článek

Vliv vegetariánství na sex a sexuální výkonnost

Jana Šrámčíková / 30.07.2012

Vegetariáni mají pověst málo vášnivých a nudných milenců. Skutečnost je ale úplně jiná. Jejich jídelníček je totiž doslova nabitý afrodiziaky. Jeho skladbě ale musí věnovat zvýšenou pozornost, protože nedostatek důležitých živin se může projevit nejenom na kvalitě sexu ale i zdraví.

Celý článek

Sex a pohybový handicap

Plazboz / 23.10.2009

Pro osoby se sníženou pohyblivostí je mnohdy obtížné či nemožné provozovat běžné sexuální aktivity. Jde hlavně o osoby s poraněním páteře - paraplegiky (ochrnutí poloviny těla, většinou dolních končetin) a kvadruplegiky (ochrnutí všech končetin), dále o osoby s roztroušenou sklerózou, nebo mozkovou obrnou. Lépe jsou na tom osoby s artritidou či svalovou atrofií, avšak i jim snížený rozsah pohybů přináší v sexuálním životě komplikace.

Celý článek

Kuchařka Vaříme ze semene

Plazboz / 03.10.2012

Máte zrovna erotickou chvilku - orální sex! Najednou se blíží vyvrcholení. A co teď? Spolknout, nebo vyplivnout? A co třeba použít sperma na vaření? Neděláme si srandu. Na světě je první kuchařka, která Vás naučí vařit z mužského spermatu.

Celý článek

Mapa 7 nejpřehlíženějších erotogenních zón na ženském těle

Nadsamec / 31.03.2015

Chcete být v posteli za specialistu přes ženské vzrušení? Chcete, aby se udělala dřív než vy? Koukněte se na přehlídku zapomenutých a velmi vzrušivých místeček na ženském těle a budete za Nadsamce první velikosti!

Celý článek

Podobné produkty