vibratory.net

Vibrační vajíčko s dálkovým ovládáním Black & Silky (8 cm)

Diskrétní vibrační vajíčko s bezdrátovým dálkovým ovládáním je pro vás to pravé, pokud vás lákají třeba nezbedné erotické hrátky na veřejnosti či v práci.

Malý dárek ZDARMA ke každé objednávce

Vaše cena:
1 019 999

Ks

Diskrétně doručíme od 59 Kč

Katalogový kód: 05672720000
  • Rozměry: délka 8 cm; průměr 3,3 cm, hmotnost 36 gramů bez baterií
  • Materiál: ABS (tvrdý plast), PU (povrch – bez obsahu ftalátů)
  • Barva: černá
  • Baterie: 2 x AA (vajíčko)

Diskrétní vibrační vajíčko s bezdrátovým dálkovým ovládáním je pro vás to pravé, pokud vás lákají třeba nezbedné erotické hrátky na veřejnosti či v práci. Je jedno, zda si necháte ovládání ve vašich rukách nebo ho svěříte partnerovi, o vzrušení nouzi mít rozhodně nebudete.

Sametově hladký povrch vajíčka si vás podmaní! Samozřejmostí je 100% vodotěsnost a ouško pro snadnou manipulaci po zavedení vajíčka na své místo.

Pronikavé vibrace vám nedají vydechnout, na výběr máte z deseti intenzit, vybíráte je dálkovým ovládáním s dosahem až 10 metrů. Bude tedy fungovat všude tam, kde vás jen napadne – v kině, na večeři, ve škole, práci, během jízdy na kole… Fantazii se meze nekladou.

Hodnotilo 31 zákazníků: 59 %

Hodnotit mohou pouze zákazníci, kteří zboží zakoupili a mají tedy se zbožím vlastní zkušenost.

Zákazník | před 20 měsíci 20%

Bohužel se vajíčko rozhodlo nevibrovat.Ani s novýma baterkama. Vrátil jsem ho, škoda

Fabian | před 20 měsíci 100%

Tento produktu je skvělý díky deseti různým programům a dálkovému ovládání. Vyplatilo se :))

Bina | před 20 měsíci 60%

Je v pořádku a opravdu ho s radostí používám... nicméně někdy je to až moc výrazné..jinak doporučuju

hany | před 20 měsíci 20%

Ne, neběží tak jak má, posílám zpátky

T.R | před 21 měsíci 60%

Vtipná hračka...můj přítel byl natěšený jak malé děcko. Ale už při prvním použití se rozbil závit...nebo spíš nebyl dobře k vajíčku připevněn. Vytáhla jsem gumovou pásku, na koncích udělala uzel a potom to tenkým šroubovákem vtlačila do toho otvoru na vajíčku. Pak jen trochu sekundovýho lepidla a gumu pořádně zatlačit. Až na to to, všechno super

Doktorka | před 21 měsíci 80%

Malé je spíš větší a když ho tam máte, tak to není moc fajn. Ale z venku je to v pohodě

jan | před 21 měsíci 20%

Koupil jsem to pro svojí přitelkyni. Nefunguje. Návod je strohý. ...Nabídka uplně mimo, už nikdy!

XY | před 21 měsíci 20%

Připojuji se k ostatním. Byla jsem zvědavá a tak jsem si ho i přes vyšší cenu pořídila. Ale měli jsme stejný problém, kabel se utrhl a část zůstala vevnitř. Naštěstí se mi to po dlouhém trápení podařilo dostat ven. K ničemu.

Walls | před 22 měsíci 100%

velmi dobrý !!! jsem spokojený. napsal bych víc kdybych nebyl. s úctou: Walls

delete | před 23 měsíci 80%

Nebyla jsem si jistá, co chci vlastně koupit, tak jsem si objednala tohle bezdrátové vibrační vajíčko. Kvalita provedení je vzhledem k ceně normální. Poutko se zatím neutrhlo, asi něco vydrží, i když je tenoučké. Slibovaný dosah není úplně přesný, asi jako u každého takového vajíčka. Záleží na poloze vajíčka i dálkového ovládání. Konstrukce dálkového ovládání je obyčejná, co je ale slabota, je nastavování vibrací, které je plynulé a není možné přejít ze stupně 1 rovnou na stupeň 5. Takže napoprvé jsou vibrace spíš strašidelné než vzrušující. Silný zápach výrobku je naprostý zabiják erotiky, jak kdyby nestačily už ty vibrace. Naštěstí jsme od toho moc neočekávali, takže nejsme zklamaní.

