vibratory.net

Rotační vibrátor s výběžkem Vibe Therapy Regal (modrý)

Vyžadujete od vibrátoru víc než klasický design a obvyklé vibrace?

Malý dárek ZDARMA ke každé objednávce

Vaše cena:
1 649 1 399

Ks

Diskrétně doručíme od 59 Kč

Katalogový kód: E21910

Rozměry:

  • délka je 27 cm
  • délka funkční části je 18 cm
  • průměr je 2,5 – 4,5 cm
  • délka výběžku je 6 cm

Materiál: Vibe Therapy Regal je zhotoven z lékařského silikonu a je tedy vhodný i pro těhotné nebo kojící matky. Silikon dobře přijímá tělesnou teplotu a dlouho ji drží. Na omak je jemný, až sametově hebký. Ovládací část je z ABS - tvrdého plastu. Vibrátor neobsahuje ftaláty ani nezpůsobuje alergie.
Barva: pastelová modrá
Baterie: 3 x AA
Výrobce: Vibe Therapy

Vyžadujete od vibrátoru víc než klasický design a obvyklé vibrace? Vibe Therapy Regal je připraven si vás získat rotující špičkou. Ta svými krouživými pohyby stimuluje bod G, zatímco se vibrující výběžek stará o laskání vašeho klitorisu. Nevšedně housenkovitě tvarované tělo vibrátoru bude navíc s každou další vlnkou stupňovat vaši slast z pronikání.

Díky dodání vibrátoru v elegantní krabičce je Vibe Therapy Regal skvělým tipem na erotický dárek pro vaši drahou polovičku. Vibrace výběžku nastavujete v sedmi různých intenzitách a tři různé programy rotující špičky vám dovolí rozmazlovat vaši partnerku každý den trochu jinak.

Hodnotil 1 zákazník: 80 %

Hodnotit mohou pouze zákazníci, kteří zboží zakoupili a mají tedy se zbožím vlastní zkušenost.

Radana | před 15 měsíci 80%

Tvar i barva jsou super, takže už jen na pohled i omak je to velmi příjemné. Špička rotuje ve třech stupních, což mě nikdy moc neuchvátilo (pravděpodobně moc místa). Výběžek na klitoris vibruje ve třech různých intenzitách (geniální, podle toho, jak moc potřebujete) a k tomu má i vibrace intervalové (s pauzami mezi), to mi přijde hrozný, ale pokud se to někomu líbí... Je bez nepříjemného "gumového" zápachu a hned napoprvé i bez lubrikantu krásně "zajel."

Sex po porodu aneb jak zkrátit sexuální půst?

Oranžová Mandarinka / 27.04.2011

Sex po porodu už není jako dřív? Přečtěte si rady, jak zlepšit sexuální život po narození dítěte. Začneme šestinedělím a tipy jak si zkrátit sexuální půst. Dozvíte se vhodné polohy pro sex po porodu a tipy na erotické pomůcky, když to posteli neklape. Zmíníme také antikoncepci po porodu vhodnou pro kojící ženy, která neovlivňuje chuť mateřského mléka a neohrožuje novorozence.

Celý článek

Vibrátory Smile Makers: V jednoduchosti je krása

Michaela Kurtaničová / 13.06.2013

Pro všechny ženy, které si libují v jednoduchosti a mají alespoň špetku smyslu pro humor, připravili Švédi ze společnosti Smile Makers ucelenou sadu čtyř vibrátorů. Pozornost ale nepřitahují jen jejich ladné křivky, ale úsměvně působí i samotné názvy těchto intimních společníků. Je jen na vás, zda se oddáte rozkoši se smyslným Francouzem, zacvičíte si s Tenisovým trenérem, zažijete horké chvilky po boku Požárníka nebo se necháte hýčkat buclatým Milionářem.

Celý článek

Mokrý orgasmus 2/2 - jak jej dosáhnout

Michaela Kurtaničová / 29.07.2014

Snad jsme v prvním díle našeho článku zbořili dostatek předsudků o mokrém orgasmu a pomohli vyvrátit některé časté mýty o squirtu. Pro ty, kteří jsou lační po dalších informacích a hlavně se nemůžou dočkat, až svou milou nebo samy sebe k výstřiku přivedou, jsme připravili podrobný návod jak dosáhnotu mokrého orgasmu. Nejenom ten je skrytý v následujícím článku.

Celý článek

Life: EKO vibrátor inspirovaný přírodou

05.08.2013

Společnost Leaf přišla na trh s novinkou – ekologicky šetrným vibrátorem Life, který tvarem i barvou připomíná list. EKO výrobky jsou momentálně na vzestupu a tento trend se nevyhnul ani erotickému průmyslu. Pojďme se podívat, jaké erotické hračky, vyráběné v souznění s přírodou, je možné na trhu sehnat.

Celý článek

Jak vybrat vibrátor pro ženu

Jana Šrámčíková / 11.04.2012

Správně zvolený vibrátor se pro ženu stane velmi vítaným intimním dárkem. Při nevhodném výběru naopak zůstane 'bezpečně' uložen ve skříni. Kritérií pro výběr vibrátoru pro ženu je mnoho, od délky a šířky přes materiál až po vzhled. Nabídka sexshopů je obvykle široká, proto je dobré vybavit se před nákupem několika základními radami.

Celý článek

Podobné produkty