vibratory.net

Pánský masturbátor Tenga Soft Tube Ultra Size XXL

Tenga Soft Tube Ultra Size ze série celosvětově úspěšných pánských masturbátorů je pomůcka pro pány, kteří chtějí povýšit masturbaci na královský zážitek.

Malý dárek ZDARMA ke každé objednávce

Vaše cena:
569 419

Ks

Diskrétně doručíme od 59 Kč

Katalogový kód: 05003210000
  • Rozměry: délka 19 cm; vnější průměr 8 cm, vnitřní průměr 4 cm; vysoce roztažný
  • Materiál: silikon (vložka)
  • Barva: červená, bílá
  • Výrobce: Tenga (Japonsko)

Tenga Soft Tube Ultra Size ze série celosvětově úspěšných pánských masturbátorů je pomůcka pro pány, kteří chtějí povýšit masturbaci na královský zážitek. Jedná se o robustnější verzi pomůcky Tenga Soft Tube. Jednoduchý, ale důmyslný design těchto hraček zaručí slastné chvilky s pořádnou porcí autentických pocitů.

Masturbátor se skládá z obalu, který se dobře drží a elastické vložky sloužící k nasunutí na penis. Dá se zmáčknout a tím zvýšit tlak působící na penis uvnitř vložky. Tunýlek pomůcky má početné vnitřní výčnělky a vroubkování pro výraznější stimulaci. Příjemný materiál nezpůsobuje alergické reakce, neobsahuje ftaláty.

Ve vrchní části nechybí otvor pro regulaci podtlaku v tunýlku. Můžete tak zvýšit sací efekt kopírující stimulaci během orálního sexu. U vstupu je od výroby naplněný zásobník pro lubrikant. Ten je možné doplňovat.

Údržba je snadná, stačí po použití vyprázdnit a opláchnout vlažnou vodou. Pomůcka je již od výroby připravena k okamžitému použití. Tenga Soft Tube Ultra Size je určená zejména pánům s objemnějším penisem. V nabídce je také pomůcka stejných vlastností pro těsnější obepnutí Tenga Soft Tube.

Upozornění: Výrobce nedoporučuje opakované použití, to je však možné.

Hodnotilo 13 zákazníků: 80 %

Hodnotit mohou pouze zákazníci, kteří zboží zakoupili a mají tedy se zbožím vlastní zkušenost.

Petřík | před 19 měsíci 80%

První dojmy: Tenga vypadá velmi futuristicky, takže vám klidně může ležet ve skříni a nemusíte mít strach, že někdo pozná o co jde. Díky velikosti ho můžete mít všude s sebou. Použití je super jednoduché, odstraňte obal, naneste lubrikant a hmmmm, tuto část všichni dobře známe. Jednu hvězdu ubírám, protože je příliš velký. U ostatních Tenga masturbátorů jsem používal US velikosti, ale tady to nesedí, divný... S kondomem se dá použít vícekrát, ale zas necítíte ten vnitřek a prostě to není tak "úzké". Funkce, že si sami regulujete tlak je velmi intenzivní a nabízí dostatečný prostor na zkoušení. Za tu cenu nemůžete nic pokazit. Doporučuji koupit každému, kdo jen trochu zvažuje. Na sex to sice nemá, ale je to velmi, velmi blízko.

Sebastian | před 20 měsíci 100%

Už jsem jich pár vyzkoušel. Ale tenhle kousek předčil všechny, které jsem doposud měl. Obzvlášť svou velikostí. Mně osobně padne dokonale. Ode mě všech pět, díky.

kdokoli | před 22 měsíci 100%

Když nemá žena náladu, tenga je dobrá náhražka!! Rozhodně si koupím ještě jeden.

Ajden | před 23 měsíci 100%

Abych byl upřímnej je fantastickej. V zásadě jde o hodně hluboký hrdlo v tubě. Je to prostě super a bez dávení!!

Michael Jákob | před 25 měsíci 80%

Byla to levná hračka abych si užil. Ještě jí používám, ale nemůžu do ní stříkat jinak jí zničím, nejde totiž nijak vyčistit.

řanda | před 26 měsíci 80%

Musel jsem to vyzkoušet, a rozhodně US Tenga doporučuju všem správnejm chlapům kvůli tej velikosti. Obyčejný Tenga jsou dělaný na japonce s jejich japonskou velikostí.

