vibratory.net

Umělá vagina Pleasure Masturbator

Pokud si libujete v opravdu těsných zásunech, pak se umělá vagina Pleasure Masturbator stane vaší novou nejlepší kamarádkou, kterou můžete mít díky malé velikosti prakticky kdykoliv u sebe.

  • skutečně uzoučká dírka
  • tunýlek se stimulačními proužky pro větší dráždění
  • malé cestovní rozměry
  • jednoduché a rychlé čištění

Malý dárek ZDARMA ke každé objednávce

Vaše cena:
229

Ks

Diskrétně doručíme od 59 Kč

Katalogový kód: E21183

Rozměry: celková délka 10 cm
Barva: růžová
Materiál (neobsahuje ftaláty): TPE

Pokud si libujete v opravdu těsných zásunech, pak se umělá vagina Pleasure Masturbator stane vaší novou nejlepší kamarádkou, kterou můžete mít díky malé velikosti prakticky kdykoliv u sebe. :)

Připravte se na realisticky vymodelovaný klitoris a pysky, mezi kterými se skrývá skutečně uzoučká dírka a tunýlek se stimulačními proužky, které potěší vašeho kamaráda. Vagina je vyrobená z měkkého a velice elastického gelu, takže při zásunu krásně obepne váš penis a nepustí ho až do výstřiku. Při zmáčknutí navíc hezky mlaská.

Díky průchozímu tunýlku se vagina snadno čistí. Stačí ji propláchnout teplou vodou s trochou jemného mýdla, případně ji očistěte speciálním dezinfekčním sprejem na erotické pomůcky.

Lubrikujte gelem na vodní bázi.

TIP: Vaginu můžete otočit a zprznit i z druhé strany. Nasimulujete tím zásun do uzoučkého análku. :)

Podivné japonské potraviny se sexuálním podtextem

Michaela Kurtaničová / 04.06.2013

Díky Japoncům je život ostatních lidí na planetě bohatší mimo jiné o karate, bonsaje, suši a automobilové driftování. Možná, že se také rádi bavíte u japonských hororů a popadáte se za břicho při sledování jejich ujetých soutěžních pořadů. Raději nebudeme dedukovat, co asi děláte při sledování další japonské speciality, kresleného porna Hentai.

Celý článek

Průvodce erotickými pomůckami pro muže 4/4 – umělé vagíny, masturbátory

Lucie Čermáková / 08.10.2013

V posledním díle série si představíme masturbátory, honítka a umělé vagíny. Proč jsou tyto erotické pomůcky tak oblíbené? Mají nějaké speciální funkce, kterých si všímat při výběru? I tentokrát si samozřejmě projdeme konkrétní produkty a jejich recenze od uživatelů.

Celý článek

Výroba masturbátoru pro pány snadno a rychle

Michaela Kurtaničová / 10.07.2013

Znáte to, přepadne vás strašná chuť na sex, ale zrovna jako naschvál nikde kolem není povolná krasavice. Už pomalu protahujete ruku, že onu prácičku zase oddře sama, ale říkáte si, že to není úplně ono. Chtělo by to nějakou změnu… Což takhle vyzkoušet vlastnoručně vyrobený masturbátor?

Celý článek

Podobné produkty