vibratory.net

Vibrátor kovového vzhledu Stříbrný milenec (19 cm)

Láká vás představa kovového vibrátoru, máte ale strach z jeho příliš chladného doteku?

  • hladký lesklý povrch vypadá skvěle
  • plastové tělo přenáší intenzivní vibrace
  • kompatibilní se všemi lubrikanty
  • není ohebný, těžší dosažení bodu G

Malý dárek ZDARMA ke každé objednávce

Vaše cena:
529

Ks

Diskrétně doručíme od 59 Kč

Katalogový kód: E20089
  • Rozměry: délka 19 cm, průměr 3,3 cm
  • Materiál: na povrchu metalizovaný leštěný tvrdý plast ABS
  • Barva: stříbrná
  • Baterie: 2 x C
  • Výrobce: You2Toys

Láká vás představa kovového vibrátoru, máte ale strach z jeho příliš chladného doteku? Tento hladký vibrátor vám poskytne mrazivě kovový design kombinovaný s výhodami plastového tělavibrace se dobře přenáší, takže vám kdykoliv poskytne intenzivní zážitek! Hladký povrch oceníte i během análních hrátek, díky menšímu průměru je vibrátor přímo předurčen ke smyslnému dráždění vašeho análku.

Zrcadlově hladký kovový povrch si získá všechny milovníky decentního vzhledu pomůcek. Můžete jej také směle darovat jako intimní dárek.

Používání vibrátoru je snadné, intenzitu vibrací ovládáte jednoduše otáčením kolečka ve spodní části. Zaoblená špička vám usnadní zavádění, pomůcka je tak vhodná i pro ty méně zkušené uživatele. Během intimních her se Stříbrným milencem můžete použít jakýkoliv lubrikační gel včetně silikonových.

Hodnotilo 30 zákazníků: 92 %

Hodnotit mohou pouze zákazníci, kteří zboží zakoupili a mají tedy se zbožím vlastní zkušenost.

Nik a Natálie | před 28 měsíci 100%

Tento vibrátor máme už něco přes čtvrt roku. Mé ženě se velmi líbí nastavitelné vibrace. Jedinou nevýhodou je, že jeho barva začíná vybledávat. Baterie vydrží poměrně dlouho.

motýlek | před 29 měsíci 100%

Dostala jsem tento vibrátor jakožto svůj první. Několik měsíců poté ho stále mám a je jedním z mých nejoblíbenějších. Myslím si, že takovýto vibrátor by měla mít každá žena, ať už pana, nebo zkušená. Přeju příjemnou zábavu!

Zajíček69 | před 29 měsíci 100%

Toto byl můj první vibrátor, a je to stále můj favorit! Pro nejlepší výsledek ho nastavte na nejvyšší vibrace a přiložte si ho na klitoris. Bude to tak příjemné, že toho budete muset nechat! Funguje i ve sprše... můj manžel to na mě rád používá když mě líže.

AlčaBromová | před 30 měsíci 60%

Ze začátku je chladný, což je příjemné, ale ne tak jako u skleněných vibrátorů. Je poměrně úzký, což se mi hodí jelikož jsem "užší žena", ale nejsem největším fandou těchto vibrátorů s regulátorem vibrací na spodku, jelikož když s tím otočíte moc, tak vypadnou baterie. Existují hezčí, měkčí a lepší vibrátory, než je tenhle.

Zuzka | před 30 měsíci 100%

Vibrátor je krásně hladký a snadno se ovláddají vibrace. Právě ted zastává 1. místo v naší sbírce hraček.

Bára1986 | před 31 měsíci 100%

Osobně se ani nedostanu k nejvyšším stupňům vibracím, jelikož to už jsem dávno hotová! Z těchto vibrací budete mít husí kůži a budou s vámi cloumat šíleným způsobem! Ikdyž není dostatečně tichý nato, aby jste si ho vzala na návštevu k rodičům, rozhodně vás uspokojí ať už jste kdekoliv! Nejen že je skvělý, ale navíc vypadá velmi atraktivně. Co víc si ženská může přát?

Kotě | před 31 měsíci 100%

Mám ho už nějakou tu dobu a stále mi příde naprosto úžasný. Používám ho sama a můj přítel ho vždycky chce vzít s námi do postele. Vibrace si můžete nastavit podle potřeby. Snadno se čistí a je velmi efektivní. Svou práci vždy dobře odvede!

