vibratory.net

Trojitý přirážecí vibrátor-králíček WOW Triple Ecstacy Thruster

Patříte k ženám, které si umí vychutnat komplexní stimulaci?

  • trojitá stimulace v jediném výrobku
  • použijete jej i ve vaně nebo sprše
  • povrch pomůcky příjemný na dotek
  • univerzální baterie AA
  • nekompatibilní se silikonovými lubrikanty
  • vysoká pořizovací cena

Malý dárek ZDARMA ke každé objednávce

Produkt již není dostupný

Diskrétně ZDARMA doručíme

Katalogový kód: 3000010770

Rozměry: celková délka 27,5 cm, zasunutelná délka 14,3 cm, průměr 4,1 cm
Barva: růžová
Materiál: TPR (termoplastická pryž; neobsahuje ftaláty), ABS (plast)
Baterie: 4x AA
Výrobce: WOW! Vibe (Pipedream)

Patříte k ženám, které si umí vychutnat komplexní stimulaci? Pro ty nejnáročnější dámy je v naší nabídce tento nekompromisní milenec, který stimuluje celé vaše lůno. Hlavní část svými přírazy pečuje o nervová zakončení v pochvě, úzký výběžek se postará o vzrušování análku a o slast nebude ochuzený ani poštěváček – výběžek ve tvaru králička polechtá váš klitoris výraznými vibracemi!

Nad všemi funkcemi máte dokonalou kontrolu pomocí ovládacího panelu v spodní části. Vyberte si ze 3 úrovní dorážení hlavní části a 7 vibračních programů análního ocásku a králička pečujícího o klitoris. Vibrace vás zhýčkají svou intenzitou, díky dvěma motorkům je ucítíte v té nejlepší formě.

Vezměte si tohoto neúnavného milence s sebou do vany nebo sprchy a zvýrazněte celkový vzrušující dojem ještě proudem vody nebo dotekem kapek, vibrátor je vodotěsný.

Povrch Přirážeče oceníte pro jeho sametovou jemnost, tak jako je u silikonových pomůcek zvykem. Nezpůsobí vám žádnou alergickou reakci a snadno jej udržíte v naprosté hygienické čistotě.

TIP: Schovejte králíčka před závistivými zraky návštěv do designového kufříku nebo jej darujte jako hodnotný intimní dárek.

Hodnotilo 5 zákazníků: 96 %

Hodnotit mohou pouze zákazníci, kteří zboží zakoupili a mají tedy se zbožím vlastní zkušenost.

Archimedes | před 18 měsíci 100%

Je ok

velká T. | před 18 měsíci 100%

nemůžu se ho nabažit. dokonalost. super přirážení, výkon. v páru nebo o samotě, tenhle produkt je fakt super. co víc dodat

Slečna J | před 19 měsíci 80%

MILOVALA JSEM HO, ale teďka se králíček začíná odlamovat.

lili líz | před 23 měsíci 100%

paráda pokaždé jsem vlhká

tel | před 24 měsíci 100%

Uau jeeeee moje pani ho miluje xxxxx trefi vsechny ty spravny mistecka najednou

Mokrý orgasmus 1/2 - jak funguje squirting

Michaela Kurtaničová / 23.07.2014

Mnohé ženy jsou dnes a denně překvapovány, čeho jsou jejich těla schopná. Většinu z nich první mokrý orgasmus překvapí, některé dokonce i vyděsí. Muži jsou zpravidla v tématu zběhlejší a svoje něžné protějšky uklidňují, že tekutina, která z nich při orgasmu vytekla nebo vystříkla, není nic, za co by se měly stydět. Naopak většina mužů fontánky v rozkrocích svých partnerek vítají s neskrývaným nadšením. Co to vlastně mokrý orgasmus je, kde se bere ženský ejakulát a jak tzv. squirtu dosáhnout? Nejenom tyto otázky zodpovídáme v následujícím článku.

Celý článek

Futuristická sexuální hračka přemění vaše prsty ve vibrátory

Michaela Kurtaničová / 09.06.2013

Jako vystřižená z sci-fi filmu vypadá erotická pomůcka, která vyšla z dílny společnosti Jimmyjane. Futuristicky vyhlížející zařízení, které po navlečení na ruku a spuštění, rozvibruje dva malé stimulátory na vašich prstech, nese název Hello Touch.

Celý článek

Techniky ženské masturbace - ocelovým řetězem se squirtu

Mersey / 09.02.2015

Milujete šukání? Zbožňujete, když do vás proniká tvrdý nadžený penis? Jak ty slastné pocity napodobit, když jste jen vy sama? Robertky a prsty už znáte, pojďte si trochu rozšířit obzory a objevit nové možnosti a techniky.

Celý článek

Life: EKO vibrátor inspirovaný přírodou

05.08.2013

Společnost Leaf přišla na trh s novinkou – ekologicky šetrným vibrátorem Life, který tvarem i barvou připomíná list. EKO výrobky jsou momentálně na vzestupu a tento trend se nevyhnul ani erotickému průmyslu. Pojďme se podívat, jaké erotické hračky, vyráběné v souznění s přírodou, je možné na trhu sehnat.

Celý článek

Vibrátory Smile Makers: V jednoduchosti je krása

Michaela Kurtaničová / 13.06.2013

Pro všechny ženy, které si libují v jednoduchosti a mají alespoň špetku smyslu pro humor, připravili Švédi ze společnosti Smile Makers ucelenou sadu čtyř vibrátorů. Pozornost ale nepřitahují jen jejich ladné křivky, ale úsměvně působí i samotné názvy těchto intimních společníků. Je jen na vás, zda se oddáte rozkoši se smyslným Francouzem, zacvičíte si s Tenisovým trenérem, zažijete horké chvilky po boku Požárníka nebo se necháte hýčkat buclatým Milionářem.

Celý článek

Podobné produkty