vibratory.net

Vakuová hydropumpa Bathmate Hercules

Chcete mít penis tak velký, jako ho měl bezesporu mytický hrdina a silák, ale nechcete polykat prášky nebo chodit na operace s nejistým výsledkem?

  • zvětšení penisu až o 5 cm do délky a 40 % v obvodu
  • výsledky viditelné už za 6 týdnů pravidelného používání
  • stačí používat 15 minut denně

Malý dárek ZDARMA ke každé objednávce

Vaše cena:
2 169

Ks

Diskrétně doručíme od 59 Kč

Katalogový kód: 3000007871

Maximální rozměry penisu (před zvětšením): délka 17,7 cm, obvod 15 cm, průměr 4,8 cm
Rozměry pumpy: délka 30 cm, průměr max. 8 cm
Barva: šedá (transparentní), černá
Materiál (neobsahuje ftaláty): polykarbonát, guma
Objem: 200 ml
Max. podtlak: - 0,40 barů
Výrobce: Bathmate

Chcete mít penis tak velký, jako ho měl bezesporu mytický hrdina a silák, ale nechcete polykat prášky nebo chodit na operace s nejistým výsledkem? S vakuovou hydropumpou Hercules dosáhnete viditelného zlepšení už za 6 týdnů!

Oproti klasickým vzduchovým vakuovým pumpám má hydropumpa až o 250 % větší účinnost a jejím pravidelným používáním dosáhnete zvětšení penisu až o 5 cm na délku a 40 % v obvodu. Zpočátku bude penis větší jen po napumpování, ale při pravidelném používání dosáhnete jeho trvalého zvětšení. Navíc bude tvrdší a v posteli vydržíte mnohem déle.

Alespoň na 5 minut se naložte do teplé vody (pumpu můžete prozatím nechat ponořenou ve vodě, protože díky tomu změkne její gumová manžeta), pak ji naplňte vodou, vložte dovnitř penis a pomocí pumpování vytvořte dostatečný podtlak. Pumpu nechte 5 minut působit, poté uvolněte podtlak a penis vytáhněte ven. Celý proces můžete ještě dvakrát zopakovat, a to vždy po 30 vteřinách relaxace. Během přestávky je dobré penis masírovat. Pumpu používejte maximálně 15 minut denně. Ano, stačí pouhá čtvrthodinka každý den po dobu několika měsíců, abyste se stali snem mnoha žen. :)

TIP: Hydropumpa je vhodná pro použití ve sprše nebo vaně, takže je ideální pro všechny vodomily.

Hodnotilo 11 zákazníků: 79 %

Hodnotit mohou pouze zákazníci, kteří zboží zakoupili a mají tedy se zbožím vlastní zkušenost.

Jirka Sládek | před 10 měsíci 20%

I přes intenzivní zkoumání návodu a internetových diskuzí, nevím co si s pumpou Hercules počít.

Honza L. | před 11 měsíci 40%

Momentálně už pár měsíců svého miláčka pravidelně rozmazluji. Nějak to ale nepochopil, že by měl neustále růst. Ve vakuu ovšem vypadá velmi působivě. Ale sotva je vakuum pryč, udělá "plác" a průměr je opět zpátky ve hře. Četl jsem však jedno rčení, které mě trochu uklidnilo. "To, na čem záleží není velikost kouzelné hůlky, nýbrž to kouzlo, které se skrývá uvnitř." No není to pěkné?

Zákazník | před 12 měsíci 60%

Vlastně fungovala dobře, jen ne dlouho. Po měsíci už nesaje...netušil jsem, že vypustí duši tak rychle.

Tester hraček | před 12 měsíci 60%

Co se týče zpracování a manipulace, nemám co vytknout. Naopak, už krátkodobý efekt je impozantní. Za půl hodiny je ale zase všechno při starém. Ale aspoň něco! Dejte pozor na to, abyste nepřekročili dobu 15 minut. Po této době vám napuchne předkožka, nikoli žalud, jak je požadováno. A to může být s přibývajícím časem velmi bolestivé. Dlouhodobé prodloužení je podle mě jen reklamní tah. Soráč. Nicméně, milá hračka.

T.J. | před 13 měsíci 100%

Nejprve máte pocit, že jste dostali poškozený model. Gumový okraj má klenbu, která na obrázku nejde vidět. To se ale pak při prvním použití ukáže jako velmi užitečné. Super přístroj :)

Fífa | před 15 měsíci 100%

Opravdu funguje, ale na začátku nevytvářejte příliš velký tlak. Dejte tomu čas. Dobře si přečtěte návod. Použijte teplou vodu. Nepoužívejte déle než 10 - 15 minut denně.

