vibratory.net

Lepící střapce na bradavky

Skutečně minimalistická přikrývka pro vaše prsa stačí na zakrytí bradavek a prsních dvorců.

Malý dárek ZDARMA ke každé objednávce

Produkt již není dostupný

Diskrétně doručíme od 59 Kč

Katalogový kód: 07705900000
  • Rozměry: délka střapce 7 cm; průměr 5,5 cm
  • Materiál: polyester, PVC, polyuretan
  • Barva: černá
  • Výrobce: Orion

Skutečně minimalistická přikrývka pro vaše prsa stačí na zakrytí bradavek a prsních dvorců. Pokud chcete partnera překvapit něčím extra třeba na Valentýna nebo na výročí, jsou tyto ozdoby dobrou volbou. Samolepící vrstva se postará o snadné uchycení. Vaše bradavky budou pokrývat flitry a střapce visící na provázku.

Vhodné jako intimní ozdoba pro všechny lechtivé momenty nebo jako součást striptýzového vystoupení. Fantazií se meze nekladou.

Hodnotili 4 zákazníci: 25 %

Hodnotit mohou pouze zákazníci, kteří zboží zakoupili a mají tedy se zbožím vlastní zkušenost.

Iva | před 15 měsíci 20%

S těmito maličkostmi jsem chtěla trochu okořenit náš vztah. Ale byl to propadák! S tímto akorát tak někomu vypíchnete oči. Střih je opravdu mizerný!! Takhle špičatý bradavky/prsa nemá nikdo.

Berenika | před 17 měsíci 20%

Bohužel musím udělit mínus body. Materiál je nepříjemný a lepidlo nedrží. Přesně za půl minuty byli střapce pryč. Škoda.

Domča | před 21 měsíci 20%

Vůbec nedrží...spadli mi při tancování a já jsem tam stála jak trubka :D...aspoň jsem pobavila okolí :)

Kamila | před 22 měsíci 40%

Tento doplněk vypadá velmi svůdně a když vám padne, opravdu upoutá (proto jen 2 hvězdy). Chtěla jsem si je vzít a překvapit tak svého přítele a to tak, aby si jich nevšiml pod oblečením. To je u těchto střapců bohužel nemožné. Jsou ve tvaru špičatého kuželu. Mám celkem normální poprsí 75 B a spíš kulatá, pevná prsa. Stejně mně střapce odstávají tak, že mám strach, abych příteli nevypíchla oko. Schovat je pod oblečení je doslova nemožné, na to budou lepší ty přiléhavé nebo ploché střapce.

Biče, plácačky, důtky a jejich využití v BDSM

Daniel Hrnčíř / 12.07.2011

Již v době starověku byl bič symbolem trestu a moci, a proto s ním byla například ve starověkém Řecku vyobrazena bohyně Nemesis a v Egyptě faraoni. Bič je nejrozšířenější spanking pomůcka, ale je to i výborný doplněk, který zpestří fádní sexuální večery. Kromě bičů se dnes podíváme také na důtky, plácačky a další BDSM pomůcky.

Celý článek

Leather fashion - vše o erotickém koženém oblečení

Daniel Hrnčíř / 08.03.2012

Kožené oblečení je slušivé a značně erotické. Fetišistů, kteří raději upřednostňují "hrubou" sílu tohoto přírodního materiálu, není málo. Oblečení a erotické pomůcky z kůže mají několik předností oproti prádle a pomůckám z jiných materiálů, např. koženky nebo lacku. Kůže více vydrží, příjemně voní a pro oblast erotiky se z ní vyrábí nepřeberné množství BDSM doplňků, postrojů, oblečků i spodního prádla.

Celý článek

Boty do postele nejen při BDSM hrátkách

Daniel Hrnčíř / 07.05.2012

Milovníci méně tradičních sexuálních praktik berou sexy boty jako důležitou součást své erotické výbavy. Ti co mají rádi boty ještě více, jsou jistě hrdými fetišisty na boty. Pojďme se podívat na tento typ erotického fetiše blíže. Dozvíte se, jak boty využít při různých sexuálních praktikách a to nejen v BDSM.

Celý článek

Ověřeno - surface piercingy zlepšují sex

Mersey / 04.04.2015

100% nositelů intimního surface piercingu potvrdilo, že jejich ozdoba výrazně zvyšuje vzrušení při erotických hrách.  Jak může tak malý kousek kovu zlepšit sex? Když dobře zvolíte typ a velikost šperku i jeho umístění, může ve vaší ložnici nastat opravdové tornádo.

Celý článek

Spanking – polohy pro výprasky a trestné lavice

Daniel Hrnčíř / 24.06.2011

V BDSM jsou výprasky a tělesné tresty oblíbenou praktikou, ale kouzlu spankingu v rámci erotické hry často propadnou i klasicky zaměřené páry. Při vášnivém sexu není k plácnutí přes zadek daleko a s trochou nadsázky lze říci, že i toto je spanking. Dnes se budeme věnovat tématice výprasků podrobně a probereme vhodné polohy a nábytek: trestné lavice, berkley horse, ale např. i obyčejnou židli.

Celý článek

Podobné produkty