vibratory.net

Vibrační vakuová pumpa pro dámy

Vibrační vakuová pumpa pro všechny dámy, co chtějí zažít něco nové.

  • vibrace s podtlakem si jednoduše zamilujete
  • skvěle prokrví intimní partie a zvýší citlivost Vaší vagíny
  • lem je třeba nagelovat kvůli lepšímu podtlaku

Malý dárek ZDARMA ke každé objednávce

Vaše cena:
999 899

Ks

Diskrétně doručíme od 59 Kč

Katalogový kód: 05561810000
  • Barva: transparentní, černá (hadička a balónek)
  • Baterie: 2 x AA
  • Materiál: PVC, ABS (bez obsahu ftalátů)
  • Výrobce: You 2 Toys

Vibrační vakuová pumpa pro všechny dámy, co chtějí zažít něco nové. Po přiložení a odsátí vzduchu vznikne podtlak, který zabezpečí důkladnější prokrvení intimních partií. Vibrační mechanizmus, se postará o vaši stimulaci, která bude díky citlivosti poštěváčku citelně intenzivnější. Zkombinujte dráždění také s jinými vjemy jako je led nebo horký vosk!

Svým tvarem vyhovuje u většiny žen, pro lepší těsnění můžete použít trochu lubrikačního gelu. Lem přiléhající k tělu je z měkkého materiálu, takže netlačí. Intenzitu vibrací regulujete plynule.

Hodnotilo 17 zákazníků: 62 %

Hodnotit mohou pouze zákazníci, kteří zboží zakoupili a mají tedy se zbožím vlastní zkušenost.

StříkacíKrálovna | před 27 měsíci 20%

Mému manželovi se nápad této pumpy moc líbil, tak jsme si jí koupili. To bylo ale zklamání! Je to na nic.

Ivan | před 27 měsíci 40%

Má přítelkyně ze začátku dost váhala s použitím této pumpy. Je totiž velmi tvrdá a nevypadá vůbec přitažlivě. Trvalo mi, než jsem jí přesvědčil, aby to vyzkoušela. Bohužel to bylo akorát zklamání, forma je příliš tvrdá a nešla pořádně přisát. Po několika použitích jsme na to už přišli a teď to má přítelkyně naprosto zbožňuje. Trvalo to ale dost dlouho.

Klárka | před 27 měsíci 100%

Ze začátku je to trochu nepříjemné, jelikžo to je vyrobené z tvrdého plastu. Jakmile však začnete pumpovat a zapnete vibrující vajíčko, začne to být pořádná jízda! Celá vaše vagína natače, čím víc pumpujete tím víc nateče a tím víc to lehtá. Je to úžasné! Doporučuji to každému!

Nikča | před 27 měsíci 80%

Já i můj partner jsme spokojeni s poměrem cena/výkon této pumpy.

Eda | před 30 měsíci 60%

Pořídil jsme tuto pumpu pro mě a mou přítelkyni. Byli jsme oba zvědaví, jak to bude fungovat. Bohužel jsme naprosto zklamaní. Nedoporučuji.

závislá269 | před 30 měsíci 80%

Kvůli tvrdému plastu dokáže být nepříjemná, ale její výsledky jsou skvělé! Musíte přijít na to, jak s tím správně zacházet, ale až se vám to povede, tak to stojí za to a mírná bolest z tvrdého plastu oproti dokonalému pocitu nic není. Doporučuji se oholit a použít trochu lubrikantu - tato hračka rozhodně stojí za to.

janička | před 33 měsíci 20%

Chci něco, co mi způsobí nateklý klitoris a myslím si, že tohle pro mě není to pravé. S tímto produktem jsem si užila nejméně zábavy ze všech věcí, co jsem kdy vyzkoušela. Trochu jsem sání pumpy podcenila a další den jsem nemohla chodit! Tento produkt nedoporučuji.

Adam | před 33 měsíci 20%

Koupil jsem tuto pumpu pro mě a pro mou přítelkyni, jelikož se nám stála být velice zajímavá, bohužel však jsme totálně zklamaní. Pumpa je špatně tvarovaná a příliš tvrdá, takže není možné jí pořádně přisát a když už se to povede, tak to hrozně bolí kvůli tvrdému platu. Kdo by něco takového mohl chtít?!

Ghoťačka | před 34 měsíci 80%

Tato hračka je mnohem efektivnější než jsem čekala. Sání je úžasné a pogumované okraje kalíšku zajišťují, že jak ho jednou nasadíte, tak bude pěkně držet. Vibrace jsou trochu špatně provedené, cítit totiž jak silně vibrují okraje kalíšku, ale klitoriální stimulaci to nepřinese téměř žádnou... furt jsou ale příjemné. Je to dobrá hračka pro lidi, kteří jsou vysazené na takovéto čuňačinky.

ŠťavnatáKlára | před 35 měsíci 80%

Vibrace se mnou nic neudělali, jelikož byly rozprostřené přez celou nádobu a né moc silné.Skvěle vás to ale napumpuje a poté to lehtá.

RoztomiláZvídavá | před 35 měsíci 80%

Je vyrobená z tvrdého plasut, takže může být těžké jí dostat do správné pozice a při maximálním napumpování se vám může nepříjemně zarýt do těla. Což ale naznačuje že intenzita napumpování je opravdu vysoká a ohromně příjemná. Tato vibrující senzace má svůj rub i líc. Sice mi krásně nateče vagína a je to ohromně příjemné, ale tam kde se mi na pokožce zarývá ten tvrdý plast, to je dost nepříjemné. Ráda vibrátor úplně odstraním a používám ho až po napumpování. Po napumpování jsem pěkně nateklá a vibrace jsou potom cítit naprosto dokonale. Jsou to tedy vlastně dvě hračky v jednom. Moc se mi tento produkt líbí a vřele ho doporučuji.

