vibratory.net

Pánský masturbátor Tenga Soft Tube

Pokud chcete povýšit svou masturbaci na královský zážitek, je tento jemný masturbátor správnou volbou.

  • vnitřní výčnělky se postarají o vaše blaho
  • snadno můžete regulovat podtlak uvnitř
  • lubrikováno již z výroby

Malý dárek ZDARMA ke každé objednávce

Vaše cena:
559 389

Ks

Diskrétně doručíme od 59 Kč

Katalogový kód: 05002080000
  • Rozměry: délka 18 cm; vnější průměr 7,6 – 9,7 cm; vnitřní průměr min. 2,5 cm; vysoko roztažný
  • Materiál: silikon (vložka)
  • Barva: červená, bílá
  • Výrobce: Tenga (Japonsko)

Pokud chcete povýšit svou masturbaci na královský zážitek, je tento jemný masturbátor správnou volbou. Je také vhodnou náhradou pro vašeho partnera během odloučení, užijete si s ním ale i během hrádek ve dvojici. Jednoduchý, ale důmyslný design těchto hraček vám zaručí slastné chvilky s pořádnou porcí autentických pocitů.

Obal masturbátoru vám dobře sedne do ruky, elastická vložka slouží k nasunutí na váš penis. V tunýlku pomůcky na vás čekají početné vnitřní výčnělky a vroubkování pro výraznější stimulaci. Příjemný materiál nezpůsobuje alergické reakce, neobsahuje ftaláty. Jemně obepne váš penis a přilne víc jako u jiných modelů Tenga masturbátorů.

Otvorem ve vrchní části můžete regulovat podtlak v tunýlku. Snadno tak zvýšíte sací efekt kopírující stimulaci během orálního sexu. U vstupu je od výroby naplněný zásobník pro lubrikant. Ten můžete doplňovat.

Ze zdlouhavého čištění nemusíte mít obavy, stačí po použití vyprázdnit a opláchnout vlažnou vodou. Pomůcka je jíž od výroby připravena k okamžitému použití. V nabídce se nachází i větší varianta této pomůcky. Pokud hodně cestujete a chcete si svůj masturbátor vzít sebou, oceníte diskrétní rozměry tohoto modelu.

Upozornění: Výrobce nedoporučuje opakované použití, to je však možné.

Hodnotilo 10 zákazníků: 71 %

Hodnotit mohou pouze zákazníci, kteří zboží zakoupili a mají tedy se zbožím vlastní zkušenost.

Andrej M. | před 22 měsíci 20%

Už je kupuju podruhé. Poprvý to bylo skvělý a dost dlouho vydržel. Podruhé nezvládl víc jak dvě použití. Výborný nápad, ale porozhlédnu se jinde.

Alexandr | před 23 měsíci 60%

je to v pohodě, ale doporučuju zkusit jiné tenga produkty, objednal jsem si i vejce abych je vyzkoušel a jiná honítka jsou lepší než tohle.

js250 | před 24 měsíci 100%

Začnu s opakovaným použitím. Jemně vyjměte vnitřní vložku, umyjte v teplé vodě s mýdlem avypláchněte, nechte uschnout. V té vložce rády zabloudí chloupky nebo vlákna atd. Vraťte suché zpátky do toho obalu, nalubrikujte a můžete znovu. Můžete to uskladnit kdekoli, velká piksla s krémem neupoutá ničí pozornost. jenom nikoho nenechejte aby jí používal! :D doporučuju používat jen lubrikant na bázi vody-líp se čistí.

štístko417 | před 30 měsíci 80%

můj zážitek byl skvělý a rozebral jsem si ten obal a vyčistil abych ho měl připravený na příště :). je to skvělé honítko, cenově dostupné. určitě si koupím další věci od značky Tenga.

jindra S | před 32 měsíci 40%

Pokud potřebujete něco, v čem ejakulujete, tohle zabere, ale je to nesrovnatelný s ostatníma Tenga honítkama, které jsem už vyzkoušel. Materiál je z TPE a plastu. Je hypoalergenní. Obal je měkký a jde dobře zmáčknout. Unitř jsou výstupky, ale neposkytovaly moc stimulace. Vstupní otvor-pusa- se neotvírala dost do široka a těsná byla až příliš. Pro mě, to není dobrá hračka, ale vystříkat asi dokáže, když se člověk bude snažit.

Mirek | před 32 měsíci 100%

Tenga Soft Tube je super prostredek pro ty, co chteji zakusit zazitek, jako s nekolikanasobne drazsima honitkama, za mene penez. At zkuseny ci ne, rozhodne se vam zalibi.

