vibratory.net

Rotační vibrátor s výběžkem Vibe Therapy Regal (modrý)

Vyžadujete od vibrátoru víc než klasický design a obvyklé vibrace?

Malý dárek ZDARMA ke každé objednávce

Vaše cena:
1 649 1 399

Ks

Diskrétně doručíme od 59 Kč

Katalogový kód: E21910

Rozměry:

  • délka je 27 cm
  • délka funkční části je 18 cm
  • průměr je 2,5 – 4,5 cm
  • délka výběžku je 6 cm

Materiál: Vibe Therapy Regal je zhotoven z lékařského silikonu a je tedy vhodný i pro těhotné nebo kojící matky. Silikon dobře přijímá tělesnou teplotu a dlouho ji drží. Na omak je jemný, až sametově hebký. Ovládací část je z ABS - tvrdého plastu. Vibrátor neobsahuje ftaláty ani nezpůsobuje alergie.
Barva: pastelová modrá
Baterie: 3 x AA
Výrobce: Vibe Therapy

Vyžadujete od vibrátoru víc než klasický design a obvyklé vibrace? Vibe Therapy Regal je připraven si vás získat rotující špičkou. Ta svými krouživými pohyby stimuluje bod G, zatímco se vibrující výběžek stará o laskání vašeho klitorisu. Nevšedně housenkovitě tvarované tělo vibrátoru bude navíc s každou další vlnkou stupňovat vaši slast z pronikání.

Díky dodání vibrátoru v elegantní krabičce je Vibe Therapy Regal skvělým tipem na erotický dárek pro vaši drahou polovičku. Vibrace výběžku nastavujete v sedmi různých intenzitách a tři různé programy rotující špičky vám dovolí rozmazlovat vaši partnerku každý den trochu jinak.

Hodnotil 1 zákazník: 80 %

Hodnotit mohou pouze zákazníci, kteří zboží zakoupili a mají tedy se zbožím vlastní zkušenost.

Radana | před 3 měsíci 80%

Tvar i barva jsou super, takže už jen na pohled i omak je to velmi příjemné. Špička rotuje ve třech stupních, což mě nikdy moc neuchvátilo (pravděpodobně moc místa). Výběžek na klitoris vibruje ve třech různých intenzitách (geniální, podle toho, jak moc potřebujete) a k tomu má i vibrace intervalové (s pauzami mezi), to mi přijde hrozný, ale pokud se to někomu líbí... Je bez nepříjemného "gumového" zápachu a hned napoprvé i bez lubrikantu krásně "zajel."

Mokrý orgasmus 2/2 - jak jej dosáhnout

Michaela Kurtaničová / 29.07.2014

Snad jsme v prvním díle našeho článku zbořili dostatek předsudků o mokrém orgasmu a pomohli vyvrátit některé časté mýty o squirtu. Pro ty, kteří jsou lační po dalších informacích a hlavně se nemůžou dočkat, až svou milou nebo samy sebe k výstřiku přivedou, jsme připravili podrobný návod jak dosáhnotu mokrého orgasmu. Nejenom ten je skrytý v následujícím článku.

Celý článek

Life: EKO vibrátor inspirovaný přírodou

05.08.2013

Společnost Leaf přišla na trh s novinkou – ekologicky šetrným vibrátorem Life, který tvarem i barvou připomíná list. EKO výrobky jsou momentálně na vzestupu a tento trend se nevyhnul ani erotickému průmyslu. Pojďme se podívat, jaké erotické hračky, vyráběné v souznění s přírodou, je možné na trhu sehnat.

Celý článek

Jak vybrat vibrátor pro ženu

Jana Šrámčíková / 11.04.2012

Správně zvolený vibrátor se pro ženu stane velmi vítaným intimním dárkem. Při nevhodném výběru naopak zůstane 'bezpečně' uložen ve skříni. Kritérií pro výběr vibrátoru pro ženu je mnoho, od délky a šířky přes materiál až po vzhled. Nabídka sexshopů je obvykle široká, proto je dobré vybavit se před nákupem několika základními radami.

Celý článek

USB vibrátory CRAVE: Nikdo nemusí vědět, že vaše fleška umí vibrovat

Michaela Kurtaničová / 14.08.2013

USB disky CRAVE jsou elegantní, vodotěsné, luxusní a, co je hlavní, vibrují. Spojení přepychového cestovního vibrátoru a velkokapacitního USB disku je ve světě erotických pomůcek revolučním počinem.

Celý článek

Eko vibrátor LELO GÄSM: Z aprílového žertu se stane realita

Michaela Kurtaničová / 23.07.2013

Když švédská firma Lelo představila koncem března novinku, eko vibrátor GÄSM, vyrobený kompletně z recyklovaných materiálů, jen málokdo věděl, že se jedná o aprílový žertík.  Ohlasy laické i odborné veřejnosti byly velkolepé a tak lidem z Lela nezbylo nic jiného, než začít neexistující vibrátor skutečně vyrábět.

Celý článek

Podobné produkty