Břetislav | před 35 měsíci 100%

Koupil jsem to před několika dny a má žena to prostě miluje!

ProNiCokoliv | před 37 měsíci 80%

Chtěli jsme s partnerkou začít experimentovat s pumpami a tohle byla naše první. Stavba: vyrobena z kvalitního tvrdého plastu, dobře drží tvar a nepromačkává se jako jiné pumpy Použití: jednoduché, dejte trochu lubrikantu na hrany kalíšku, přiložte ho na vagínu a začněte pumpovat Vibrace: jsou jedny z nejsilnějších, s jakými jsme se dosud setkali, dokážou však být poměrně hlasité Orgasmus: mé přítelkyni se to moc líbilo, ale orgasmus jí to nepřivodilo, zřejmě pro to, že kalíšek je moc malý... pohled na jejím obličeji ale zářil radostí když jsem si s ní hrál

Míša88 | před 38 měsíci 20%

Četla jsem sice pár negativních recenzí na tuto pumpu, ale stejně jsem ji chtěla vyzkoušet. Vakua se dá docílit jen velmi těžko, ten míček totiž pumpuje dost málo. Navíc trvá hrozně dlouho než vám pořádně nateče! Tento produkt nedoporučuji!

Terka84 | před 43 měsíci 60%

S přítelem jsme se rozholi pro tuto pumpu díky vibrujícímu vajičku a její velikosti, která pokryje celou oblast. Je celkem velká a vypadá jako kyslíková maska. haha. Můj přítel ji snadno sestavil a použil na ni lubrikant. Je trochu problém s nasazením, ale můj přítel to zvládal bez problémů. Jak to začne sát tak je to velice zvláštní, ale příjemný pocit. Pocit tahání je opravdu vzrušující. Vibrace nejsou bohužel dostatečné. Vajičko je od vás dost daleko i při přisátí, vysílá akorát silné vibrace do tvrdého materiálu, což může být nepříjemné. Hlavní část je vyrobena z tvrdého plastu, takže může být dost nepříjemná, pokud jí nenasadíte úplně dokonale. Vibrace tento pocit ještě zhoršují. Asi po 10 minutách používání jsem měla skvěle nateklou a citlivou vagínu, což vyvolávalo úžasný pocit při následném sexu nebo dráždění hračkami. Jiné pumpy jsem ještě neměla, ale jsem si téměř jistá, že tato nebude jedna z nejlepších.

Ariana09 | před 44 měsíci 80%

skvělý, musíte akorát pumpu velmi dlouho držet přitlačenou a nastavit si přitom vibrace. asi po 30 minutách tečete slastí.

Šedivý | před 46 měsíci 40%

Produkt si musíte složit, ale to není nijak obtížné. Jelikož jsem nic podobného dřív nepoužíval, rozhodl jsem se, že to jen krátce vyzkouším. Kvůli tvrdému plastu a nadměrné velikosti pumpy se nám ale nepodařila ji dobře utěsnit. Má přítelkyně je totiž velice malá. Když už jsme přišli na správnou pozici, tak pumpa stejně pořádně netěsnila, jen kvůli trošce oholených chlupů mé přítelkyně. DOporučuji si tedy pořídit menší velikost. Nám tato pumpa byla naprosto k ničemu.

Příručka Nadsamce – Jak dobře vyprstit holku?

Nadsamec / 02.08.2017

Pár rad z praxe, aby se ženská udělala. Prstění musíš mít v malíku... a palci, ukazováčku a všech dalších prstech. Rozehraj symfonii v jejím rozkroku.

Celý článek

BDSM techniky pro pokročilé 4/7 – násilnosti a drsňárny

18.09.2014

Chcete darovat své subince trest, na jaký bude ještě dlouho vzpomínat? Ať jí to rány a jizvy na jejím těle vždy připomenou. Říkala přece, že miluje, když jí plácáte přes zadek a chtěla by přitvrdit. Vše, o čem zde budeme psát, jsou praktiky ze sorty edgeplay, čili hry na hraně. Na hraně čeho? Bolesti, zdraví, morálky, zákona. Všeho.

Celý článek

Příručka Nadsamce – manuál ke klitorisu

Nadsamec / 19.07.2015

My muži všelijakými návody a manuály odpradávna pohrdáme. Tento bys ale ignorovat rozhodně neměl, protože tě naučí dokonale ovládat to nejcitlivější místečko na ženském těle – klitoris neboli poštěváček.

Celý článek

Kompletní průvodce klinik fetišem

Sandra / 25.09.2015

Chcete svoje erotické hry posunout novým směrem a chybí vám inspirace? Jako děti jsme si snad všichni hráli "na doktora", tak to pojďme oživit a dát tomu reálný ráz s opravdickými klinik pomůckami a postupy.

Celý článek

18.10.2017

Celý článek

Bizarní erotické pomůcky

Plazboz / 06.10.2011

Lidská sexualita je velmi rozmanitá a podle toho vypadá i nabídka sexshopů. Mezi erotickými pomůckami všech barev a velikostí občas najdete opravdové lahůdky. Divné, škaredé, či vyloženě asexuální erotické hračky, u nichž si nedokážeme představit, že by si je vůbec někdo koupil. Podívejte se s námi na opravdu ujeté erotické pomůcky.

Celý článek

Podobné produkty