vibratory.net

Trojitý přirážecí vibrátor-králíček WOW Triple Ecstacy Thruster

Patříte k ženám, které si umí vychutnat komplexní stimulaci?

  • trojitá stimulace v jediném výrobku
  • použijete jej i ve vaně nebo sprše
  • povrch pomůcky příjemný na dotek
  • univerzální baterie AA
  • nekompatibilní se silikonovými lubrikanty
  • vysoká pořizovací cena

Malý dárek ZDARMA ke každé objednávce

Produkt již není dostupný

Diskrétně ZDARMA doručíme

Katalogový kód: 3000010770

Rozměry: celková délka 27,5 cm, zasunutelná délka 14,3 cm, průměr 4,1 cm
Barva: růžová
Materiál: TPR (termoplastická pryž; neobsahuje ftaláty), ABS (plast)
Baterie: 4x AA
Výrobce: WOW! Vibe (Pipedream)

Patříte k ženám, které si umí vychutnat komplexní stimulaci? Pro ty nejnáročnější dámy je v naší nabídce tento nekompromisní milenec, který stimuluje celé vaše lůno. Hlavní část svými přírazy pečuje o nervová zakončení v pochvě, úzký výběžek se postará o vzrušování análku a o slast nebude ochuzený ani poštěváček – výběžek ve tvaru králička polechtá váš klitoris výraznými vibracemi!

Nad všemi funkcemi máte dokonalou kontrolu pomocí ovládacího panelu v spodní části. Vyberte si ze 3 úrovní dorážení hlavní části a 7 vibračních programů análního ocásku a králička pečujícího o klitoris. Vibrace vás zhýčkají svou intenzitou, díky dvěma motorkům je ucítíte v té nejlepší formě.

Vezměte si tohoto neúnavného milence s sebou do vany nebo sprchy a zvýrazněte celkový vzrušující dojem ještě proudem vody nebo dotekem kapek, vibrátor je vodotěsný.

Povrch Přirážeče oceníte pro jeho sametovou jemnost, tak jako je u silikonových pomůcek zvykem. Nezpůsobí vám žádnou alergickou reakci a snadno jej udržíte v naprosté hygienické čistotě.

TIP: Schovejte králíčka před závistivými zraky návštěv do designového kufříku nebo jej darujte jako hodnotný intimní dárek.

Hodnotilo 5 zákazníků: 96 %

Hodnotit mohou pouze zákazníci, kteří zboží zakoupili a mají tedy se zbožím vlastní zkušenost.

Archimedes | před 20 měsíci 100%

Je ok

velká T. | před 20 měsíci 100%

nemůžu se ho nabažit. dokonalost. super přirážení, výkon. v páru nebo o samotě, tenhle produkt je fakt super. co víc dodat

Slečna J | před 21 měsíci 80%

MILOVALA JSEM HO, ale teďka se králíček začíná odlamovat.

lili líz | před 25 měsíci 100%

paráda pokaždé jsem vlhká

tel | před 26 měsíci 100%

Uau jeeeee moje pani ho miluje xxxxx trefi vsechny ty spravny mistecka najednou

Techniky ženské masturbace - ocelovým řetězem se squirtu

Mersey / 09.02.2015

Milujete šukání? Zbožňujete, když do vás proniká tvrdý nadžený penis? Jak ty slastné pocity napodobit, když jste jen vy sama? Robertky a prsty už znáte, pojďte si trochu rozšířit obzory a objevit nové možnosti a techniky.

Celý článek

Life: EKO vibrátor inspirovaný přírodou

05.08.2013

Společnost Leaf přišla na trh s novinkou – ekologicky šetrným vibrátorem Life, který tvarem i barvou připomíná list. EKO výrobky jsou momentálně na vzestupu a tento trend se nevyhnul ani erotickému průmyslu. Pojďme se podívat, jaké erotické hračky, vyráběné v souznění s přírodou, je možné na trhu sehnat.

Celý článek

Vibrátory Smile Makers: V jednoduchosti je krása

Michaela Kurtaničová / 13.06.2013

Pro všechny ženy, které si libují v jednoduchosti a mají alespoň špetku smyslu pro humor, připravili Švédi ze společnosti Smile Makers ucelenou sadu čtyř vibrátorů. Pozornost ale nepřitahují jen jejich ladné křivky, ale úsměvně působí i samotné názvy těchto intimních společníků. Je jen na vás, zda se oddáte rozkoši se smyslným Francouzem, zacvičíte si s Tenisovým trenérem, zažijete horké chvilky po boku Požárníka nebo se necháte hýčkat buclatým Milionářem.

Celý článek

26.06.2017

Celý článek

Wake-Up vibe - napůl budík, napůl vibrátor

Michaela Kurtaničová / 20.05.2013

Znáte ten pocit při probuzení do chladného rána, když za okny je ještě černočerná tma a jednoho by z postele nevyhnal ani klackem? Představa ne zrovna lákavá, avšak mnohdy reálnější než bychom si přáli. Zpříjemnit vstávání ženám, které nepatří mezi ranní ptáčata, se rozhodli experti z německé firmy Concepts of Love a Beate Uhse, kteří vyvinuli programovatelný vibrátor „Wake-up“.

Celý článek

Podobné produkty