Nigglemagic | před 26 měsíci 100%

Jsem ve vztahu na dálku a tohle jsem si pořídil protože a) nevypadá jako falešná kundička a b)nevypadá jako velkej silikonovej rukáv, jako jiný masturbátory. Po otevření jsem byl překvapenej jak je velkej, ale teď, po nekolika použitích vidím, že je perfektní. Bylo to fakt blízko skutečnosti; určitě to kundičku nenahradí, ale kdybych měl na výběr Tenga Soft Tube nebo moje ruka, Tenga by vyhrál. Výstupky a všechno nemusí být znát, dokud se hlava penisu nedostane nakonec. ale velký sání může být Až spotřebujete originální lubrikant doporučuju pužít nějaký na bázi vody, co půjde zahřát.

Robert | před 30 měsíci 100%

Nejdřív jsem si koupil tenga soft, ale ten nebyl dost velkej. Pak jsem zkusil tenhle a JOOOO výborný, měkký a pohodlný plus ještě "něco" navíc :).

Artur J. Kepler | před 39 měsíci 80%

určitě se mi líbí..vypadá dost jako skutečná pipka, aby vám bylo líto, že nejste uvnitř skutečný pipiny.

daniel | před 39 měsíci 40%

ušlo to...Je to na začátku trochu těsný a drsný...takže jestli jste hodně velký tak to nekupujte...ublíží vám to

Michail | před 41 měsíci 80%

Beru jen tuhle velikost :). Všechny ostatní jsou pro mě hrozně malý. Dobrá volba za ty peníze. Díky moc!!!

J.V. | před 42 měsíci 20%

Kupte si tenga flip, budete rádi, že jste to udělali.

Pelki | před 44 měsíci 80%

Přál bych si, aby to šlo snadnějc znova použít.... skvělý pocit. Jen bych chtěl, abych neplatil tolik peněz za jednorázový zařízeníčko.

Masturbátor Tenga 3D – těžítko na 50 použití

Michaela Kurtaničová / 22.09.2013

Tenga je japonský výrobce honítek pro muže, který stále přichází s něčím novým. Povedla se i jejich novinka Tenga 3D. Kromě neotřelých prožitků, které přináší při používání, se tento masturbátor stává uměním v momentě, kdy jej odložíte na polici. Pojďte s námi prozkoumat, jak v Tenga navrhují erotické pomůcky s jejich předním designérem Koichi Matsumotem.

Celý článek

Infografika: Zajímavá fakta o penisu

Michaela Kurtaničová / 17.07.2014

Je pravda, že na velikosti penisu nezáleží? Jaké zvíře má nejdelší penis na světě a kolik takový pyj měří? Který národ se může pyšnit největšími penisy na světě, a občané kterého státu mají naopak statisticky nejmenší přirození? Mrkněte na vtipnou inforgrafiku a rozšiřte si s námi okruh znalostí o mužském penisu.

Celý článek

Zážitky se silikonovou pannou: "Je to spíš pro sexuálně zkušenější."

Šedá eminence / 17.11.2014

Znáte film Trosečník s Tomem Hanksem? To je ten, kde si na pustém ostrově Hanks vytvoří společníka z kopacího míče. Dokonce mu dá i jméno. Kdyby měl k dispozici společnici, o které bude dnes řeč, možná by z ostrova vůbec nikam nespěchal. Budeme se totiž bavit o realistické silikonové panně Sex Doll, a to rovnou s jedním jejím vlastníkem, pro kterého je jeho panna už několik let jedinou přítelkyní.

Celý článek

Sex ve virtuální realitě zprostředkuje zařízení VR Tenga

Michaela Kurtaničová / 09.01.2014

Znáte tu radu, že když chcete zažít nové pocity z masturbace, máte si sednout na ruku, nechat ji odkrvit, a následně s ní provést vše potřebné? Prý je to pak "jak od cizího"... O něco příjemnější pocity (alespoň co se té odkrvené ruky týká) můžete zažít díky sexuálními přístroji nazvanému VR Tenga.

Celý článek

Video: Jak vyrobit honítko za 39 korun?

Michaela Kurtaničová / 15.07.2014

Vyrobit si vlastní masturbátor není nic složitého. Materiálů, ze kterých se dá taková pěkná a funkční erotická hračka pro pány vyrobit, je všude kolem nás víc než dost. Stačí mít nápad, šikovné ruce a pár drobných v peněžence. V tomto případě Vás návlek na penis nebude stát víc než 39 korun. Pánové, mrkněte na video a věnujte nějaký čas jenom sami sobě.

Celý článek

Podobné produkty