JWolf | před 23 měsíci 80%

jen že baterie v dálkovém ovládání nevydržely moc dlouho, dálkově ovládat ženu je skvělá věc! :-)

Dino4 | před 23 měsíci 20%

Výrobek zatím funguje dobře. Není označeno, jak se mají vkládat baterie, ale to se dá přežít. Co mě ale vážně naštvalo, že se poutko při asi 5. použití utrhlo hned u vajíčka a docela nás to s přítelkyní polekalo. Naštěstí je povrch neklouzavý, takže to šlo vytáhnout bez toho aniž bychom museli absolvovat trapnou návštěvu u lékaře. U takového výrobku by se to stát nemělo, proto zakoupení nedoporučuji.

Tána | před 27 měsíci 100%

Když mi přišel tento kousek, byla jsem nadšená. Hned jak jsem ho vybalila, vzala jsem si ho do paráday. Neumíte si představit, jak úžasný to je. Říkám vám, vyzkoušejte to!!

Berta | před 29 měsíci 20%

Výrobek za ty peníze nestojí, špatně se šroubuje k sobě. Dodané baterie byly skoro prázdné. I když za ty peníze nestojí, alespoň funguje.

čarodějka22 | před 30 měsíci 80%

S vajíčkem jsem hodně spokojená! Je malé, příjemné a vypadá krásně. Dálkové ovládání funguje úžasně, zkoušeli jsme v kině, v IKEA, i v práci... Řekla bych, že ten údajný dosah 10m splňuje tak ze 75%, ale k těm 8m funguje vždycky skvěle. Zavádění jde dobře jen s gelem, ale je to jednoduché. Je to jako tampon, s tím rozdílem, že vajíčko je blízko bodu G. Vážně zábava je, když vám vibrace přepíná někdo jiný. Akorát co bych zmínila, že by se do vajíčka neměly dávat nabíjecí baterie, protože pak jsou kontakty vadné a vajíčko nefunguje tak jak by mělo. To je důležité, protože nabíjecí baterie mají plochý spodek a normální AAA baterie ne (Normální baterie mají ještě takový výstupek na spodní straně, který u nabíjecích baterií bohužel chybí.) Jinak se dobře čistí a to dálkové ovládání je tak decentní, takže vás napadne deset věcí, od čeho může být, ale určitě vás nenapadne že je od vibračního vajíčka. Kromě toho je ovládání příjemně malé a skladné. Má černou posuvnou záklopku, která schová tlačítka, aby se vajíčko samovolně nezaplo. Záklopka jde vysunout až úplně nahoru. Jedna věc mi vadí při vytahování. To šedé těsnění... Trochu přesahuje a někdy při vytahování mě to štípne. Radím vytahovat vajíčko pomalu, pak to většinou neštípne. To poutko mi tam nijak nevadí, ale funguje bezvadně. Baterie by se měly radši po každém použití vyndat, protože v vajíčku se vybíjí, když je nevyndáte. A je velmi tiché. Člověk tomu moc nevěří, protože když máte vajíčko v sobě a cítíte vibrace po celém těle a i je "slyšíte". Ale v tiché místnosti s cizíma lidma bych to nezapínala, protože to by bylo určitě slyšet. Ale při normálním denním "ruchu" vajíčko slyšet není, když je zapnuté. Takže shrnuto a podtrženo: Určitě doporučuji! užijete si spoustu zábavy, ženy i muži. Protože nemá slibovaný dosah 10m a při vytahování trochu štípe, dávám tomuto vibračnímu vajíčku 4 hvězdičky z 5. Koupila bych si ho znovu. PS:Hezky se bavte! Zdraví, vaše čarodějka22

971037709 | před 30 měsíci 80%

Vypadá luxusně, i to dálkové ovládání...dokonce už s bateriema, fajn výrobek

mapa | před 31 měsíci 100%

Tahle hračka je výhra v pravém smyslu slova, nezávisle na nějakých předsudkách tady je výkon dostatečně silný a i designově je hračka krásná. Baterie je ale vážně lepší po použití vyndat a před použitím zase vložit. To je mírně časově náročnější, ale vzhledem k zábavě, jaká vás s tím čeká, zanedbatelný nedostatek. A cena odpovídá kvalitě, to souhlasí. Užijte si to!