BombastickáKočka | před 32 měsíci 100%

Tohle je jeden z mých nejoblíbenějších nástrojů ná zbavení se stresu. Tento elegantní vibrátor je dost výkonný na to, aby vám to udělal opakovaně a hlavně rychle. Ikdyž kovový povrch není zrovna nejideálnější pro penetraci, stejně ho doporučuji všem milovníkům vibrátorům! Kdo říkal že jednoduchost je nudná?!

M.Netřeba | před 34 měsíci 80%

Funguje přesně tak, jak je popsáno na obalu. Vypadá velmi elegantně, ale je cítit tak nějak levně. Za tu cenu je ovšem fantastický. Vibrátor je doručen i s bateriemi a obalem, ve kterým je můžete uchovávat. Poznámka: obal je průhledný takže budete potřebovat eště něco, pokud ho chcete schovat.

Slečna Šéf | před 35 měsíci 100%

Dostala jsem ho jako dárek, a je fantastický. Zbožnuji jeho lesklý stříbrný vzhled a i pocit když je uvnitř, ikdyž ze začátku může být trochu studený. Na spodku vibrátoru je regulace vibrací a je snadno omyvatelný. Neni příliš hlasitý, takže jediný hluk, který vaši sousedé uslyší, bude vaše sténání. Baterie vydrží poměrně dlouho. Jeho vibrace vás lechtají eště dlouho po orgasmu. Je to moje první volba, pokud si chci rychle a dobře užít. Pocit z něho při penetraci nebo při dráždění klitorisu je naprosto úžasný. Mému partnerovi se moc líbí když mu sním přejíždím po penisu nebo varlatech. Doporučuji ho všem. Jedinou nevýhodou je, že častým používáním ztrácí trochu své barvy.

S-kočička | před 35 měsíci 80%

Byla dobrá volba tento vibrátor koupit. Zbožnuji jeho hladký, elegantní a lesklý vzhled. Nastavitelné vibrace jsou skvělou výhodou, jelikož získáte naprostou kontrolu o tom, jak moc si to budete užívat (nebo jí získá váš partner pokud mu to dáte do ruky, což může být velmi vzrušující). Je to skvělá hračka na samostatnou práci, ale podle mě je lepší, když ho dáte partnerovi, jelikož netušíte, jaké vám nastaví vibrace. Pokud si zavážete oči a váš partner vám touto dokonalostí jezdí po těle, je to ohromně smyslné a vzrušující, až máte pocit, že explodujete ještě dříve, než se s ním dostane na intimní místa. Dá se také používat při orálním sexu. Jediným problémem je, že se vibrátor odbarvuje a ztrací svou hladkost, takže začíná být nepoužitelný. Na začátku to byla ale naprosto úžasná hračka.

marek a klára | před 36 měsíci 80%

Používáme ho se svou přítelkyní, a je to skvělé. Vibrace jsou dostatečně silné pro vyvolání orgasmu. Vydrží velmi dlouho, zato jeho baterie moc ne, takže si sežentě náhradní ;) Doporučujeme ho párům, které si chtějí pořídit svou první sexuální hračku. My toho rozhodně nelitujeme!

Laura_L. | před 36 měsíci 100%

Toto je můj vůbec první vibrátor. Podle mě je to skvělý první vibrátor, jelikož se snadno čistí, vypadá příjemně, elegantně, neni příliš velký a je lesklý! U tohoto vibrátoru si můžete nastavovat intenzitu vibrací pouhým pootočením spodní části vibrátoru. Jemné vibrace jsou velmi příjemné na celém těle, a silné vibrace mi při přiložení na klitoris vyvolali velmi rychlý orgasmus. Je vyroben z tvrdého plastu, díky čemuž se snadněji zasouvá. Ze začátku je trochu studený (což může být i příjemné!) Díky ejho tvaru se na něj dá snadno nasadit kondom, pokud ho chcete použít análně. Mně osobně se vibrace při análním použití nelíbí, tak si je při tom vypínám. Je ale poměrně hlasitý, jelikož baterie uvnitř trochu rachotí. Jeden z mých partnerů ho rád použil při našich hrátkách, jelikož nevypadá jako penis takže si také mohl užívat jeho vibrace po celém těle.

x_Minx_x | před 37 měsíci 100%

Ten pocit je zkrátka úžasný. Velmi se mi líbí jeho chladnost, kterou má ze začátku a jeho hladkost jak uvnitř tak na klitorisu. Je to skvělý vibrátor pro začátečníky. Nastavitelné vibrace vám dávají kontrolu nad vaším orgasmem. Velký palec nahoru.

