vibratory.net

Stylové dildo La Tour Est Folle Paris

Milujete Eiffelovu věž natolik, že byste ji samou láskou pomilovali?

  • nejfrancouzštější erotická pomůcka, jakou si můžete pořídit :)
  • vymodelované podle známé pařížské Eiffelovky
  • vyrobené ze silikonu - měkké, ohebné a hebké na dotek
  • 100% voděodolné

Malý dárek ZDARMA ke každé objednávce

Vaše cena:
859

Ks

Diskrétně doručíme od 59 Kč

Katalogový kód: E23897

Rozměry: celková délka 22 cm, zasunutelná délka cca 15 cm, průměr max 3,5 cm
Barva: tmavě růžová
Materiál (neobsahuje ftaláty): 100% silikon
Výrobce: La Tour Est Folle Paris / Adrien Lastic

Milujete Eiffelovu věž natolik, že byste ji samou láskou pomilovali? Nemusíte se vydávat na dobrodružství do Paříže s pochybným výsledkem, pořiďte si raději stylové dildo La Tour Est Folle Paris od Adrien Lastic, které skvěle poslouží jako erotická hračka i ozdoba na poličce. Je to ta nejfrancouzštější erotická pomůcka, jakou si můžete pořídit. :)

Dildo je vymodelované podle Eiffelovky a dokonce má naznačenou i její kovovou strukturu. Ta poslouží k větší stimulaci při zavádění do mušličky nebo análku. Hračka je vyrobená ze silikonu, takže je krásně měkká, ohebná, hebká na dotek a 100% voděodolná. Má malý průměr, takže potěší především začátečníky.

Používejte výhradně lubrikační gely na vodní bázi. Po hraní dildo opláchněte vlažnou vodou a očistěte speciálním dezinfekčním prostředkem na erotické pomůcky.

TIP: Dildo je duté, takže do něj můžete zasunout vibrační patronu nebo mini-vibrátor. Rázem tak získáte stylovou vrnící hračku. :)

Historie vibrátorů a dalších erotických pomůcek

Plazboz / 15.10.2009

Zajímavosti z historie erotických pomůcek a vibrátorů. Od historických dild a olivového lubrikačního oleje, přes vynález venušiných kuliček, až po první vibrátory na parní pohon, které se používaly pro léčbu ženské hysterie. Nahlédneme i do současnosti souhrnem nejnovějších pokroků v cybersexu.

Celý článek

Nejstarší erotické pomůcky světa

Michaela Kurtaničová / 06.04.2014

Která erotická pomůcka současnosti má podle vás nejdelší historii? Z předchozích článků připomínající milníky z historie vibrátoru už možná tušíte, že tato erotická pomůcka to se svou 200 letou historií asi nebude. A tušíte správně, nejstarší erotickou pomůckou je logicky ta nejjednodušší – tedy obyčejné dildo. Pojďte s námi nahlédnout do rodokmenů pěti erotických pomůcek současnosti.

Celý článek

22.11.2017

Celý článek

Další bizarní erotické pomůcky 1/2

Michaela Kurtaničová / 14.04.2014

Již dříve jsme se tématu podivných hraček pro dospělé věnovali, jenže postupem času jsme zjistili, že zvláštních erotických pomůcek přibývá. Byla by velká škoda je nenabídnout našim čtenářům a tak jsme pro vás připravili pokračování článku o bizarních erotických pomůckách. Pojďte se s námi na chvíli ponořit do světa kožených praček se sedlem, kondomů, které při styku umí zahrát písničku, lampiček pro orální sex a dalších neobyčejných erotických pomůcek.

Celý článek

Historie sexu - sexuální praktiky napříč historií

Jana Nováková / 22.10.2012

Dnes se na sex díváme jako na běžnou věc, která patří do života moderního člověka. Možná vás ale překvapí, jak sexuální praktiky a zvyky psaly dějiny významných říší. Stranou nezůstane ani církev, která ve středověku provozovala nevěstince. Bez sexu by také nevznikly významné chámy a kostely. Že to nejde dohromady? Čtěte dál a dozvíte se o historii sexu informace, kterým se ani nechce věřit.

Celý článek

Podobné produkty