vibratory.net

Vibrační silikonový dilatátor, šedý

Představujeme vám dilatátor aneb dráždění vaší prostaty takovým způsobem, jaký není žádným jiným nástrojem ani sexuální technikou možný!

  • dráždění prostaty zevnitř je pocit jako žádný jiný
  • bezpečný materiál - lékařský silikon
  • hladký kulatý tvar se dobře zavádí
  • pružný - přizpůsobí se každému penisu
  • dilátory nejsou pro citlivky

Malý dárek ZDARMA ke každé objednávce

Vaše cena:
599

Ks

Diskrétně doručíme od 59 Kč

Katalogový kód: 05778980000

Rozměry: celková délka 19 cm, zasunutelná délka 11 cm, průměr 6 mm
Barva: antracitová (šedá)
Materiál: lékařský silikon, ABS (plast) (neobsahuje ftaláty)
Baterie: 3x knoflíková baterie LR44 (součástí balení)
Výrobce: You2Toys

Představujeme vám dilatátor aneb dráždění vaší prostaty takovým způsobem, jaký není žádným jiným nástrojem ani sexuální technikou možný! Zaujalo vás to, viďte? :)

A tenhle dokonce vibruje! Celkem 7 vibračních stupňů ovládáte jednoduše mačkáním jediného tlačítka.

Sotva se jeho vrnící tělíčko jen zlehka dotkne hlavičky vašeho penisu, přivíráte víčka v mučivém očekávání. Sonda pomalu a jemně krouží po žaludu, užíváte si to. Na ústí močové trubice se zaleskla kapička vzrušení. Tak moc vás to pohltilo. A když pak dilatátor bez zaváhání vklouzne na kousíček dovnitř, vy jen zalapáte po dechu...

Nebolí to, naopak je to velmi příjemné, jak se močová trubice krůček po krůčku rozestupuje, aby pojala sondu. Toho orgasmického pocitu se už nikdy nebudete chtít vzdát! Ten dosud nepoznaný pocit, neskutečná rozkoš, která plyne z dráždění prostaty zevnitř, vás naprosto uchvátí! Dotek dilatátoru a vaší prostaty bude velice intenzivní a "těsný". Dopřejte tuhle rajcovní věcičku i svému análku, bude sebou škubat blahem a vy s ním...

A to ještě není všechno. I následné vytahování dilatátoru je takovým dalším orgasmem, může se vám zdát jakoby prodloužený a zpomalený zároveň.

Skvělé je, že do svých hrátek s dilatátory můžete přizvat i partnerku nebo partnera. Penetrace penisu je dráždivá podívaná, protože když si sonda razí cestu vnitřkem, zvnějšku na spodní straně penisu můžete pozorovat její pohyb a dokonce ji i nahmatáte, když penis vezmete do dlaně. Pod kůží ucítíte klouzat cosi pevného.

Lékařský silikon je kvalitní neporézní materiál, ale i přesto dbejte na dokonalou čistotu a sterilitu nástrojů i prostředí, aby nedošlo k zavlečení nepříjemné infekce. Mějte na paměti, že některé dilatátory (v závislosti na jejich délce) pronikají až do močového měchýře. K desinfekci a čištění všech nástrojů a hraček používejte speciální čističe na erotické pomůcky.

Kromě hygieny je velmi důležitá i dostatečná lubrikace. Kvalitním lubrikačním gelem na vodní bázi důkladně namažte sondu i váš penis. Nejvhodnější a nejsnazší způsob je vstříknout lubrikační gel přímo do močové trubice (injekční stříkačkou bez jehly).

Dilatátor je použitelný jednostranně, na opačném konci se nachází vibrační patrona, která jednak zabrání nechtěnému vniknutí sondy příliš hluboko do penisu, ale také se za tento konec dobře drží. Tvar je rovný a hladký, se zakulacenou špičkou, která usnadní zasouvání sondy. Nemá žádné nebezpečné ostré hrany ani švy. Dilatátor je ohebný a přizpůsobí se přirozenému zahnutí penisu. Jeho povrch je hebký a příjemný na dotek.

Začátečníkům určitě doporučujeme začít s dilatací, tj. roztahování močové trubice, s dilatátorem nejmenšího průměru (4 mm). Nebojte se, trénink dělá mistra a váš penis bude brzy připraven pojmout zase o kousek větší slast v podobě širšího dilatátoru ;)

Zkušenějším by se mohla líbit rovnou celá sada dilatátorů. Nebo fantastický dilatátor pro elektrosex!

