vibratory.net

Vibrační silikonový dilatátor pro ženy
(modrý)

Vážené dámy, paničky, slečny a dívky - představujeme vám dilatátor aneb dráždění močové trubice a klitorisu a bodu G takovým způsobem, jaký není žádným jiným nástrojem ani sexuální technikou možný!

  • dráždění močové trubice, klitorisu i bodu G zevnitř je pocit jako žádný jiný
  • bezpečný materiál - lékařský silikon
  • hladký kulatý tvar se dobře zavádí
  • pružný - přizpůsobí se ženské anatomii
  • dilátory nejsou pro citlivky

Malý dárek ZDARMA ke každé objednávce

Vaše cena:
599

Ks

Diskrétně doručíme od 59 Kč

Katalogový kód: 05733530000

Rozměry: celková délka 19 cm, zasunutelná délka 11 cm, průměr 6 mm
Barva: světle modrá
Materiál: lékařský silikon, ABS (plast) (neobsahuje ftaláty)
Baterie: 3x knoflíková baterie LR44 (součástí balení)
Výrobce: You2Toys

Vážené dámy, paničky, slečny a dívky - představujeme vám dilatátor aneb dráždění močové trubice a klitorisu a bodu G takovým způsobem, jaký není žádným jiným nástrojem ani sexuální technikou možný! Zaujalo vás to, viďte? :)

A tenhle dokonce vibruje! Celkem 7 vibračních stupňů ovládáte jednoduše mačkáním jediného tlačítka.

Sotva se jeho vrnící tělíčko jen zlehka dotkne vašeho klitorisu, přivíráte víčka v mučivém očekávání. Sonda pomalu a jemně klouže níž, užíváte si to. Z rozparáděné mušličky vytéká šťávička vzrušení. Tak moc vás to pohltilo. A když pak dilatátor bez zaváhání vklouzne na kousíček dovnitř do močové trubice, vy jen zalapáte po dechu...

Nebolí to, naopak je to velmi příjemné, jak se močová trubice krůček po krůčku rozestupuje, aby pojala sondu. Toho dosud nepoznaného pocitu se už nikdy nebudete chtít vzdát! Neskutečná rozkoš, která plyne z vnitřního dráždění, vás naprosto uchvátí! Jak se dilatátor zběsile chvěje, vibrace se zevnitř přenášejí i na klitoris a bod G, takže ani v nejmenším nebudete ochuzená o všechny ty rajcovní pocity, které jste možná až do teďka záviděla chlapům s tou jejich prostatou... :)
A na závěr dopřejte tuhle rajcovní věcičku i svému análku, bude sebou škubat blahem a vy s ním...

Skvělé je, že do svých hrátek s dilatátory můžete přizvat i partnera nebo partnerku. Penetrace uretry je dráždivá podívaná nejen pro milovníky klinik a BDSM hrátek. Určitě vám rádi pomůžou se zaváděním.

Lékařský silikon je kvalitní neporézní materiál, ale i přesto dbejte na dokonalou čistotu a sterilitu nástrojů i prostředí, aby nedošlo k zavlečení nepříjemné infekce. Mějte na paměti, že některé dilatátory (v závislosti na jejich délce) pronikají až do močového měchýře. K desinfekci a čištění všech nástrojů a hraček používejte speciální čističe na erotické pomůcky.

Kromě hygieny je velmi důležitá i dostatečná lubrikace. Kvalitním lubrikačním gelem na vodní bázi důkladně namažte sondu i ústí močové trubice. Nejvhodnější a nejsnazší způsob je vstříknout lubrikační gel přímo dovnitř (injekční stříkačkou bez jehly).

Dilatátor je použitelný jednostranně, na opačném konci se nachází vibrační patrona, která jednak zabrání nechtěnému vniknutí sondy příliš hluboko do močové trubice, ale také se za tento konec dobře drží. Tvar je rovný a hladký, se zakulacenou špičkou, která usnadní zasouvání sondy. Nemá žádné nebezpečné ostré hrany ani švy. Dilatátor je ohebný a přizpůsobí se přirozené anatomii ženského těla. Jeho povrch je hebký a příjemný na dotek.

Začátečnicím určitě doporučujeme začít s dilatací, tj. roztahování močové trubice, s dilatátorem nejmenšího průměru (4 mm). Nebojte se, trénink dělá mistra (respektive mistrovou) a vy budete brzy připravená pojmout zase o kousek větší slast v podobě širšího dilatátoru ;)

Zkušenějším by se mohla líbit rovnou celá sada dilatátorů. Nebo fantastický dilatátor pro elektrosex!