Sexy_Simča | před 37 měsíci 100%

Tenhle nahradil můj starý vibrátor. Je naprosto úžasný, nedékazala bych bez něj žít. S manželem ho používáme stejně rádi, jako ho já používám sama. Můj manžel mě s ním rád penetruje zatímco mi líže klitoris. Je to naprosto úžasné!

andílek0609 | před 39 měsíci 100%

Tento vibrátor, na to jak je malý, tak je velmi uspokojivý, ale také poměrně hlučný. Použila jsem ho na svém partnerovi a moc se mu líbil pocit vibrací na koulích. Pak ho použil on na mě a bylo to úžasné.

Silver | před 39 měsíci 100%

výborný výrobek, dobrá kvalita a navíc má svůj vlastní plastový obal!

Md1990 | před 39 měsíci 80%

Je s ním spousta zábavy a ejho vibrace jsou velmi příjemné. I po jeho vyjmutí stále cítíte jeho vibrace uvnitř těla, tak se pozná že dokonale plní svůj účel. Jedním prostým otočením stupňujete vibrace. Začněte pomalu a pak to ohulte když je to potřeba. Úžasné!

Skořice | před 39 měsíci 100%

Tento vibrátor mám skoro půl roku. Vyzkoušela jsem mnoho jiných, ale tomuhle se žádný nevyrovnal. Tento je naprosot úžasný, trvá jen několik sekundu než vás uspokojí. A dokáže to dělat znovu a znovu. Ať už ho používáte sama, nebo s partnerem, moc si s ním užijete ;-)

Jan & Sára | před 40 měsíci 100%

Tento vibrátor miluji. Je to jeden z našich nejoblíbenějších. Má velmi silné vibrace a není ani tlustý, ani příliš tenký. Vypadá dobře a snadno se čistí. Stačí opláchnout, setřít a mužete na to vlítnout znovu. Má velmi snadné použití, jenom otočíte jeho spodkem a jde se na věc. Jedinou nevýhodou je jeho hlasitost. Celkově je to skvělá hračka.

BeátaČerná | před 40 měsíci 100%

Už jenom jeho vzhled je dokonalý, což je také důvodme proč jsem si ho koupila. Je to pro mě ideální velikost a miluju regulaci vibrací puhým otočením jeho spodní části. Můžete tak měnit vibrace podle nálady. Každá žena by si tento vibrátor měla pořídit.

veevee | před 40 měsíci 80%

Och můj bože! Ten pocit je úžasný! Neni zrovna nejtižší, ale to mi nevadí. Doporučila bych ho každému - je z něj skvělý pocit a udělá vás bez problémů.

Půlnoční tajemství | před 40 měsíci 80%

Tohle se mi velmi líbí. Mám ráda elegantní vibrátory. Tenhle je naprosto dokonalý - můžete se sním penetrovat, dráždit si bradavky i klitoris, a to vše hezkým, lesklým a elegantním vibrátorem. V balení máte rovnou i baterie. Jednoduchým pootočením spodní části můžete nastavovat rychlost vibrací. Na nejvyšší stupeň jsou vibrace opravdu silné, ale také hlasité. Vcelku je to dobrý, výkonný vibrátor, který lze používat mnoha způsoby.

Blbákráva | před 40 měsíci 100%

Nemám žádnou možnost srovnání, jelikož tohle je můj první vibrátor. Je ale vším po čem jsem toužila. Jeho nastavitelné vibrace vám dodávají širokou škálu rozkoší, snadno se čistí, je atraktivní a dá se snadno schovat. Ikdyž ze začátku byl studený, stejně mi přivodil orgasmus kdykoliv jsem to chtěla. Nemohu si stěžovat!

Dlouhán | před 40 měsíci 100%

Koupil jsem ho, abych ještě více okořenil náš sexuální život a rozhodně jsem toho nelitoval! Byla z něj v úplné euforii a náš sex to velmi zlepšilo!

