vibratory.net

Stříkající dildo Doc Johnson Drencher
(PISS), 25,5 cm

Stříkající černé dildo Drencher od Doc Johnson je ideální nástroj potěchy a rozkoše, se kterým zažijete spoustu mokré zábavy.

  • připravené stříkat na povel - ideální pro milovníky piss hrátek
  • včetně umělé moči s tropickou příchutí
  • velké rozměry pro náročné :)
  • realisticky vymodelované do posledního detailu
  • silná přísavka
  • 100% voděodolné
  • série Vac-U-Lock - lze připnout do univerzálního harnesu

Malý dárek ZDARMA ke každé objednávce

Vaše cena:
3 999

Ks

Diskrétně ZDARMA doručíme

Katalogový kód: 3001240605

Rozměry: celková délka 25,5 cm, zasunutelná délka cca 19,5 cm, průměr max. 5 cm
Barva: černá
Materiál (neobsahuje ftaláty): silikon, plast
Složení umělé moči: Water (Aqua), Propanediol, Flavor (Aroma), Sodium Hyaluronate, Hydroxyethylcellulose, Sucralose, Colloidal Silver, Yellow 5, Yellow 6
Obsah balení: dildo, stříkačka, kolík s přísavkou, umělá moč (59 ml), vzorek pudru
Originální název: Kink - Wet Works - Drencher - Silicone Squirting Cock
Výrobce: Doc Johnson (USA)

Stříkající černé dildo Drencher od Doc Johnson je ideální nástroj potěchy a rozkoše, se kterým zažijete spoustu mokré zábavy. Vsuňte ho dovnitř až po koule a užijte si pocit dokonalého vyplnění, protože je to pěkný macek. Když už se přiblížíte k vyvrcholení, je nejvyšší čas ho vytáhnout a nechat se zkropit zlatavou "močí". Je jen na vás, jestli ji necháte dopadat na svou mušličku, bříško, prsa nebo obličej... :)

Ano, dildo je stvořené na piss hrátky a prochází jím "močová trubice", která je napojená na hadičku se stříkačkou. Do ní nalijete umělou moč nebo jinou tekutinu a jakmile se budete chtít nechat zmáčet, stačí stlačit píst a z dilda vytryskne proud "moči". K dildu dostanete lahvičku syntetické moči s tropickou příchutí, která až na příjemnou vůni vypadá jako pravá.

Silikonové dildo je realisticky vymodelované do posledního detailu. Má úžasně vytvarovaný žalud, staženou předkožku, výrazně naběhlé žíly a velká varlata. Je velice příjemné na dotek, měkké, ohebné a 100% voděodolné. Patří do série Vac-U-Lock, takže má na spodní straně otvor, do kterého můžete zasunout kolík se silnou přísavkou. Ta dildo podrží na prakticky jakémkoliv hladkém povrchu a vy budete mít při hraní volné ruce. V jedné můžete držet stříkačku, díky které můžete kdykoliv spustit onen slastný zlatý déšť. :)

Používejte výhradně lubrikační gely na vodní bázi. "Močovou trubici" po hraní propláchněte čistou vodou a povrch dilda očistěte speciálním dezinfekčním prostředkem na erotické pomůcky. Než ho schováte, nechte ho důkladně proschnout.

TIP: Dildo je jako stvořené k partnerským piss hrátkám, protože jej můžete připnout do univerzálního harnesu Supreme od Doc Johnson.

Hodnotil 1 zákazník: 85 %

Hodnotit mohou pouze zákazníci, kteří zboží zakoupili a mají tedy se zbožím vlastní zkušenost.

Mado | před 19 dny 85%

dobrá hračka

Podobné produkty