Alkapone | před 15 měsíci 100%

Skvělé zpracování, výborný sací výkon. Jen respektujte návod na použití, to je důležité a pak je vše úžasný. Bathmate můžu jenom doporučit, prostě super.

Eda | před 16 měsíci 80%

Snadné použití. Zvětšení ovšem nemůžu potvrdit, jen zesílení díky podtlaku a nahrnuté krvi. Proto jedna hvězda dolů.

Marián G. | před 16 měsíci 100%

Už ji používám asi 4 měsíce a jsem nadšený. Alespoň co se týče výsledků. Použití ve sprše je ovšem trochu složitější. Musí se nejprve pořádně upevnit, aby nesklouzla. Požitek a "sání" je prostě boží! Skvělé zpracování! Rozhodně doporučuji.

M.K. | před 17 měsíci 100%

Pumpu Hercules používám už přes měsíc, denně 15 minut a musím říct, že to opravdu funguje. Zpočátku jsem tomu ale nevěřil. Jasně, že efekt po prvním použití nevydrží dlouho. Tkáň i předkožka musí být nejprve vytrénovaná. To trvá dlouho. Můj drahoušek nejprve ztloustnul a teď pomalu roste i do délky. Při akci mi z 18cm po 1 měsíci denního používání vyrostl na 19cm a taky tak zůstal (u každého to však může fungovat jinak, přece jen - nejsme všichni stejní!). V celku si nemůžu na nic stěžovat a jsem velmi spokojen a moje přítelkyně ještě víc!!! (Ještě jeden malej tip: nejlepší výsledky mám vždy po sportu)

Gustavek | před 17 měsíci 100%

Vzhledem k pozitivním recenzím jsem tento kousek hnedka objednal a teď se hlásím! Díky všem za cenné komentáře! Hned jsem pumpu vyzkoušel,ale musím říct, že to je dost o zvyku - ale jinak moc příjemný pocit ve vakuu. Do teplé vody bych raději přidal ještě trochu oleje, jinak to odnese žalud, který je dost citlivý.

Kegelovy cviky pro muže

Plazboz / 04.11.2010

V dnešním článku si povíme o pozitivních účincích Kegelových cviků na mužskou sexuální výdrž. Kromě podpory erekce a oddálení ejakulace pomáhají také při léčbě inkontinence nebo po operacích prostaty. Dále se dozvíte, které pánevní svaly ovlivňují orgasmus, a pomocí cvičebního návodu se je naučíte posílit.

Celý článek

Ztráta libida a jak zvýšit chuť na sex 2/2

Plazboz / 07.08.2010

Druhá část seriálu o ztrátě libida vám prozradí další z příčin, proč to v posteli neklape – premenstruační syndrom, kojení, nebo strach muže ze selhání erekce. Dále poradíme, jak s nechutí k sexu bojovat. Libido zvednou přírodní afrodiziaka a s erotickými pomůckami se v posteli zaručeně nudit nebudete.

Celý článek

Ztráta libida a příčiny sexuální averze 1/2

Plazboz / 05.08.2010

Máte chuť na sex ale partnerku bolí hlava? Nebo je celá žhavá a milovat se nechcete vy? Když jsou výmluvy častější než sex, zpozorněte. Ztráta libida a sexuální averze ohrožuje vztah více než kterákoli jiná sexuální dysfunkce. Přečtěte si, zda vás nepotkal jeden ze zabijáků libida.

Celý článek

18.11.2017

Celý článek

Genitální plastické operace pro lepší sexuální život

Plazboz / 09.05.2011

Umění plastické chirurgie se dnes neomezuje pouze na obligátní zvětšení prsou či zmenšení nosu. Seznámíme vás s plastikami pochvy, stydkých pysků, nebo zákroky pro zvětšení bodu G. Muže budou jistě zajímat operace penisu - zvětšení, nebo obřízka. Nevynecháme zkušenosti klientů s intimními operacemi a možná rizika zákroků.

Umění plastické chirurgie se dnes neomezuje pouze na obligátní zvětšení prsou či zmenšení nosu. Seznámíme vás s plastikami pochvy, stydkých pysků, nebo zákroky pro zvětšení bodu G. Muže budou jistě zajímat operace penisu - zvětšení, nebo obřízka. Nevynecháme zkušenosti klientů s intimními operacemi a možná rizika zákroků.Umění plastické chirurgie se dnes neomezuje pouze na obligátní zvětšení prsou či zmenšení nosu. Seznámíme vás s plastikami pochvy, stydkých pysků, nebo zákroky pro zvětšení bodu G. Muže budou jistě zajímat operace penisu - zvětšení, nebo obřízka. Nevynecháme zkušenosti klientů s intimními operacemi a možná rizika zákroků.

Celý článek

Podobné produkty