vibratory.net

Trojitý přirážecí vibrátor-králíček WOW Triple Ecstacy Thruster

Patříte k ženám, které si umí vychutnat komplexní stimulaci?

  • trojitá stimulace v jediném výrobku
  • použijete jej i ve vaně nebo sprše
  • povrch pomůcky příjemný na dotek
  • univerzální baterie AA
  • nekompatibilní se silikonovými lubrikanty
  • vysoká pořizovací cena

Malý dárek ZDARMA ke každé objednávce

Produkt již není dostupný

Diskrétně ZDARMA doručíme

Katalogový kód: 3000010770

Rozměry: celková délka 27,5 cm, zasunutelná délka 14,3 cm, průměr 4,1 cm
Barva: růžová
Materiál: TPR (termoplastická pryž; neobsahuje ftaláty), ABS (plast)
Baterie: 4x AA
Výrobce: WOW! Vibe (Pipedream)

Patříte k ženám, které si umí vychutnat komplexní stimulaci? Pro ty nejnáročnější dámy je v naší nabídce tento nekompromisní milenec, který stimuluje celé vaše lůno. Hlavní část svými přírazy pečuje o nervová zakončení v pochvě, úzký výběžek se postará o vzrušování análku a o slast nebude ochuzený ani poštěváček – výběžek ve tvaru králička polechtá váš klitoris výraznými vibracemi!

Nad všemi funkcemi máte dokonalou kontrolu pomocí ovládacího panelu v spodní části. Vyberte si ze 3 úrovní dorážení hlavní části a 7 vibračních programů análního ocásku a králička pečujícího o klitoris. Vibrace vás zhýčkají svou intenzitou, díky dvěma motorkům je ucítíte v té nejlepší formě.

Vezměte si tohoto neúnavného milence s sebou do vany nebo sprchy a zvýrazněte celkový vzrušující dojem ještě proudem vody nebo dotekem kapek, vibrátor je vodotěsný.

Povrch Přirážeče oceníte pro jeho sametovou jemnost, tak jako je u silikonových pomůcek zvykem. Nezpůsobí vám žádnou alergickou reakci a snadno jej udržíte v naprosté hygienické čistotě.

TIP: Schovejte králíčka před závistivými zraky návštěv do designového kufříku nebo jej darujte jako hodnotný intimní dárek.

Hodnotilo 5 zákazníků: 96 %

Hodnotit mohou pouze zákazníci, kteří zboží zakoupili a mají tedy se zbožím vlastní zkušenost.

Archimedes | před 21 měsíci 100%

Je ok

velká T. | před 22 měsíci 100%

nemůžu se ho nabažit. dokonalost. super přirážení, výkon. v páru nebo o samotě, tenhle produkt je fakt super. co víc dodat

Slečna J | před 22 měsíci 80%

MILOVALA JSEM HO, ale teďka se králíček začíná odlamovat.

lili líz | před 26 měsíci 100%

paráda pokaždé jsem vlhká

tel | před 27 měsíci 100%

Uau jeeeee moje pani ho miluje xxxxx trefi vsechny ty spravny mistecka najednou

18.08.2017

Celý článek

Wake-Up vibe - napůl budík, napůl vibrátor

Michaela Kurtaničová / 20.05.2013

Znáte ten pocit při probuzení do chladného rána, když za okny je ještě černočerná tma a jednoho by z postele nevyhnal ani klackem? Představa ne zrovna lákavá, avšak mnohdy reálnější než bychom si přáli. Zpříjemnit vstávání ženám, které nepatří mezi ranní ptáčata, se rozhodli experti z německé firmy Concepts of Love a Beate Uhse, kteří vyvinuli programovatelný vibrátor „Wake-up“.

Celý článek

Jak vybrat vibrátor pro ženu

Jana Šrámčíková / 11.04.2012

Správně zvolený vibrátor se pro ženu stane velmi vítaným intimním dárkem. Při nevhodném výběru naopak zůstane 'bezpečně' uložen ve skříni. Kritérií pro výběr vibrátoru pro ženu je mnoho, od délky a šířky přes materiál až po vzhled. Nabídka sexshopů je obvykle široká, proto je dobré vybavit se před nákupem několika základními radami.

Celý článek

Příručka Nadsamce – manuál ke klitorisu

Nadsamec / 19.07.2015

My muži všelijakými návody a manuály odpradávna pohrdáme. Tento bys ale ignorovat rozhodně neměl, protože tě naučí dokonale ovládat to nejcitlivější místečko na ženském těle – klitoris neboli poštěváček.

Celý článek

The Earth Angel: nejekologičtější vibrátor na světě

Michaela Kurtaničová / 04.12.2013

Vibrátor Earth Angel je prezentován jako revoluční erotická pomůcka, která je extrémně šetrná k životnímu prostředí. Ne nadarmo se tomuto intimnímu společníkovi říká Anděl země. K jeho uvedení do chodu stačí chvilku otáčet kličkou.

Celý článek

Podobné produkty