vibratory.net

Stylový minivibrátor B3 Onye Fleur Lavender

Stylový minivibrátor B3 Onye Fleur Lavender je oslavou krásy a smyslnosti.

  • malý a velice diskrétní
  • 3 stupně intenzity vibrací (poslední stupeň je skutečně silný)
  • voděodolný a jednoduše se čistí

Malý dárek ZDARMA ke každé objednávce

Vaše cena:
619

Ks

Diskrétně doručíme od 59 Kč

Katalogový kód: E21833

Rozměry: celková délka 11,6 cm, zasunutelná délka cca 6,5 cm, průměr max. 3,1 cm
Barva: fialovo-stříbrná
Materiál (neobsahuje ftaláty): ABS (plast), guma
Baterie: 3xAAA (není součástí balení)
Výrobce: Big Teaze Toys (USA)

Stylový minivibrátor B3 Onye Fleur Lavender je oslavou krásy a smyslnosti. Je zabalen do diskrétního těla, které na první pohled vypadá jako flakonek na parfém, a hodí se pro stimulaci klitorisu i masáž celého těla.

Válcové tělíčko má zakulacené konce, chromované detaily a prostiskluzový gumový pásek s nádherným květinovým ornamentem. Vibrátor je vyroben z prvotřídního plastu, kteý je hygienický, neporézní a skvěle přenáší vibrace, které jsou na posledním stupni překvapivě silné. Celkově si můžete vybrat ze 3 stupňů intenzity vibrací.

Vibrátor je voděodolný a jednoduše se čistí. Stačí ho omýt vlažnou vodou s mýdlem, případně speciálním dezinfekčním prostředkem na erotické pomůcky. K lubrikaci můžete použít jakýkoliv gel na vodní či silikonové bázi.

Life: EKO vibrátor inspirovaný přírodou

05.08.2013

Společnost Leaf přišla na trh s novinkou – ekologicky šetrným vibrátorem Life, který tvarem i barvou připomíná list. EKO výrobky jsou momentálně na vzestupu a tento trend se nevyhnul ani erotickému průmyslu. Pojďme se podívat, jaké erotické hračky, vyráběné v souznění s přírodou, je možné na trhu sehnat.

Celý článek

Vibrátory Smile Makers: V jednoduchosti je krása

Michaela Kurtaničová / 13.06.2013

Pro všechny ženy, které si libují v jednoduchosti a mají alespoň špetku smyslu pro humor, připravili Švédi ze společnosti Smile Makers ucelenou sadu čtyř vibrátorů. Pozornost ale nepřitahují jen jejich ladné křivky, ale úsměvně působí i samotné názvy těchto intimních společníků. Je jen na vás, zda se oddáte rozkoši se smyslným Francouzem, zacvičíte si s Tenisovým trenérem, zažijete horké chvilky po boku Požárníka nebo se necháte hýčkat buclatým Milionářem.

Celý článek

24.11.2017

Celý článek

Wake-Up vibe - napůl budík, napůl vibrátor

Michaela Kurtaničová / 20.05.2013

Znáte ten pocit při probuzení do chladného rána, když za okny je ještě černočerná tma a jednoho by z postele nevyhnal ani klackem? Představa ne zrovna lákavá, avšak mnohdy reálnější než bychom si přáli. Zpříjemnit vstávání ženám, které nepatří mezi ranní ptáčata, se rozhodli experti z německé firmy Concepts of Love a Beate Uhse, kteří vyvinuli programovatelný vibrátor „Wake-up“.

Celý článek

Jak vybrat vibrátor pro ženu

Jana Šrámčíková / 11.04.2012

Správně zvolený vibrátor se pro ženu stane velmi vítaným intimním dárkem. Při nevhodném výběru naopak zůstane 'bezpečně' uložen ve skříni. Kritérií pro výběr vibrátoru pro ženu je mnoho, od délky a šířky přes materiál až po vzhled. Nabídka sexshopů je obvykle široká, proto je dobré vybavit se před nákupem několika základními radami.

Celý článek

Podobné produkty