vibratory.net

Vibrační silikonový dilatátor pro ženy, 5 mm (růžový)

Vážené dámy, paničky, slečny a dívky - představujeme vám dilatátor aneb dráždění močové trubice a klitorisu a bodu G takovým způsobem, jaký není žádným jiným nástrojem ani sexuální technikou možný!

  • dráždění močové trubice, klitorisu i bodu G zevnitř je pocit jako žádný jiný
  • bezpečný materiál - lékařský silikon
  • hladký kulatý tvar se dobře zavádí
  • pružný - přizpůsobí se ženské anatomii
  • perfektní pro začátečnice

Malý dárek ZDARMA ke každé objednávce

Vaše cena:
539

Ks

Diskrétně doručíme od 59 Kč

Katalogový kód: 05799710000

Rozměry: celková délka 13 cm, zasunutelná délka 5 cm, průměr 5 mm
Barva: růžová
Materiál (neobsahuje ftaláty): lékařský silikon, ABS (plast)
Baterie: 3x knoflíková baterie LR44 (součástí balení)
Výrobce: You2Toys

Vážené dámy, paničky, slečny a dívky - představujeme vám dilatátor aneb dráždění močové trubice a klitorisu a bodu G takovým způsobem, jaký není žádným jiným nástrojem ani sexuální technikou možný! Zaujalo vás to, viďte? :)

A tenhle dokonce vibruje! Celkem 7 vibračních stupňů ovládáte jednoduše mačkáním jediného tlačítka.

Sotva se jeho vrnící tělíčko jen zlehka dotkne vašeho klitorisu, přivíráte víčka v mučivém očekávání. Sonda pomalu a jemně klouže níž, užíváte si to. Z rozparáděné mušličky vytéká šťávička vzrušení. Tak moc vás to pohltilo. A když pak dilatátor bez zaváhání vklouzne na kousíček dovnitř do močové trubice, vy jen zalapáte po dechu...

Nebolí to, naopak je to velmi příjemné, jak se močová trubice krůček po krůčku rozestupuje, aby pojala sondu. Toho dosud nepoznaného pocitu se už nikdy nebudete chtít vzdát! Neskutečná rozkoš, která plyne z vnitřního dráždění, vás naprosto uchvátí! Jak se dilatátor zběsile chvěje, vibrace se zevnitř přenášejí i na klitoris a bod G, takže ani v nejmenším nebudete ochuzená o všechny ty rajcovní pocity, které jste možná až do teďka záviděla chlapům s tou jejich prostatou... :)
A na závěr dopřejte tuhle rajcovní věcičku i svému análku, bude sebou škubat blahem a vy s ním...

Skvělé je, že do svých hrátek s dilatátory můžete přizvat i partnera nebo partnerku. Penetrace uretry je dráždivá podívaná nejen pro milovníky klinik a BDSM hrátek. Určitě vám rádi pomůžou se zaváděním.

Lékařský silikon je kvalitní neporézní materiál, ale i přesto dbejte na dokonalou čistotu a sterilitu nástrojů i prostředí, aby nedošlo k zavlečení nepříjemné infekce. Mějte na paměti, že některé dilatátory (v závislosti na jejich délce) pronikají až do močového měchýře. K desinfekci a čištění všech nástrojů a hraček používejte speciální čističe na erotické pomůcky.

Kromě hygieny je velmi důležitá i dostatečná lubrikace. Kvalitním lubrikačním gelem na vodní bázi důkladně namažte sondu i ústí močové trubice. Nejvhodnější a nejsnazší způsob je vstříknout lubrikační gel přímo dovnitř (injekční stříkačkou bez jehly).

Dilatátor je použitelný jednostranně, na opačném konci se nachází vibrační patrona, která jednak zabrání nechtěnému vniknutí sondy příliš hluboko do močové trubice, ale také se za tento konec dobře drží. Tvar je rovný a hladký, se zakulacenou špičkou, která usnadní zasouvání sondy. Nemá žádné nebezpečné ostré hrany ani švy. Dilatátor je ohebný a přizpůsobí se přirozené anatomii ženského těla. Jeho povrch je hebký a příjemný na dotek.

Díky malému průměru (5 mm) je dilatátor perfektní pro začátečnice.

Zkušenějším by se mohl líbit větší dilatátor.

Hodnotil 1 zákazník: 60 %

Hodnotit mohou pouze zákazníci, kteří zboží zakoupili a mají tedy se zbožím vlastní zkušenost.

Re.V. | před 5 měsíci 60%

Samotná hračka není špatná. Velikost, materiál a síla vibrací, stejně jako různé stupně, jsou fajn. Silikon by ale mohl být o něco hladší, aby tolik nedráždil močovou trubici. Kdo je velmi citlivý, tak to pro něj nebude.^^ Nicméně na dilatátoru jsou opravdu ostré hrany. Jde vidět, že je vyroben ze dvou polovin, které jsou buď svařené k sobě nebo odlité z dvojité formy. Každopádně má opravdu ostré hrany, které bych si do citlivé trubice opravdu nechtěla zavádět! Použila jsem klasický pilník na nehty a tyto hrany opilovala a fakt to pomohlo. Nevím, jestli bych to doporučila, ale u mě to zafungovalo a při zavádění je to mnohem hladší a jemnější. Další malý nedostatek je, že se ulomil malý těsnící kroužek z měkké průhledné gumy, díky němuž byla hračka vodotěsná. Dávejte tedy opravdu bacha při umývání a asi by se neměl brát do sprchy nebo tak. S vloženými bateriemi se dá dilatátor velmi špatně zavřít. Při zavírání buďte velmi opatrní, aby se nic nerozbilo, nic neutahujte násilím! Vibrační stupně jsou, jak už jsem řekla, skvělé. Jsou tam tři různé síly vibrací a potom ještě čtyři s různými rytmy a pulsacemi. S tím jsem se ještě nesetkala a je to něco jiného! Kdo nechápe, jak to vypnout (v návodu to není zmíněno): zmáčkněte tlačítko na vibrace a dlouho podržte. Pak je klídek! :) Kdo se tedy nebojí vlastnoručního opilování ostrých hran (není to žádná věda, ale buďte opatrní) a komu nevadí trochu "drsnější" silikon, tomu bych tuto hračku doporučila. Alespoň ta cena je příjemná, i když by výrobce měl ty ostré hrany rozhodně odstranit!

Erotické pomůcky vhodné pro alergiky

Plazboz / 17.10.2009

Počet lidí s alergiemi vinou nekvalitního životního prostředí stále narůstá. Přecitlivělost a exémy si můžeme způsobit i sami používáním výrobků z nekvalitních materiálů. Pro erotické pomůcky to platí dvojnásob, protože přichází do styku se sliznicemi.

Celý článek

Jak jsem si nechala udělat intimní piercing

Mersey / 02.02.2016

Přináším ti reportáž z piercingového salonu, z jedné konkrétní aplikace intimního piercingu. Pokud uvažuješ o ozdobě tam dole, ale neumíš si představit, jak aplikace piercingu probíhá, pak je tento článek právě pro tebe.

Celý článek

Podobné produkty