vibratory.net

Trojitý přirážecí vibrátor-králíček WOW Triple Ecstacy Thruster

Patříte k ženám, které si umí vychutnat komplexní stimulaci?

  • trojitá stimulace v jediném výrobku
  • použijete jej i ve vaně nebo sprše
  • povrch pomůcky příjemný na dotek
  • univerzální baterie AA
  • nekompatibilní se silikonovými lubrikanty
  • vysoká pořizovací cena

Malý dárek ZDARMA ke každé objednávce

Produkt již není dostupný

Diskrétně ZDARMA doručíme

Katalogový kód: 3000010770

Rozměry: celková délka 27,5 cm, zasunutelná délka 14,3 cm, průměr 4,1 cm
Barva: růžová
Materiál: TPR (termoplastická pryž; neobsahuje ftaláty), ABS (plast)
Baterie: 4x AA
Výrobce: WOW! Vibe (Pipedream)

Patříte k ženám, které si umí vychutnat komplexní stimulaci? Pro ty nejnáročnější dámy je v naší nabídce tento nekompromisní milenec, který stimuluje celé vaše lůno. Hlavní část svými přírazy pečuje o nervová zakončení v pochvě, úzký výběžek se postará o vzrušování análku a o slast nebude ochuzený ani poštěváček – výběžek ve tvaru králička polechtá váš klitoris výraznými vibracemi!

Nad všemi funkcemi máte dokonalou kontrolu pomocí ovládacího panelu v spodní části. Vyberte si ze 3 úrovní dorážení hlavní části a 7 vibračních programů análního ocásku a králička pečujícího o klitoris. Vibrace vás zhýčkají svou intenzitou, díky dvěma motorkům je ucítíte v té nejlepší formě.

Vezměte si tohoto neúnavného milence s sebou do vany nebo sprchy a zvýrazněte celkový vzrušující dojem ještě proudem vody nebo dotekem kapek, vibrátor je vodotěsný.

Povrch Přirážeče oceníte pro jeho sametovou jemnost, tak jako je u silikonových pomůcek zvykem. Nezpůsobí vám žádnou alergickou reakci a snadno jej udržíte v naprosté hygienické čistotě.

TIP: Schovejte králíčka před závistivými zraky návštěv do designového kufříku nebo jej darujte jako hodnotný intimní dárek.

Hodnotilo 5 zákazníků: 96 %

Hodnotit mohou pouze zákazníci, kteří zboží zakoupili a mají tedy se zbožím vlastní zkušenost.

Archimedes | před 24 měsíci 100%

Je ok

velká T. | před 24 měsíci 100%

nemůžu se ho nabažit. dokonalost. super přirážení, výkon. v páru nebo o samotě, tenhle produkt je fakt super. co víc dodat

Slečna J | před 24 měsíci 80%

MILOVALA JSEM HO, ale teďka se králíček začíná odlamovat.

lili líz | před 29 měsíci 100%

paráda pokaždé jsem vlhká

tel | před 29 měsíci 100%

Uau jeeeee moje pani ho miluje xxxxx trefi vsechny ty spravny mistecka najednou

Life: EKO vibrátor inspirovaný přírodou

05.08.2013

Společnost Leaf přišla na trh s novinkou – ekologicky šetrným vibrátorem Life, který tvarem i barvou připomíná list. EKO výrobky jsou momentálně na vzestupu a tento trend se nevyhnul ani erotickému průmyslu. Pojďme se podívat, jaké erotické hračky, vyráběné v souznění s přírodou, je možné na trhu sehnat.

Celý článek

Vibrátory Smile Makers: V jednoduchosti je krása

Michaela Kurtaničová / 13.06.2013

Pro všechny ženy, které si libují v jednoduchosti a mají alespoň špetku smyslu pro humor, připravili Švédi ze společnosti Smile Makers ucelenou sadu čtyř vibrátorů. Pozornost ale nepřitahují jen jejich ladné křivky, ale úsměvně působí i samotné názvy těchto intimních společníků. Je jen na vás, zda se oddáte rozkoši se smyslným Francouzem, zacvičíte si s Tenisovým trenérem, zažijete horké chvilky po boku Požárníka nebo se necháte hýčkat buclatým Milionářem.

Celý článek

22.10.2017

Celý článek

Wake-Up vibe - napůl budík, napůl vibrátor

Michaela Kurtaničová / 20.05.2013

Znáte ten pocit při probuzení do chladného rána, když za okny je ještě černočerná tma a jednoho by z postele nevyhnal ani klackem? Představa ne zrovna lákavá, avšak mnohdy reálnější než bychom si přáli. Zpříjemnit vstávání ženám, které nepatří mezi ranní ptáčata, se rozhodli experti z německé firmy Concepts of Love a Beate Uhse, kteří vyvinuli programovatelný vibrátor „Wake-up“.

Celý článek

Jak vybrat vibrátor pro ženu

Jana Šrámčíková / 11.04.2012

Správně zvolený vibrátor se pro ženu stane velmi vítaným intimním dárkem. Při nevhodném výběru naopak zůstane 'bezpečně' uložen ve skříni. Kritérií pro výběr vibrátoru pro ženu je mnoho, od délky a šířky přes materiál až po vzhled. Nabídka sexshopů je obvykle široká, proto je dobré vybavit se před nákupem několika základními radami.

Celý článek

Podobné produkty