Hodnotilo 13 zákazníků: 77 %

Hodnotit mohou pouze zákazníci, kteří zboží zakoupili a mají tedy se zbožím vlastní zkušenost.

jan | před 7 měsíci 100%

Způsobilo mi to opravdu veliký výron pomalu jsem si myslel že čůrám a ne stříkám.

Mrcha | před 11 měsíci 90%

Ani za milion let by mě nenapadlo, že bude můj partner povolnej to zkusit! Když hračka přišla, výraz na jeho tváři se trochu změnil. "Je to trochu širší, než jsem si myslel." řekl. Už jsem se bála, že to nikdy nepoužije, ale pak si to spolu s lubrikantem donesl do postele! Nechala jsem ho, ať si to udělá sám. Bála jsem se, že mu ublížím haha. Dilatátor vypadá jako šlehátko na mlíko na baterky. Je z hladkýho šedýho silikonu a je docela hladkej na dotek a naprosto bez svárů. Je hrozně pružnej, více méně se dá ohnout v půlce, a má 7 různých vibračních nastavení. Zapnete ho tlačítkem a tím taky proklikáváte nastavení. Vypne se podržením stejnýho tlačítka. Poprvé, když ho použil, nebyl partner úplně tvrdej, tak napůl, a napřed tam zasunul jen tak 3 cm. Když je hračka nalubrikovaná, zajede dovnitř snadno a je to příjemný. Posouval to nahoru a dolů, ale nechtěl to napoprvé přehánět. A pak se pozornost přesunula na mě. Saakra byla jsem úplně v šoku, jak silný ty vibrace jsou, protože motorek je miniaturní. Napřed mi hračku dal na bradavky. Díky malé špičce můžete hračku dobře ovládat. Pak se posunul níž až na můj klitoris.Říkal mi, že nemám pořád nadskakovat jak šílenec, ale to vzrušení bylo tak velký, že bylo těžký na to nereagovat. Uvnitř se s hračkou dá manipulovat tak, že se trefí přesně na ty místečka, kam chcete. Přítel už byl úplně tvrdej, tak jsem dialtátor nalubrikovala a podala mu ho. Byla jsem taky zvědavá, jak to bude fungovat s úplnou erekcí. Musíte si dávat pozor, abyste lubrikantu nenapatlali až moc, protože kdyby vám hračka vyklouzla z ruky, nebylo by to vůbec příjemný. Partner ji zasunul a posouval dolů a nahoru. Říkal, že je to pořád příjemnější, jak to zasouvá níž a níž. Prý je to hrozně nezvyklej pocit, kterej se nedá moc vyjádřit slovy. Bude to chtít ještě nějakej čas, rozhodně to není nic, co můžete uspěchat, protože tvrdá síla může způsobit zranění. Určitě je to něco, co byste měli zkusit. Já osobně jsem nadšená. Je to perfektní dráždítko na bradavky a klitoris. Ano, vím, že na to to není udělaný, ale je to fakt super!

Levi | před 12 měsíci 90%

Na první pohled tenhle krasavec nevypadá vůbec pohodlně, ale když ho hodně nalubrikujete a pracujete s ním trpělivě.. takové orgasmy jsem nikdy v životě neměl, nedá se to s ničím srovnat. S tímhle zázrakem jsem strávil hodiny, až jsem měl orgasmus, který mi zahýbal celým tělem. Rozhodně ho doporučuju někomu, kdo chce zažít ultimátní orgasmus - ten, co cítíte až v kostech.

Libor | před 14 měsíci 100%

Pro ty, kteří tomu věří je to skvělá věc. Vibrace sahají až po špičku přístroje, takže to ihned pocítíte. Pro nezkušené to ze začátku může být trochu bolestivé, měli byste tomu dát nějaký čas a zacházet s tím velmi ohleduplně. Pak pochopíte. Doporučuju použít dostatečné množství gelu. V kombinaci s kroužkem na penis je to ještě lepší zážitek!

Jana | před 16 měsíci 100%

Vlastním více podobných kousků, většina z nich je z nerezové oceli,ale vibrace mě nezvládají dovést až k vrcholu. Tenhle vibruje v plné síle od shora až dolů :) Skvělý kousek, mohl by být ve více velikostech. perfektní!!

