vibratory.net

Tanga Shine s otevřeným rozkrokem

Buďte jako chytrá horákyně – oblečená, neoblečená!

  • tanga s otevřeným rozkrokem mu rozproudí krev
  • bílá krajka jemně ozdobí váš klín
  • půvabné červené mašličky pro hravý šmrnc

Malý dárek ZDARMA ke každé objednávce

Produkt již není dostupný

Diskrétně doručíme od 59 Kč

Katalogový kód: 0313

Velikost: S/M, L/XL, XXL/XXXL
Barva: černá s bílými a červenými detaily
Materiál: 100% polyamid

Buďte jako chytrá horákyně – oblečená, neoblečená! Když si vezmete tahle minimalistická tanga s otevřeným rozkrokem, váš partner bude mít snadný přístup k vašemu žhavému klínu, a přesto vás oba bude při milování vzrušovat, že na sobě stále máte krásné erotické prádlo.

Klasickou barevnou kombinaci černá-bílá osvěžují jasně červené mašličky – dvě vepředu a jedna vzadu půvabně umístěná těsně nad zadečkem.

25.09.2017

Celý článek

Naučte se rozepínat podprsenku jednou rukou

Michaela Kurtaničová / 18.08.2013

Znáte ty chvíle, kdy se vaše nehbité prsty snaží marně rozepnout podprsenku vaší partnerky a po několikátém nezdařeném pokusu nezbývá, než pokorně požádat o pomoc? Zaručený zabiják sexuálního napětí. Přitom rozepínání podprsenky není žádná věda a dokonce i jednou rukou to může být pro zkušeného jedince hračka. Stačí se držet tréninkového plánu a cvičit.

Celý článek

Proč se vlastně pálí čarodějnice?

Mersey / 30.04.2015

Poslední duben je dnem pálení čarodějnic. Pojďte s námi zjistit, jak tato zvláštní tradice vznikla a zjistíte, že ty nebohé holky jsou dost možná týrany za svou šikovnost v sexu.

Celý článek

Ztráta libida a jak zvýšit chuť na sex 2/2

Plazboz / 07.08.2010

Druhá část seriálu o ztrátě libida vám prozradí další z příčin, proč to v posteli neklape – premenstruační syndrom, kojení, nebo strach muže ze selhání erekce. Dále poradíme, jak s nechutí k sexu bojovat. Libido zvednou přírodní afrodiziaka a s erotickými pomůckami se v posteli zaručeně nudit nebudete.

Celý článek

Sex duel! Udělá vám to líp baculka, nebo vychrtlina?

Nadsamec / 26.05.2015

Jedno české rčení tvrdí, že jízda na skútru je jako sex s baculkou – je to super zážitek, dokud tě při tom nevidí kámoši. Co myslíte, jsou ofalděné samičky v posteli lepší než padesátikilové manekýny?

Celý článek

Podobné produkty