vibratory.net

Sada erekčních kroužků Get Hard
(3 ks)

Trojdílnou sadu erekčních kroužků Get Hard ocení každý muž, který by si přál posílit svou erekci a dopřát tak partnerce i sobě více rozkoše.

  • posílí erekci
  • stimulační výstupky působí na oba partnery
  • díky vysoké elasticitě univerzální velikost

Malý dárek ZDARMA ke každé objednávce

Vaše cena:
259 199

Ks

Diskrétně doručíme od 59 Kč

Katalogový kód: 3000004358
  • Rozměry: průměr 2,5 cm (vysoce elastické, lze roztáhnout až na 300%)
  • Barva: transparentní
  • Materiál: silikon
  • Výrobce: You2Toys

Trojdílnou sadu erekčních kroužků Get Hard ocení každý muž, který by si přál posílit svou erekci a dopřát tak partnerce i sobě více rozkoše. Výčnělky lemující obvod kroužků působí během milování stimulačně na oba partnery.

Sada obsahuje tři kroužky, takže můžete libovolně kombinovat a použít klidně po celé délce penisu i kolem varlat. Díky elasticitě materiálu, která umožňuje roztažení kroužků až na trojnásobek výchozího průměru, mají kroužky univerzální velikost, takže se skvěle přizpůsobí všem.

Zvrhlé hrátky po sexu

Mersey / 28.02.2015

Kouřilky a polykačky, vášnivé milovnice mužského semene, beznadějné romantičky zbožňující líbání... chci se s vámi podělit o jeden skvělý zážitek. Od té doby už nejsou hrátky se spermatem jen strohé polykání... od toho večera mě to vážně začalo bavit.

Celý článek

SexFit – kroužek na penis s počítadlem zásunů

Michaela Kurtaničová / 18.08.2014

Fitness aplikace pro chytré telefony k měření sportovních výkonů dnes používá kde kdo. Na sociálních sítích pak mnozí sdílí statistiky zhltaných kilometrů a spálených kalorií. Nyní přichází kroužek na penis SexFit, který dokáže měřit sexuální aktivitu. Kromě počtu zásunů, jejich rychlosti a dalších parametrů si můžete z naměřených dat dělat grafy a statistiky. Chcete vědět, kdy a kde bude „krokoměr“ na penis k dostání?

Celý článek

Závislost na sexu 2/2 – příběhy nymfomanek a erotomanů

Lucie Čermáková / 08.06.2012

Závislost na sexu je vážný problém, ale stejně tak je to zajímavé a mnohdy velice úsměvné téma. Existuje vůbec závislost jako nemoc? Co je v sexu normální a co už ne? I někteří známí herci a herečky jsou sexuálními úlety přímo posedlí. Nevěřili byste, jakých šíleností jsou lidé pod vlivem neutuchajícího chtíče schopni.

Celý článek

Podobné produkty