vibratory.net

Vibrační vakuová pumpička na klitoris Pussy Nibbler

Proč by si všech těch vychytávek, jako jsou vibrace a pumpování, měli užívat jen chlapi?

  • cucá a vibruje zároveň
  • zvyšuje citlivost klitorisu - užijete si intenzivnější sexuální hrátky
  • příjemné vibrace a velmi tichý chod
  • 2 v 1 = můžete použít i na bradavky :)

Malý dárek ZDARMA ke každé objednávce

Vaše cena:
899

Ks

Diskrétně doručíme od 59 Kč

Katalogový kód: 3006009227

Rozměry: délka sací části 8,5 cm, průměr sací části (vnější) 3,5 cm
Barva: fialová
Materiál (neobsahuje ftaláty): PVC, ABS (plast)
Baterie: 3 x LR44 (jsou součástí balení)
Výrobce: TOYJOY

Proč by si všech těch vychytávek, jako jsou vibrace a pumpování, měli užívat jen chlapi?! Vibrační vakuová pumpička pro ženy dokonale stimuluje klitoris a dopřeje vám orgasmus, jaký jste ještě nezažila... Podtlak, který pumpička vytvoří, perfektně prokrví poštěváček i jeho okolí, takže následné milování nebo masturbace bude mnohem vzrušující než obvykle.

Použití nemůže být jednodušší - sací část přiložíte na klitoris a pak už stačí jediné zapumpování a ten malý trychtýřek v momentě nacucne váš natěšený poštěváček tak kvalitně, až rozkoší zalapáte po dechu!

Balónek je pružný, takže se snadno mačká, a pěkně padne i do menší ženské dlaně.

Aby sací část lépe přilnula k pokožce, doporučujeme použít trošku lubrikačního gelu, který v tomto případě zafunguje jako takové "těsnění".

Samozřejmostí je ventilek (tlačítko nad balónkem), který ihned uvolní přebytečný tlak, kdybyste to s tím pumpováním náhodou trochu přepískli :)

Vibrace jsou jednoduché, ale překvapivě intenzivní a více než příjemné. Ovládají se otáčením kolečka ve spodní části vibrační patrony (tam se také vkládají baterie). Potěší i tichý chod.

TIP: Tuhle šikovnou vibrační pumpičku určitě vyzkoušejte i na bradavky!

Hodnotili 4 zákazníci: 45 %

Hodnotit mohou pouze zákazníci, kteří zboží zakoupili a mají tedy se zbožím vlastní zkušenost.

sabina | před 10 měsíci 20%

moc malá a slabá

Zákaznice 0 | před 13 měsíci 40%

Tohle je teda pěknej krám! Sání je slabý, po jednom pumpnutí to dál nejede. Baterky jsou hrůza! Půl hodiny a jsou mrtvý. Když jsem si koupila další, stalo se to znova. Ale dávám 2 hvězdičky ne za produkt, ale za to rychlé dodání. Hračce bych nedala žádnou!

tlusťoch tom | před 14 měsíci 100%

když to přišlo, pochyboval jsem, že to bude mít jakejkoliv výkon. ale pletl jsem se. miláček je nadšenej

Lívia | před 19 měsíci 20%

Hned při vybalování mě překvapil extrémní chemickej zápach. Bylo to tak silný, že jsem měla sto chutí to hned vyhodit. Po pár umytích to bylo jakš takš, ale i tak velké zklamání. Fuknkce sání funguje jen občas, zmáčknete, lehce nasaje a pak už to víc nejde, Stačí být trochu vlhčí a vůbec to nedrží. Vibrace jsou spíš nahoře než dole, kde by měly správně být. Takže pumpičky se dobrovolně vzdávám, výrobci bych to zakázala prodávat.

BDSM techniky pro pokročilé 4/7 – násilnosti a drsňárny

18.09.2014

Chcete darovat své subince trest, na jaký bude ještě dlouho vzpomínat? Ať jí to rány a jizvy na jejím těle vždy připomenou. Říkala přece, že miluje, když jí plácáte přes zadek a chtěla by přitvrdit. Vše, o čem zde budeme psát, jsou praktiky ze sorty edgeplay, čili hry na hraně. Na hraně čeho? Bolesti, zdraví, morálky, zákona. Všeho.

Celý článek

Příručka Nadsamce – manuál ke klitorisu

Nadsamec / 19.07.2015

My muži všelijakými návody a manuály odpradávna pohrdáme. Tento bys ale ignorovat rozhodně neměl, protože tě naučí dokonale ovládat to nejcitlivější místečko na ženském těle – klitoris neboli poštěváček.

Celý článek

Podobné produkty