Hodnotilo 38 zákazníků: 77 %

Hodnotit mohou pouze zákazníci, kteří zboží zakoupili a mají tedy se zbožím vlastní zkušenost.

mmmm | před 10 měsíci 100%

Kdo má hračky tohoto typu rád, nešlápne s tímto kouskem vedle. Skvělý pro začátečníky. Žádné ostré hrany apod. Prostě top!

Ledová kra | před 10 měsíci 100%

Jednoduše se ovládá, super materiál. Je celý trochu tuhý, mohl by být ohebnější, ale nemůžete mi všechno, že jo.

bob 21 | před 11 měsíci 100%

Excelentni produkt, skvely zazitek. Budete potrebovat lubrikant na vodni bazi. Dilatator neni tak velky jak vypada online, ale i tak je paradni.

Krista | před 12 měsíci 60%

Asi mám malou močovou trubici, ale opravdu mi to nejde zavést. Vibrace jsou ale výborné a komu to sedne, určitě si s tím moc užije.

Marek a Anna | před 13 měsíci 80%

Zajímavá hračka. Nicméně, nikdy jsem ho pořádně nepoužila, aji když mi to u podobných, stejně velkých hraček z oceli normálně šlo. Zpracování je nic moc, prvních 5 mm se často vymyká/ je to příliš měkké, protože tam končí středová kovová výplň. Kromě toho je tam spoustu nastavení a dost silných. Komu se ale silikonové hračky v této oblasti líbí, pravděpodobně zde neudělá chybu.

Richard | před 14 měsíci 60%

Chtěl jsem to prostě vyzkoušet a zjistil jsem, že to není úplně pro mě. Takže to pak docela dlouho bez povšimnutí leželo ve skříni než to objevila moje přítelkyně a já ji musel vysvětlit, k čemu to je. Jednoduše to vzala, injekční stříkačkou mi podala pořádné množství gelu zavedla ho pomalu a nenásilně dovnitř. V ten moment jsem málem zešílel, tak úžasný to bylo. Pak si s ním ještě chvilku hrála, což se mi moooc líbilo. Když jsem to pak chtěl vyzkoušet sám, zase mi to přišlo o ničem. Když to dělá ona, je to moc pěkný, ale už ne tak jako "poprvé". Co se mi ale rozhodně nelíbí, je močení následující den.

Fanynka | před 14 měsíci 80%

Bohužel jsem nenašla žádný návod, takže jsem objevovala postupně. Má několik vibrací, které se mi líbí. Dlouhým stiskem tlačítka ho vypnete. Škoda, že je jen na knoflíkové baterie. Rychlé a bezproblémové dodání

Inka | před 15 měsíci 80%

Ahoj všichni, není toho moc co napsat. Produkt je skvěle provedený a plní svůj účel velmi dobře :) Vibrace nejsou úplně top, proto je 4 hvědy. Ale jinak není na co si stěžovat. Pokud jste příznivci tohodle dráždění, bude se vám diladátor líbit. 4 mm je ideální průměr, neublížíte si :)

Ed Hardy | před 16 měsíci 100%

Chtěla jsem zkusit něco nového. Dodání a balení včetně doporučeného příslušenství jako gel a prostředky na čištění proběhlo bez problémů. Zavádění dilatátoru šlo snadno díky hodně gelu a byl to úplně nový boží pocit. S vibracemi je požitek ještě lepší. Kdo si dá na čas a bude to pěkně v klidu zkoušet, bude plně uspokojen. Tohle by měl každý jednou zažít.

Petr | před 16 měsíci 100%

Toto můžu všem doporučit, opravdu stojí za vyzkoušení. Moje žena je také nadšená. Nešetřete s gelem, jinak vás to bude pár dní bolet. Super cena.

homeSWEEThome | před 16 měsíci 40%

K vyzkoušení jako alternativa ke kvalitním a o hodně dražším nerezovým dilatátorům je to ok. Mini-baterie nejsou běžné velikosti Ta část za kteoru se to drží vibruje jak blbá, ale tyčinka vůbec , takže vibrační efekt = NULA a abyste si tam jen něco strkali na to stačí cokoliv co najdete doma (sterilního !!). Ohledně vibračních stupňů, no tak méně je někdy více, hlavně aby to mělo nějaký efekt!! Kdyby se dala přidělat ta vibrační část na zubní kartáček... páni, to by bylo aspoň žůžo !!

Špekáček | před 16 měsíci 100%

Dobře se zavádí, vibrace se dají různé měnit. Prostě praktické, snadno se čistí. Doporučuji :)

Nastěnka | před 17 měsíci 100%

Roztomilá fajn hračka. Baterie se bohužel strašně rychle vybijí, ale jinak jak jsem řekla, je to malé potěšeníčko na fajn rozptýlení. Mezitím jsem si pořídila silnější (tlustší), ale jak říkám - pěkná hračka.

