vibratory.net

Trojité Wartenbergovo kolečko

Wartenbergovo kolečko je neurologická pomůcka určená ke zkoumání citlivosti kůže.

  • tři ozubená kolečka pro intenzivnější dráždění
  • tlakem sami regulujete míru slasti či bolesti
  • neobvyklá erotická pomůcka pro fajnšmekry

Malý dárek ZDARMA ke každé objednávce

Produkt již není dostupný

Diskrétně doručíme od 59 Kč

Katalogový kód: 3000010335

Rozměry: délka 17,5 cm, šířka 3 cm
Průměr koleček: 3 cm
Délka hrotů: 7 mm
Materiál: nerezová ocel
Výrobce: Steel Power Tools

Wartenbergovo kolečko je neurologická pomůcka určená ke zkoumání citlivosti kůže. Tato malá pomůcka se ihned stala oblíbenou mezi příznivci BDSM, ale boduje i u těch, kteří chtějí svého partnera jen trochu poškádlit. S tímto ocelovým kolečkem můžete partnerovi přejíždět kdekoli po těle a jehličky mu budou způsobovat pocity od slasti a vzrušení až po bolest. Záleží na tom, kde a jak přitlačíte. Pokud nezatlačíte opravdu tvrdě, poranění kůže se nemusíte obávat.

Toto kolečko je jednoduchá a přitom velmi vzrušující pomůcka pro lehké škádlení až po tvrdé SM praktiky.

Přejíždění pichlavými kolečky po těle, zvláště po intimních partiích, vytváří zajímavou směs pocitů kombinujících bolest a slast a tyto pocity lze ještě umocnit např. bondáží, nebo použitím masky na oči.

Tři kolečka v jednom zaručí opravdovou smršť pocitů a vjemů. Méně náročným postačí varianta s jedním pichlavým kolečkem.

Tato hračka vás zaručeně nikdy neomrzí!

Objevte svoji tvrdší stránku s dalšími produkty Steel Power Tools!

Hodnotilo 12 zákazníků: 92 %

Hodnotit mohou pouze zákazníci, kteří zboží zakoupili a mají tedy se zbožím vlastní zkušenost.

Maník | před 16 měsíci 80%

Výborná věc, opravdové potěšení. Jen byste to s ním na začátku neměli přehánět a moc netlačit.

Tom | před 18 měsíci 100%

zvláštní, jak si s tím přejíždíte po kůži, zvláštně to bodá ;) Dělá, co má, dobré zpracování. Dobře uschovejte jinak se některé jehličky ohnou. Doporučuji!

Robert | před 20 měsíci 100%

Tyto překvapivé útoky spolu se zavázanýma očima vám zaručí pořádnou husinu. Záleží kam se s kolečkem vydáte, ale někde je třeba více přitlačit. Možná do budoucna vyzkouším i model s více kolečky

Zákazník | před 21 měsíci 100%

spolu se zavázanýma očima je to naprostá bomba!

Radovan | před 21 měsíci 60%

Kolečko dělá to co má. Hroty jehel však nejsou moc kvalitně vyrobeny. S trochou zručnosti se to dá, ale z medicinského hlediska na odpis

Olin | před 22 měsíci 100%

I moje žena to miluje

Liba | před 23 měsíci 100%

Zdá se,že toho dost vydrží

Simona | před 31 měsíci 100%

Prostě geniální potěšení - prosím ale používejte opatrně. Když moc zatlačíte může se to rychle změnit v bolest a o tu nikdo nestojí :)

Neskaya | před 34 měsíci 100%

vypada dobre, solidne. Zdalo se mi lepsi pouzit kolecko nez standardni vidlicku na prejizdeni po urcitych mistech, jak mi doporucil terapeut. :)

M.H. | před 35 měsíci 100%

moc pěkná hračka, se kterou se dají provádět rozličné věci, podle toho jak s tím zacházíte, může to bolet víc nebo míň, to jsem si nechtěl nechat ujít

deathcall | před 38 měsíci 100%

Fakt špičková věc, velmi dobře zpracovaná, žádné ostré hrany, přesně a dohladka vybroušené. Kolečka se otáčí lehce a špice jsou fakt špičaté! Překrásná hračka, která láká k častému použití :-)

CSG | před 45 měsíci 60%

jenom že ty kolečka tam sedí jaksi viklavě, že sem si na to nejdřív pořídil mini podložky. Teď je to mnohem lepší. Jinak ho používám rád.

Biče, plácačky, důtky a jejich využití v BDSM

Daniel Hrnčíř / 12.07.2011

Již v době starověku byl bič symbolem trestu a moci, a proto s ním byla například ve starověkém Řecku vyobrazena bohyně Nemesis a v Egyptě faraoni. Bič je nejrozšířenější spanking pomůcka, ale je to i výborný doplněk, který zpestří fádní sexuální večery. Kromě bičů se dnes podíváme také na důtky, plácačky a další BDSM pomůcky.

Celý článek

Leather fashion - vše o erotickém koženém oblečení

Daniel Hrnčíř / 08.03.2012

Kožené oblečení je slušivé a značně erotické. Fetišistů, kteří raději upřednostňují "hrubou" sílu tohoto přírodního materiálu, není málo. Oblečení a erotické pomůcky z kůže mají několik předností oproti prádle a pomůckám z jiných materiálů, např. koženky nebo lacku. Kůže více vydrží, příjemně voní a pro oblast erotiky se z ní vyrábí nepřeberné množství BDSM doplňků, postrojů, oblečků i spodního prádla.

Celý článek

Boty do postele nejen při BDSM hrátkách

Daniel Hrnčíř / 07.05.2012

Milovníci méně tradičních sexuálních praktik berou sexy boty jako důležitou součást své erotické výbavy. Ti co mají rádi boty ještě více, jsou jistě hrdými fetišisty na boty. Pojďme se podívat na tento typ erotického fetiše blíže. Dozvíte se, jak boty využít při různých sexuálních praktikách a to nejen v BDSM.

Celý článek

Ověřeno - surface piercingy zlepšují sex

Mersey / 04.04.2015

100% nositelů intimního surface piercingu potvrdilo, že jejich ozdoba výrazně zvyšuje vzrušení při erotických hrách.  Jak může tak malý kousek kovu zlepšit sex? Když dobře zvolíte typ a velikost šperku i jeho umístění, může ve vaší ložnici nastat opravdové tornádo.

Celý článek

Spanking – polohy pro výprasky a trestné lavice

Daniel Hrnčíř / 24.06.2011

V BDSM jsou výprasky a tělesné tresty oblíbenou praktikou, ale kouzlu spankingu v rámci erotické hry často propadnou i klasicky zaměřené páry. Při vášnivém sexu není k plácnutí přes zadek daleko a s trochou nadsázky lze říci, že i toto je spanking. Dnes se budeme věnovat tématice výprasků podrobně a probereme vhodné polohy a nábytek: trestné lavice, berkley horse, ale např. i obyčejnou židli.

Celý článek

Podobné produkty