vibratory.net

Svorky na bradavky a pysky spojeny řetízkem

Svorky na bradavky a stydké pysky spojeny řetízkem z kolekce Sextreme vás dokonale potrápí, zároveň ale vzruší.

  • konce svorek jsou změkčené gumovými čepičkami
  • čepičky lze sundat pro intenzivnější zážitek

Malý dárek ZDARMA ke každé objednávce

Vaše cena:
699

Ks

Diskrétně doručíme od 59 Kč

Katalogový kód: 05251970000
  • Rozměry: délka hlavního řetízku 31 cm; délka horného řetízku 16 cm; délka spodního řetízku 12 cm
  • Velikost: univerzální
  • Materiál: kov bez obsahu niklu, gumové zakončení
  • Barva: stříbrná, černá
  • Výrobce: You 2 Toys

Svorky na bradavky a stydké pysky spojeny řetízkem z kolekce Sextreme vás dokonale potrápí, zároveň ale vzruší. Skvělý stylový doplněk pro vaše jemné BDSM hrátky.

Pro pohodlnější nošení jsou konce svorek opatřeny gumovými čepičkami, takže jejich stisk ucítíte, nebude vás ale bolet. Pro bolestivější zážitek stačí když kryty konců svorek sundáte a tak citlivá místa vystavíte tlaku malých zoubků. Sundávání zejména po delším nošení bude pro vás intenzivní zážitek vždy.

Hodnotilo 7 zákazníků: 58 %

Hodnotit mohou pouze zákazníci, kteří zboží zakoupili a mají tedy se zbožím vlastní zkušenost.

Sranda86 | před 23 měsíci 40%

Objednala jsem to pro mě a mého přítele, protože nás zajímají tyhle vylomeniny. Po vyzkoušení nás to moc nezaujalo. Svorky sklouzávají z bradavek a u genitálií to jen bolí. Takže naše oblíbená věc to to rozhodně nebude.

Emil | před 24 měsíci 80%

V zásadě nejsou ty svorky špatně udělaný a svorky dobře drží...až moc dobře. Nemá to regulaci stisku...takže pro nováčky, jako je má přítelkyně, je to až nesnesitelně bolestivý. Nejlepší pocity měla během prvních 20 sekund a pak už to bylo nemožný (jak jsem psal, je začátečník, ale měla by z toho mít i trochu potěšení, ne). Cílem by mělo být způsobit bolest, ale ne takovou, že kvůli tomu uteče :)...z toho fakt nemám nic...pokud teda nechcete opravdu tu ženu trestat. Pro ženy, které už mají zkušenosti a jsou zvyklý na takovýhle svorky to může splnit svůj účel, ale nováčci by si měli koupi dvakrát rozmyslet. Z tohoto důvodu, nedávám všechny hvězdičky.

jetonanic | před 27 měsíci 20%

Celková délka ŘETÍZKŮ je tak poloviční než jsou normální proporce obyčejný ženský. A nejdou nastavit!

Santra | před 33 měsíci 100%

Rozbalili a vyzkoušeli jsme a je to prostě úžasný. Za tu cenu nemůžete šlápnout vedle.

LadyHina | před 34 měsíci 80%

Bohužel, svorky nejdou upravovat a pro lidi, který jsou víc citlivý, jsou až moc těsný.

Štefan | před 39 měsíci 20%

škoda že nejde regulovat to stisknutí svorek...mojí maličkou to po chvíli bolí tak moc, že je nevydrží mít na sobě...

karotková titi | před 41 měsíci 60%

Na můj vkus to docela dost bolelo. Jinak je to kvalitní výrobek.

Biče, plácačky, důtky a jejich využití v BDSM

Daniel Hrnčíř / 12.07.2011

Již v době starověku byl bič symbolem trestu a moci, a proto s ním byla například ve starověkém Řecku vyobrazena bohyně Nemesis a v Egyptě faraoni. Bič je nejrozšířenější spanking pomůcka, ale je to i výborný doplněk, který zpestří fádní sexuální večery. Kromě bičů se dnes podíváme také na důtky, plácačky a další BDSM pomůcky.

Celý článek

Leather fashion - vše o erotickém koženém oblečení

Daniel Hrnčíř / 08.03.2012

Kožené oblečení je slušivé a značně erotické. Fetišistů, kteří raději upřednostňují "hrubou" sílu tohoto přírodního materiálu, není málo. Oblečení a erotické pomůcky z kůže mají několik předností oproti prádle a pomůckám z jiných materiálů, např. koženky nebo lacku. Kůže více vydrží, příjemně voní a pro oblast erotiky se z ní vyrábí nepřeberné množství BDSM doplňků, postrojů, oblečků i spodního prádla.

Celý článek

Boty do postele nejen při BDSM hrátkách

Daniel Hrnčíř / 07.05.2012

Milovníci méně tradičních sexuálních praktik berou sexy boty jako důležitou součást své erotické výbavy. Ti co mají rádi boty ještě více, jsou jistě hrdými fetišisty na boty. Pojďme se podívat na tento typ erotického fetiše blíže. Dozvíte se, jak boty využít při různých sexuálních praktikách a to nejen v BDSM.

Celý článek

Ověřeno - surface piercingy zlepšují sex

Mersey / 04.04.2015

100% nositelů intimního surface piercingu potvrdilo, že jejich ozdoba výrazně zvyšuje vzrušení při erotických hrách.  Jak může tak malý kousek kovu zlepšit sex? Když dobře zvolíte typ a velikost šperku i jeho umístění, může ve vaší ložnici nastat opravdové tornádo.

Celý článek

Spanking – polohy pro výprasky a trestné lavice

Daniel Hrnčíř / 24.06.2011

V BDSM jsou výprasky a tělesné tresty oblíbenou praktikou, ale kouzlu spankingu v rámci erotické hry často propadnou i klasicky zaměřené páry. Při vášnivém sexu není k plácnutí přes zadek daleko a s trochou nadsázky lze říci, že i toto je spanking. Dnes se budeme věnovat tématice výprasků podrobně a probereme vhodné polohy a nábytek: trestné lavice, berkley horse, ale např. i obyčejnou židli.

Celý článek

Podobné produkty