vibratory.net

Vaginální vibrátory, běžné vibrátory

Vaginální vibrátor

Vibrátory k vaginálnímu dráždění patří mezi základní erotické pomůcky. Tyto vibrátory mají tvar doutníku nebo reálného penisu. Klasický vaginální vibrátor má většinou rozměry od 12cm délky a 2cm šířky. Horní hranice bývá kolem 25 cm délky a 5 cm šířky.

Vaginální vibrátor LELO Mia.
Vaginální vibrátor LELO Mia.

Při výběru vaginálního vibrátoru pamatujte, že nejcitlivější je poševní vchod a první třetina vagíny. Proto není potřeba vybírat maxi vibrátor, pro plnohodnotnou stimulaci ženy postačí i malý tvar. Navíc se dají použít i přiložením na klitoris.

Vaginální vibrátory mají většinou motorek v horní části. Tím se liší od análních, které naopak vibrují ve spodní úzké části tak, aby lépe stimulovali konečník.

Na trhu můžete nalézt další skupiny vaginálních vibrátorů, které zároveň stimulují klitoris, nebo bod G. Vaginální vibrátory s drážděním klitorisu mají přídavný minivibrátor, který se dotýká poštěváčku, když je hlavní vibrátor v pochvě. Vibrátory s drážděním bodu G mají jednoduchý zahnutý tvar, který snadno umožňuje stimulovat horní poševní stěnu za stydkou sponou.

Výhody a nevýhody vaginálních vibrátorů

  • velký výběr tvarů a velikostí
  • lze použít i na klitoris či na anální dráždění
  • široké rozpětí cen, levné i luxusní
  • pro zkušené milovníky nic zajímavého
  • obyčejné vaginální vibrátory nestimulují bod G

Ukázky vaginálních vibrátorů