šťastný_pár | před 42 měsíci 100%

Objednali jsem ho, jelikož moje maželka chce mít elegantní hladký vibrátor ve své sbírce a její předchozí přestal fungovat. Je tlustší než mnoho vibrátorů tohoto typu, ale je velmi příjemný na bradavkách, mezi prsy a tam, kde to je nejdůležitější. Doporučuji!

královna zajíčků | před 43 měsíci 80%

Koupila jsem si ho protože jsem chtěla takovýto stříbrný vibrátor, zdá se mi totiž, že vypadajií velmi elegantně a sofistikovaně. Jeho baterie jsou velmi velké, díky čemuž má velmi silné vibrace! To je naprosto skvělé pokud chcete dosáhnout orgasmu za krátkou dobu, což občas ráda dělávám. Celkově to je elegantní hezký vibrátor, který každá žena ráda uvidí ve své sbírce.

Zajíček2010 | před 43 měsíci 100%

Skvělý produkt! Vždy mi přivodí silný orgasmus a jelikož neni moc velký, dá se snadno schovat! Bylo by dobré, kdyby byl voděodolný, ale i tak je furt super! Použila jsem ho při švédské trojce, a každý z něho byl nadšený a náramně si s ním užil. Vřele doporučuji!

SlečnaRozálie | před 44 měsíci 100%

Tento vibrátor mám již několik měsíců, a stále funguje, jako by byl nový. Je velmi výkonný, dokáže toho ještě mnohem víc, než na co vypadá. Má velmi hladký povrch. Doporučuji ho jak zkušeným, tak i začátečníkům. Není zrovna nejtišší, ale nemyslím si, že by to byl velký problém. Jeho design je velmi prostý a líbí se mi jeho kovový vzhled. Jelikož povrch není obtažen silikonem, máte z něj jiný pocit než z většiny vibrátorů. Je to tedy vibrátor, který rozhodně stojí za vyzkoušení, jelikož je cítit jinak než většina vibrátorů a vydrží velmi dlouho.

ÚžasnýJedi | před 47 měsíci 40%

Pokud hledáte opravdu výkonný vibrátor, tak tohle nebude nic pro vás. Naopak pokud vám stačí jemné vibrace tak si ho pořiďte. Dorazil rovnou is bateriemi. Je to hezký, elegantní a velmi příjemný vibrátor. Na spodní části má regulátor vibrací.

Mokrý orgasmus 1/2 - jak funguje squirting

Michaela Kurtaničová / 23.07.2014

Mnohé ženy jsou dnes a denně překvapovány, čeho jsou jejich těla schopná. Většinu z nich první mokrý orgasmus překvapí, některé dokonce i vyděsí. Muži jsou zpravidla v tématu zběhlejší a svoje něžné protějšky uklidňují, že tekutina, která z nich při orgasmu vytekla nebo vystříkla, není nic, za co by se měly stydět. Naopak většina mužů fontánky v rozkrocích svých partnerek vítají s neskrývaným nadšením. Co to vlastně mokrý orgasmus je, kde se bere ženský ejakulát a jak tzv. squirtu dosáhnout? Nejenom tyto otázky zodpovídáme v následujícím článku.

Celý článek

Erotické pomůcky vhodné pro alergiky

Plazboz / 17.10.2009

Počet lidí s alergiemi vinou nekvalitního životního prostředí stále narůstá. Přecitlivělost a exémy si můžeme způsobit i sami používáním výrobků z nekvalitních materiálů. Pro erotické pomůcky to platí dvojnásob, protože přichází do styku se sliznicemi.

Celý článek

The Earth Angel: nejekologičtější vibrátor na světě

Michaela Kurtaničová / 04.12.2013

Vibrátor Earth Angel je prezentován jako revoluční erotická pomůcka, která je extrémně šetrná k životnímu prostředí. Ne nadarmo se tomuto intimnímu společníkovi říká Anděl země. K jeho uvedení do chodu stačí chvilku otáčet kličkou.

Celý článek

USB vibrátory CRAVE: Nikdo nemusí vědět, že vaše fleška umí vibrovat

Michaela Kurtaničová / 14.08.2013

USB disky CRAVE jsou elegantní, vodotěsné, luxusní a, co je hlavní, vibrují. Spojení přepychového cestovního vibrátoru a velkokapacitního USB disku je ve světě erotických pomůcek revolučním počinem.

Celý článek

Podobné produkty