Martin | před 19 měsíci 100%

Ze začátku trochu bolestivé, ale potom....skvělé! Prostě ho jen nechte samotného vklouznout. Dávám minus za baterky, který jsou hned prázdné a nestandartního druhu

Zákazník | před 20 měsíci 60%

Jak dlouho to ještě bude pálit, než to bude příjemné? Dnes jsem ho vyzkoušel poprvé, pořádně vyčistil a použil dostatek gelu...

vv | před 21 měsíci 50%

Člověk tomu musí přijít na chuť...partner jej chtěl vyzkoušet díky recenzím, ale sám za sebe řekl, že to není vyloženě pro něj... rozdráždí ho to, ale chce pokračovat jinak ... ;-)

Jirka | před 22 měsíci 60%

Jí se to moc líbí, mně osobně už méně. Dbejte na hygienu, jinak je zánět močového měchýře jistý.Zpracování je v pořádku

Hynek | před 22 měsíci 40%

Vyvrcholení naprosto bez šance. Vibrace jsou i s plnými bateriemi slabé, i při jiných programech to není lepší. Celkem nuda.

Adam | před 22 měsíci 60%

Hned jak dorazil jsem ho vyzkoušel, ale nepřesvědčil mě. Silikon je pro močovou trubici i přes spoustu gelu prostě příliš porovitý. Určitě se na silikonový dilatátor dá zvyknout, ale neustálé zavádění a zkoušení je pro mě ztráta času. Ocelový dilatátor je mnohem praktičtější, s tím už na sobě můžete pracovat. Baterie se rychle vybíjí.

Kristián | před 23 měsíci 100%

Ze začátku jsem musel zkoušet, co mi bude vyhovovat, protože vibrační hlavice je hodně velká. Ale když ho máte uvnitř a vypnete vibrace, je to velmi zajímavý pocit. I ve dvou si užijete a nebo jen toho druhého nabudíte :)

martin | před 33 měsíci 40%

moc dobře neklouže

USB vibrátory CRAVE: Nikdo nemusí vědět, že vaše fleška umí vibrovat

Michaela Kurtaničová / 14.08.2013

USB disky CRAVE jsou elegantní, vodotěsné, luxusní a, co je hlavní, vibrují. Spojení přepychového cestovního vibrátoru a velkokapacitního USB disku je ve světě erotických pomůcek revolučním počinem.

Celý článek

Jak na problémy s erekcí 1/3 - příčiny

Plazboz / 08.12.2009

Nemůžete dosáhnout erekce, nebo prostě není dostatečně tvrdý? Tento článek vám pomůže. Pokud potíže s erekcí nemáte, stejnak si jej přečtěte. V článku se dozvíte o hlavních příčinách erektilní disfunkce a na 'stupnici tvrdosti penisu' si sami budete moci ověřit, jak na tom vaše erekce je.

Celý článek

Homosexuálové a sex – Jak to dělají gayové?

T. / 04.11.2014

Zeptáte-li se kteréhokoliv homosexuála, jaké otázky ohledně své sexuální orientace nejčastěji dostává, odpoví vám obšírným seznamem, zahrnujícím mj. snad všechny fáze coming outu. Stranou od „uvědomění“ sebe i ostatních leží ale otázka, která se stává silnou palebnou municí na večírcích, které kombinují gaye a veliké množství alkoholu – jak vlastně probíhá sex mezi dvěma (a více) muži?

Celý článek

Erotické pomůcky vhodné pro alergiky

Plazboz / 17.10.2009

Počet lidí s alergiemi vinou nekvalitního životního prostředí stále narůstá. Přecitlivělost a exémy si můžeme způsobit i sami používáním výrobků z nekvalitních materiálů. Pro erotické pomůcky to platí dvojnásob, protože přichází do styku se sliznicemi.

Celý článek

Průvodce erotickými pomůckami pro muže 3/4 – vibrátory na masáž prostaty

Lucie Čermáková / 27.09.2013

Tentokrát si představíme speciální vibrátory na masáž prostaty. V čem jsou jiné? Jaký vliv mají na mužské tělo – mohou pomoci při problémech s prostatou? A jak vybrat nejvhodnější vibrátor právě pro vás? Sepsali jsme rady a zkušenosti od zákazníků sexshopů v ČR i zahraničí.

Celý článek

Podobné produkty