AžNaVrchol | před 32 měsíci 80%

Nechtěl jsem si stěžovat, ale budu trochu hnidopich, abych ukázal rozdíly mezi různými druhy Tenga honítek. Soft Tube byl pro mě velký překvapení, opravdu je měkký, dovoluje větší kontrolu tlaku, ale uvnitř je spíš pevnej. Jsem hodně obdařenej takže jsem stiskávat moc nemusel, protože to bylo těsné tak jak to bylo. Pokud ho máš většího než průměr, měl bys jít do Ultra Size Tube Cup. Jo a nahoře je dírka na kontrolu podtlaku...hodně šikovný, normálně mě nebere nic s vakuem, ale tady to bylo moc a moc příjemný!

jake R | před 33 měsíci 60%

Mám spíše průměrnou délku a šířku a ještě tam bylo místo pro něco širšího, ale už ne tolik pro delšího. Více obdaření muži z toho asi budou vypadávat. Tenga prezentuje Soft tube tak, že prý můžeš měnit tlak tím že zmáčkneš dlaň. Bohužel jsem nedokázal stisknout dost silně abych cítil něco víc protože ten plast byl hrozně tvrdý a uvnitř v kapse bylo zase všechno moc měkké.

JsemZen | před 36 měsíci 90%

Tenga Soft cup je ideální hračka pro ty, co to chtějí vyzkoušet a nechtějí utratit všechny úspory. Uzavřený a lubrikovaný, jen otevřeš a jedeš, žádný bordel okolo.

exitus | před 37 měsíci 80%

Pěkná změna jednou za čas. Výborná náhrada partnera/ky když je pryč. Malý tip, s kondomem je možné použít víckrát. ;-)

Masturbátor Tenga 3D – těžítko na 50 použití

Michaela Kurtaničová / 22.09.2013

Tenga je japonský výrobce honítek pro muže, který stále přichází s něčím novým. Povedla se i jejich novinka Tenga 3D. Kromě neotřelých prožitků, které přináší při používání, se tento masturbátor stává uměním v momentě, kdy jej odložíte na polici. Pojďte s námi prozkoumat, jak v Tenga navrhují erotické pomůcky s jejich předním designérem Koichi Matsumotem.

Celý článek

Infografika: Zajímavá fakta o penisu

Michaela Kurtaničová / 17.07.2014

Je pravda, že na velikosti penisu nezáleží? Jaké zvíře má nejdelší penis na světě a kolik takový pyj měří? Který národ se může pyšnit největšími penisy na světě, a občané kterého státu mají naopak statisticky nejmenší přirození? Mrkněte na vtipnou inforgrafiku a rozšiřte si s námi okruh znalostí o mužském penisu.

Celý článek

Zážitky se silikonovou pannou: "Je to spíš pro sexuálně zkušenější."

Šedá eminence / 17.11.2014

Znáte film Trosečník s Tomem Hanksem? To je ten, kde si na pustém ostrově Hanks vytvoří společníka z kopacího míče. Dokonce mu dá i jméno. Kdyby měl k dispozici společnici, o které bude dnes řeč, možná by z ostrova vůbec nikam nespěchal. Budeme se totiž bavit o realistické silikonové panně Sex Doll, a to rovnou s jedním jejím vlastníkem, pro kterého je jeho panna už několik let jedinou přítelkyní.

Celý článek

Sex ve virtuální realitě zprostředkuje zařízení VR Tenga

Michaela Kurtaničová / 09.01.2014

Znáte tu radu, že když chcete zažít nové pocity z masturbace, máte si sednout na ruku, nechat ji odkrvit, a následně s ní provést vše potřebné? Prý je to pak "jak od cizího"... O něco příjemnější pocity (alespoň co se té odkrvené ruky týká) můžete zažít díky sexuálními přístroji nazvanému VR Tenga.

Celý článek

Video: Jak vyrobit honítko za 39 korun?

Michaela Kurtaničová / 15.07.2014

Vyrobit si vlastní masturbátor není nic složitého. Materiálů, ze kterých se dá taková pěkná a funkční erotická hračka pro pány vyrobit, je všude kolem nás víc než dost. Stačí mít nápad, šikovné ruce a pár drobných v peněžence. V tomto případě Vás návlek na penis nebude stát víc než 39 korun. Pánové, mrkněte na video a věnujte nějaký čas jenom sami sobě.

Celý článek

Podobné produkty