vibratory.net

Vakuová pumpa na penis XL Super

Erekční vakuová pumpa XL – Super je konstrukčně jednoduchá, ale velice účinná pomůcka.

  • zvětší váš penis přirozenou cestou
  • ovládání pro vás bude hračkou

Malý dárek ZDARMA ke každé objednávce

Vaše cena:
859

Ks

Diskrétně doručíme od 59 Kč

Katalogový kód: 05128850000

Rozměry: celková délka 38 cm, hloubka 20 cm, průměr 3-7 cm
Materiál: plast (ABS), guma
Barva: hnědá, černá
Výrobce: Seven Creations

Erekční vakuová pumpa XL – Super je konstrukčně jednoduchá, ale velice účinná pomůcka. Nasadíte jí na penis a balonkem vytvořite ve válci podtlak. Přes jeho průhledné stěny můžete sledovat jak probíhá erekce a díky cm stupnici vědět, jak vaše pýcha roste.

Tlak vyrovnáte jednoduše a rychle bezpečnostním ventilem. Váš penis obepne pohodlná manžeta z měkkého materiálu.

Pro lepší těsnění doporučujeme použít lubrikační gel, určitě se vám osvědčí použití v kombinaci s různými erekčními kroužky. Ideální řešení jak si zlepšit erekci přirozenou cestou a odhalit tak své skryté rezervy.

Hodnotilo 6 zákazníků: 74 %

Hodnotit mohou pouze zákazníci, kteří zboží zakoupili a mají tedy se zbožím vlastní zkušenost.

Oliver | před 14 měsíci 100%

Velmi snadné použití a je docela levná narozdíl od srovnatelných výrobků, které jsem použil předtím. Velikost je pro mě trefná a válec dokážu zcela naplnit. Na rozdíl od mnohem menších výrobků tohoto stylu.

Michal | před 18 měsíci 100%

Nejprve jsem ho vsunul do pumpy a na jeden, dva, tři už jsem ho měl pevnýho, opravdu úžasný pocit !!

Daniel z S.H.A | před 21 měsíci 80%

Stručně řečeno, jsem naprosto spokojenej s tim produktem. Můžete si s nim udělat naprosto úchvatný zážitky :-). Doporučuji.

Standa | před 27 měsíci 60%

Pumpa pohodlně padne do ruky a pěkně zvětší váš penis. Snadná manipulace. Mohla by mít trochu větší tlak, ale výborně se hodí pro začátečníky.

vlna53 | před 35 měsíci 80%

Jelikož to vakuum bylo málo silný, dal jsem pryč ten balónek a použil jsem nůžkový úchyt. Takže mám obrovský válec za málo peněz.

Alexandr | před 37 měsíci 20%

Tahle pumpa není schopná vybudovat podtlak. Píst je opravdu špatně provedený. Čerpadlo má tedy jen poloviční účinek.Velikost by byla skvělá, protože můj penis by mohl být ještě větší.

Jak na problémy s erekcí 1/3 - příčiny

Plazboz / 08.12.2009

Nemůžete dosáhnout erekce, nebo prostě není dostatečně tvrdý? Tento článek vám pomůže. Pokud potíže s erekcí nemáte, stejnak si jej přečtěte. V článku se dozvíte o hlavních příčinách erektilní disfunkce a na 'stupnici tvrdosti penisu' si sami budete moci ověřit, jak na tom vaše erekce je.

Celý článek

Staňte se sexuálním kyborgem 1/2

Michaela Kurtaničová / 22.08.2013

Kyborg – napůl člověk, napůl stroj. Dokonalá bytost zbavená všech lidských nedostatků. Nepotřebuje jíst, pít ani dýchat. Nepodléhá biologickým potřebám, nestárne, nikdy se neunaví. A to ani v posteli. Možná je existence takového kyborga vize z daleké budoucnosti. Už dnes jsou ale k mání nejrůznější technologické vychytávky, které dokáží udělat sexuálního kyborga i z úplně obyčejného smrtelníka. Pojďte se s námi v dvoudílném seriálu podívat těmto sexuálním vylepšovákům na zoubek.

Celý článek

Kompletní průvodce klinik fetišem

Sandra / 25.09.2015

Chcete svoje erotické hry posunout novým směrem a chybí vám inspirace? Jako děti jsme si snad všichni hráli "na doktora", tak to pojďme oživit a dát tomu reálný ráz s opravdickými klinik pomůckami a postupy.

Celý článek

26.02.2017

Celý článek

Kegelovy cviky pro muže

Plazboz / 04.11.2010

V dnešním článku si povíme o pozitivních účincích Kegelových cviků na mužskou sexuální výdrž. Kromě podpory erekce a oddálení ejakulace pomáhají také při léčbě inkontinence nebo po operacích prostaty. Dále se dozvíte, které pánevní svaly ovlivňují orgasmus, a pomocí cvičebního návodu se je naučíte posílit.

Celý článek

Podobné produkty