Tom | před 17 měsíci 100%

Skvělý pocit, snadno se používá. Moc neslibuje, lehko se zavádí. Prostě doporučuji. Specialitka.

Marcelka | před 17 měsíci 100%

Jsem s ním velmi spokojená, splnil moje veškerá očekávání. Můžu všem ženám jen doporučit

Franta | před 18 měsíci 80%

Tento dilatátor dostanete za málo peněz. Nám splnil veškerá očekávání. Používáme jako předehru. Silikonová špička je docela drsná, ale dobře se zavádí

Mirka | před 18 měsíci 100%

Měkký materiál, super vibrace s různými vibračními programy. Jednoduché čištění a opravdu rychlé dodání.

J.S. | před 18 měsíci 20%

Silikon je matný a i přes použití velkého množství značkového lubrikačního gelu dráždí při delším použití močovou trubici. Hladký silikon by byl podstatně příjemnější. Absolutní propadák!

Ondra | před 18 měsíci 40%

Zpracování dilatátoru je dobré. Pokud to nepřeženete je to super vzrůšo. Každopádně úspěch je v detailech: Hrubší povrch silikonových hraček vede už po pár minutách k nepříjemnému pocitu, který přetrvává. Kdo je zvyklý na hladké dilatátory z oceli, si s tímto s velkou pravděpodobností tolik neužije.

Kočička | před 19 měsíci 40%

Vibrátor je v té širší části a ta nejde zavést. Podle mě jsou vibrace cítit uvnitř méně než z vrchu. Možná to jinak nejde, ale upřímně jsem čekala něco víc. Zavedení toho širšího by bylo asi moc :)))

Jura M. | před 19 měsíci 60%

od shopu jsem dostal balení mini gelu zdarma; dilatátor vibruje spíš nahoře než dole ... ...

Michael | před 20 měsíci 40%

Chteli sme vyzkouset neco nove a je to v pohode. Jsou i lepsi hracky ale i tak se vyzkouseni vyplati :)

Majkl | před 20 měsíci 20%

Ahoj, už jsem o tomhle výrobku něco slyšel a chtěl jsem ho sám vyzkoušet. Ale teď si říkám k čemu to člověku je taková věc? Aby to pak bolelo při močení...?

Amazonka | před 21 měsíci 100%

Tahle hračka moc neslibuje. Různé programy jsou věc vkusu, ale silné vibrace nabízí parádní zážitek, nejenom pro chlapa. I žena si přijde na své a užije si to. My bysme ho koupili určitě znovu!

Petra | před 21 měsíci 80%

Dilatator mel u meho partnera super dobry ohlas. Ma tolik programu na to jak je maly. K vypnuti staci podrzet tlacitko dyelsi dobu. Koupila bych ho zas! Hvezdicka dolu za to jak se ty baterie musi strourat.

Odpaďák | před 22 měsíci 80%

Sranda věc! S trochou gelu zmizne v močové trubici jedna dvě skoro sám! Vibrace by mohly jít trochu víc do špičky, ale to by pak byl moc velký nebo lépe řečeno moc tvrdý. Jinak je to ¨zajímavá ukušenost, hlavně když ho třeba zavádí žena a muž neví, kdy k tomu zapne ty vibrace, a pak je to naprostý LUXUS! Pro začátečníky jako já ho můžu jenom doporučit! Od teď ho budeme používat rozhodně ČASTĚJI při předehře, i žena!!!!!

Karel Botička | před 22 měsíci 100%

Měli byste mít vždycky po ruce lubrikační gel..Dilatátor se celý zasunuje do mužské nebo ženské močové trubice.....hra začíná.......extatické chvilky čekají na oba....různé stupně vibrací...skvělé....čau

G-mister | před 22 měsíci 60%

Pro začátečníka jako jsem já by byl ten dilatátor dobrý, jenom kdyby fungoval jak fungovat má. Jde vypnout jenom když vyndám baterie a znovu je dám dovnitř. Vibrace jdou cítit hlavně nahoře než dole kde by měli být podle mě spíš.

Frenkí | před 23 měsíci 100%

Funguje . Zas jednou něco nové. Pro začátečníky to pravé ořechové. Bohužel to ale dost žere baterie. Ale dají se za levno sehnat na internetu .

Oberon | před 23 měsíci 20%

Šrot. Baterie byly hned kaput. Dali sme nové ale ty už byli taky hnedka vybité...i bez používání! Tlačítko přestalo fungovat po 3. použití. Levnej šrot za haldu peněz!

