vibratory.net

Tanga Shine s otevřeným rozkrokem

Buďte jako chytrá horákyně – oblečená, neoblečená!

  • tanga s otevřeným rozkrokem mu rozproudí krev
  • bílá krajka jemně ozdobí váš klín
  • půvabné červené mašličky pro hravý šmrnc

Malý dárek ZDARMA ke každé objednávce

Produkt již není dostupný

Diskrétně doručíme od 59 Kč

Katalogový kód: 0313

Velikost: S/M, L/XL, XXL/XXXL
Barva: černá s bílými a červenými detaily
Materiál: 100% polyamid

Buďte jako chytrá horákyně – oblečená, neoblečená! Když si vezmete tahle minimalistická tanga s otevřeným rozkrokem, váš partner bude mít snadný přístup k vašemu žhavému klínu, a přesto vás oba bude při milování vzrušovat, že na sobě stále máte krásné erotické prádlo.

Klasickou barevnou kombinaci černá-bílá osvěžují jasně červené mašličky – dvě vepředu a jedna vzadu půvabně umístěná těsně nad zadečkem.

Ztráta libida a jak zvýšit chuť na sex 2/2

Plazboz / 07.08.2010

Druhá část seriálu o ztrátě libida vám prozradí další z příčin, proč to v posteli neklape – premenstruační syndrom, kojení, nebo strach muže ze selhání erekce. Dále poradíme, jak s nechutí k sexu bojovat. Libido zvednou přírodní afrodiziaka a s erotickými pomůckami se v posteli zaručeně nudit nebudete.

Celý článek

Sex duel! Udělá vám to líp baculka, nebo vychrtlina?

Nadsamec / 26.05.2015

Jedno české rčení tvrdí, že jízda na skútru je jako sex s baculkou – je to super zážitek, dokud tě při tom nevidí kámoši. Co myslíte, jsou ofalděné samičky v posteli lepší než padesátikilové manekýny?

Celý článek

Ztráta libida a příčiny sexuální averze 1/2

Plazboz / 05.08.2010

Máte chuť na sex ale partnerku bolí hlava? Nebo je celá žhavá a milovat se nechcete vy? Když jsou výmluvy častější než sex, zpozorněte. Ztráta libida a sexuální averze ohrožuje vztah více než kterákoli jiná sexuální dysfunkce. Přečtěte si, zda vás nepotkal jeden ze zabijáků libida.

Celý článek

Ultimátní randící rádce

Mersey / 04.02.2015

Jste spolu týden, rok, nebo jste už manželé desítky let? Trávíte čas společně nebo vás dělí práce? Máte volný večer sami pro sebe, nebo doma okounějí děti? Pro každého z vás jsme připravili pár tipů na prima večer. Hurá do toho, čeká vás rande...

Celý článek

Velký průvodce ženským poprsím

Nadsamec / 29.09.2016

Středobody mužského vesmíru, kozičky, cecky, nalejváky, dudy, balóny, melouny, bochany, vemena, prostě prsa! Když je miluješ, musíš poznat všechny jejich velikosti a typy. Průvodce ti pomůže zorientovat se!

Celý článek

Podobné produkty