vibratory.net

Vibrační erekční kroužek Vibro Ring, černý

Vibro Ring je erekční kroužek s vibračním mechanismem, který tak přináší dvojité vylepšení do vašeho milostního života.

  • zabezpečí kvalitnější erekci a delší výdrž
  • vibracemi potěší partnerčin klitoris

Malý dárek ZDARMA ke každé objednávce

Vaše cena:
349 299

Ks

Diskrétně doručíme od 59 Kč

Katalogový kód: 05622110000

Rozměry: vnitřní průměr 3 cm (roztažitelný); délka vibrační patrony 5 cm
Materiál (neobsahuje ftaláty): TPE (kroužek), ABS – plast (vibrační patrona)
Baterie: 4x LR41 (knoflíková; součástí balení)
Barva: černá
Výrobce: You2Toys

Vibro Ring je erekční kroužek s vibračním mechanismem, který tak přináší dvojité vylepšení do vašeho milostního života. Omezením odtoku krve z penisu zabezpečí kvalitnější erekci, vibracemi potěší partnerčin klitoris.

Ovládání vibrací je jednoduché a rychlé, zmáčkněte knoflík na boku. Kroužek z elastického materiálu se přizpůsobí všem velikostem bez nadbytečného škrcení. Vhodná pomůcka pro všechny hravé páry, které chtějí okořenit své milování netradiční formou.

Hodnotilo 7 zákazníků: 80 %

Hodnotit mohou pouze zákazníci, kteří zboží zakoupili a mají tedy se zbožím vlastní zkušenost.

Hanka | před 5 měsíci 100%

Funguje bez problémů a plní svůj účel. Můžu ho jen doporučit! Není moc hlasitý a výdrž baterií je také v pořádku. Díky pružnosti je pro něj pohodlný.

Daniel C. | před 6 měsíci 80%

Kroužek je velmi elastický a dá se snadno navléknout, Je velmi příjemný a vibrace vám taky udělají moc dobře. Vzhledem k velikosti vibruje velmi dobře a dokonce je voděodolný, zatím. Nicméně výstupky by mohly být o něco tvrdší, protože nejdou moc cítit.

Claudia K. | před 7 měsíci 40%

Dávám jen dvě hvězdy, protože baterky se celkem rychle vybijou (asi tak 15 minut zábavy) a celkem špatně se s tím manipuluje, můj přítel bohužel nebyl spokojený, ale i během té čtvrthodinky to byla celkem zábava.

Filip | před 7 měsíci 100%

Kroužek krásně sedí. I mé ženě se moc líbí - netrvalo jí to moc dlouho ;-) . S bateriemi jsem velmi spokojený, mně vydrží déle než 15 minut. Poměr ceny a kvality je na tuto milou obměnu pro oba víc než v pořádku!!!

Vera | před 9 měsíci 60%

Můj muž je ve skutečnosti totálně proti všem hračkám pro muže :) Říká, že takový blbosti nepotřebuje Při prvním pokusu byl trochu plachý ^^ Při druhém použití už byl nadšený:D Moc se mu to líbí a doporučuje. Co se nám nelíbí je, že se rychle vybijou baterky, ale po krátké pauze se zase rozjedou.

Kryštof | před 9 měsíci 80%

Takže nejprve je třeba říci, že tato cena je opravdu nízká v porovnání s běžným sexshopem. Kvalita ale překvapivě nevázne. Baterie jsou k tomu, jednoduché ovládání a při sexu je to moc příjemné. Bohužel kroužek často sklouzává, což se odrazilo i na mém hodnocení. Jinak ale stimuluje muže a případně i ženu pokud při změně polohy neustále nesklouzává, ale jinak na kroužek z ženské strany nejsou žádní jiné stížnosti krom toho sklouzávání. Myslím, že ty malé výstupky na vnitřní straně by tomu měli zabránit. Mohl by vibrovat o chlup silněji, ale celkově je to roztomilá hračka za přívětivou cenu.

Michaela | před 9 měsíci 100%

Zábava pro ni i pro něj. Snadno se zapíná a vypíná. Dobře se čistí. Kvalitní materiál

Podobné produkty