The B. | před 23 měsíci 80%

zase novej pocit, zprostředkovanej skrz mýho ptáka, super slastnej, pro mě nová a absolutně příjemná skušenost. Mohl být klidně o něco delší. vypadá kvalitně amá různé varianty vibrací, vlastně vibrační stupně mezi kterýma přepínáte. Baterie jsou přiložené (3 knoflíkové), bohužel se nedají sehnat v každé drogerce. Zaslání balíku bylo rychlé a diskrítní.

Ing. | před 24 měsíci 100%

S tímto produktem jsem velice spokojená,zaslání bylo rychlé ,diskétní balíček.Produkt je snadný na ovládání a díky různým vibračním stupňům je to po každé jiné.

kajka | před 24 měsíci 100%

Narazila jsem na tuhle hračku úplně náhodou. Přečetla jsem recenze a vyvodila závěry. 1. je potřeba všechno pořádně promazat, jinak to bolí. 2. Je-li první bod splněn, zavádějte opatrně a s respektem. Je jedno, zda máte drsnější nebo hladký povrch. 3. Je důležitý být v psychické pohodě a uvolnit se. 4. Stále dokola lubrikujte, to hodně pomůže. 5. Užívejte si! Nejprv mi to vůbec nešlo, proto mi věřte. S těmito pravidly jsem měla úspěch. Každopádně jako začátek nevšedních zkušeností jsou to dobře uložené peníze

THOR | před 24 měsíci 80%

Muj prvni pokus s takovouhle hrackou a uz u toho zustanu! Pomer cena / kvalita odpovida! Clovek tomu prijde na chut! Vibracni programy jsou mile vylepseni, ktere jine i drazsi hracky podobneho typu nenabizi. Nicméně tu a tam trochu zablbne, v tom se negativně projevuje ta nízká cena. Ale jako nováček doporučuju, než si pořídíte něco dražšího!

Jana | před 24 měsíci 40%

Čekala jsem víc, vibrace skoro nejdou cítit (tlustý konec vibruje, tenký vůbec). Vyhozené peníze

Jan | před 24 měsíci 100%

Tento výrobek se mi moc líbí, snadno se zavádí, skvěle stimuluje penis i močovou trubici. Doporučuji každému. Skvělá kvalita, snadno se umývá, dosud jsem s ním velmi spokojen. jediná nevýhoda: baterie jsou rychle prázdné. Plánuju koupit nějaké větší, jestli to půjde.

Franta GT | před 25 měsíci 100%

... oba (!) si to užíváme. Konečně úplně novej zážitek, a k tomu totálně extrémní orgasmus. U ženy o moc větší než u muže, ale výsledek se počítá: totální uvolnění. Člověk ani nechce věřit že je s tím něco takového možné, ale z vlastní zkušenosti říkáme: Fakt to jde! A jak! Zdraví Franta a Majka (zkoušeči sexuálních pomůcek).

Štěpánka | před 26 měsíci 80%

Lepší než jsem očekávala, Je třeba si zvyknout, ale je to velmi zajímavá zkušenost...

Jak na problémy s erekcí 2/3 - léčba

Plazboz / 09.12.2009

Druhá část seriálu o erektilní dysfunkci se věnuje dostupným metodám léčby poruch erekce. Podrobnosti o lécích Viagra, Cialis, Levitra a také o injekční léčbě. Mezi další možnosti jak zlepšit svůj sexuální života patří vakuové pumpy nebo afrodisiaka. Možná zjistíte, že tvrdé erekce dosáhnete i bez léků.

Celý článek

Jak jsem si nechala udělat intimní piercing

Mersey / 02.02.2016

Přináším ti reportáž z piercingového salonu, z jedné konkrétní aplikace intimního piercingu. Pokud uvažuješ o ozdobě tam dole, ale neumíš si představit, jak aplikace piercingu probíhá, pak je tento článek právě pro tebe.

Celý článek

Staňte se sexuálním kyborgem 2/2

Michaela Kurtaničová / 26.08.2013

V prvním díle našeho miniseriálu jsme zmínili několik možností, jak se stát postelovým nadčlověkem. V druhé části myšlenku dokonalého sexuálního kyborga ještě rozvineme a podíváme se, jakými dalšími vymoženostmi se můžeme jako milenci vylepšit.

Celý článek

Recenze BEZ OBALU – Mini vibrátory

Ester Ledvinková / 10.05.2016

S námi víte, co kupujete. Dnes jsme se zaměřili na mini vibrátory. Pokud hledáte něco nenápadného, silného a vhodného například na cestování, pak prosím vstupte.

Celý článek

22.10.2017

Celý článek

Podobné produkty