vibratory.net

Vibrační kroužek na jazyk The Screaming O The LingO - na orální sex

Vibrační kroužek na jazyk The Screaming O The LingO - pro orální sex, jaký jste ještě nezažili!

  • orální sex, jaký jste ještě nezažili - vzrušení i zábava v jednom
  • výdrž baterie více než 30 min.
  • 100% voděodolný
  • pouze na jedno použití :(

Malý dárek ZDARMA ke každé objednávce

Vaše cena:
149

Ks

Diskrétně doručíme od 59 Kč

Katalogový kód: E25621

Rozměry: univerzální velikost (elastické); průměr 2,5 cm, vibrační patrona cca 3x1,2 cm
Barva: fialová (transparentní)
Materiál: SEBS silikon, ABS (plast)
Baterie: nelze vyměnit (jsou součástí balení)
Doba provozu: více než 30 min.
Výrobce: The Screaming O

Vibrační kroužek na jazyk The Screaming O The LingO - pro orální sex, jaký jste ještě nezažili! Vzrušení i zábava v jednom!

Elastický materiál - univerzální velikost pro každý jazýček.

100% voděodolný

PS: Jazykem je to příjemné, ale vibrujícím jazykem je to absulutní pecka! :)

Hodnotilo 10 zákazníků: 80 %

Hodnotit mohou pouze zákazníci, kteří zboží zakoupili a mají tedy se zbožím vlastní zkušenost.

Zákaznice T. | před 1 měsícem 80%

Je to dobrý nápad, ale v praxi mi přijde, že je moc velký, když ho mám v puse a u toho se ještě pokouším o orálek. Ale padne dobře a drží na místě. Nevím ale jestli bych ho koupila znova..

Dr. R. | před 1 měsícem 60%

Je pěkně měkkej a na suchým jazyku drží dobře, ale jakmile ho navlhčíte, začne klouzat. Vibrace jsou fajn, ale možná málo silný. Nakonec jsem ho sundal a použil napřímo! Příště zkusíme jeden dražší, co má víc rychlostí, ale oba jsme se i s tímhle pobavili.

janek | před 2 měsíci 80%

vibrátor je super! manželka byla spokojená! musím ho lehce zkousknout, aby držel na jazyku, ale pak je fajn

zuza | před 3 měsíci 60%

má jenom jednu rychlost, která je ale dobrá, i když já bych uvítala, kdyby byla silnější. vibrátor není dobíjecí, takže s ním nemůžete počítat moc na dlouho, ale celkově je docela oukej

Spokojeny manzel | před 3 měsíci 80%

Design neni zadna slava. Vibrator sklouzava z jazyka, ale manzelka si ho s radosti vzdycky nasadi na prst a uziva si sama!

Denis | před 4 měsíci 80%

Trochu nesikovny, moc dobre nedrzi na jazyku. Nicmene moje holka byla spokojena.

Madla | před 5 měsíci 100%

Tohle je skvělá věc! Není velký, takže se neplete do cesty, ale přitom je docela silný. Je parádní, když chci trochu dráždit něj (nebo on mě!). Musím si dát pozor, abych se na něj moc neupnula. Už teď mám pocit, že tomu něco chybí, když ho nepoužijeme. V minulosti jsem měla pár prstových vibrátorů, ale do pusy teda ještě ne, geniální!

Karolína | před 5 měsíci 100%

Moc dobře nedrží na jazyku. Ale zase dost silně vibruje. Kroužek je dost pružný, takže se dá natáhnout i na jiné části těla.

marky | před 5 měsíci 80%

vibrátor jsme si opravdu užili. přítel byl docela příjemně překvapený, když jsem ho vyzkoušela i na něm! měla jsem dost problém ho udržet na místě, má tendenci sklouzávat z jazyka tím, jak vibruje, ale tak nějak jsem to čekala. zapnutý vibrátor v puse je parádní, funguje skvěle! celkově je vibrátor super a už jenom za ten výraz, co jsem viděla na přítelově tváři, se to vyplatilo!!

Pav_el | před 5 měsíci 80%

Pěkná levná hračka, která dodá něco navíc do postele! Trik je nedávat vibrátor na klitoris, ale dovnitř pusy za zuby a nechat, aby rozvibroval jazyk! A pak už to pude samo!

Wake-Up vibe - napůl budík, napůl vibrátor

Michaela Kurtaničová / 20.05.2013

Znáte ten pocit při probuzení do chladného rána, když za okny je ještě černočerná tma a jednoho by z postele nevyhnal ani klackem? Představa ne zrovna lákavá, avšak mnohdy reálnější než bychom si přáli. Zpříjemnit vstávání ženám, které nepatří mezi ranní ptáčata, se rozhodli experti z německé firmy Concepts of Love a Beate Uhse, kteří vyvinuli programovatelný vibrátor „Wake-up“.

Celý článek

Sex a pohybový handicap

Plazboz / 23.10.2009

Pro osoby se sníženou pohyblivostí je mnohdy obtížné či nemožné provozovat běžné sexuální aktivity. Jde hlavně o osoby s poraněním páteře - paraplegiky (ochrnutí poloviny těla, většinou dolních končetin) a kvadruplegiky (ochrnutí všech končetin), dále o osoby s roztroušenou sklerózou, nebo mozkovou obrnou. Lépe jsou na tom osoby s artritidou či svalovou atrofií, avšak i jim snížený rozsah pohybů přináší v sexuálním životě komplikace.

Celý článek

Futuristická sexuální hračka přemění vaše prsty ve vibrátory

Michaela Kurtaničová / 09.06.2013

Jako vystřižená z sci-fi filmu vypadá erotická pomůcka, která vyšla z dílny společnosti Jimmyjane. Futuristicky vyhlížející zařízení, které po navlečení na ruku a spuštění, rozvibruje dva malé stimulátory na vašich prstech, nese název Hello Touch.

Celý článek

Návod na výrobu vibrátorů ze zeleniny 1/2

Michaela Kurtaničová / 20.06.2014

Pokud jste byli někdy v sexshopu, možná vás při pohledu na cenovky vibrátorů napadlo, že si snad raději nějaký vyrobíte sami doma. Co vás ale určitě nenapadlo, že si vibrátor vyrobíte z okurky, lilku, nebo z jiného druhu zeleniny či dokonce ovoce. Výroba vibrátoru ze zeleniny je vlastně velmi jednoduchá. Člověk ani nemusí být kdovíjaký kutil, aby si takový zeleninový vibrátor zvládl sám vyrobit. V následujícím článku vám poradíme, jak na to.

Celý článek

Návod na výrobu vibrátorů ze zeleniny 2/2

Michaela Kurtaničová / 24.06.2014

Doufejme, že máte nejbližší zelný trh hned za rohem a sexshop hned za druhým, protože následující článek je pokračováním našeho seriálu o zeleninových vibrátorech. Tentokrát pro vás máme návody na výrobu vibračního dilda z okurky a žlutého melounu, dále si ukážeme jak  zhotovit dvojitý vibrátor z brambor a abychom potěšili i mužskou část našeho čtenářského osazenstva, prozradíme vám, jak si doma rychle a snadno vyrobit vibrační umělou vagínu z papáji. Jdeme na to.

Celý článek

Podobné produkty