Anna B. | před 32 měsíci 20%

jsem naštvaná, už po 2 týdnech nefunguje a i druhý se pokazilo nějak moc rychle. tento výrobek edoporučuji a radím všem raději dejte ty peníze na něco jiného, kupte si nějaké s kabelem, ty jsou levnější a výkonější než tohle.

LiLaLu | před 32 měsíci 20%

Tohle je moje první vibrační vajíčko bez kabelu a samo o sobě docela ušlo. Vibrace mají opravdu velký rozsah, vždycky se udělám hlavně u těch rytmických vibrací. Povrch je příjemný na dotyk a v té černé vypadá moc elegantně. Ovšem při čtvrtém použití při opětovném "zasunování a vytahování" se utrhlo poutko a vajíčko zůstalo vevnitř a museli jsem jet ke gynekologovi, aby mi to vyndal. Takže: vajíčko je super, ale o nějaké kvalitě bysme si mohli nechat zdát. Raději si připlaťte za něco lepšího!

anonym | před 33 měsíci 100%

Paráda, moje partnerka si s ní užívá víc než dost. Vajíčko nás překvapilo. Určitě doporučujeme!!!!!

anonym | před 33 měsíci 80%

Roztomilá věcička, akorát ale vrní dost nahlas, takže na nějaké hrátky třeba v restauraci to není.

Selka | před 33 měsíci 20%

Vlastně je s tím byla docela sranda, s vajíčkem... Nicméně už napodruhý se rozbilo! Je taky docela velký a nejde dobře zašroubovat. Tlačítka na ovladači jsou taky dost malá, nepracuje tak jak má. Nekupujte. Vzhled je k ničemu, když to ani nepotěší

Dan1968 | před 33 měsíci 80%

Dobry den, skvela mala sexy hracka. Pouzivame ji vecer, kdyz jdeme ven. Je to super vzrusujici pocit, kdykoliv moct zapnout ty vibrace. A kvuli jejimu vyrazu ve tvari, kdyz si s tim hraju, rozhodne to za ty penize stalo. Doporucuju!!!

Selina | před 34 měsíci 40%

Vibrační vajíčko bez kabelu už bych si nepořídila, výkon mě moc nepotěšil. Povrch je sametově hladký, jak je uvedeno v popisu, vibračních stupňů je dost, ale i tak je výkon slabý, kdysi jsem měla vajíčko s kabelem a to mi vyskakovalo z ruky už na čtvrtém stupni, bylo dobré i cenově, výkon byl super ale zase moc dlouho nevydrželo, proto jsem chtěla vyzkoušet nějaké vajíčko bez kabelu, aby z toho něco měl i můj partner. Bohužel se mi to nevyplatilo. Skončila jsem zase u vajíčka s kabelem, když narazím na nějaké dobré recenze vajíčka bez kabelu, které bude mít hodně silné vibrace, tak sem s ním, dala bych mu šanci...

W. | před 34 měsíci 100%

Zdravím tohle je libůstka . Používat se dá zapnutý i vypnutý, když chcete... i tak je to fajn.

Franta | před 34 měsíci 20%

Moc krátká šňůra a špatný výkon není skoro nic cítit !! A je moc velké jen dálkové ovládání je dobré

Jen | před 37 měsíci 60%

Dobrý den, balíček přišel rychle, vajíčko jsem chtěla hnedka vyzkoušet, nemohla jsem ale, protože to nefungovalo. Po 3 hod. jsem přišla na to, že jedna baterie musí být vložená naopak. Ještě jsem to nevyzkoušela.

ck | před 37 měsíci 60%

celkově ujde

Staňa E. | před 37 měsíci 40%

Roztomilé malé udělátko, které vám zpříjemní večer/noc/den. Jednoduchý design, hladké hrany, nic co by rušilo. Funkce jsou v pohodě a dobře se zavádí. Cena za takový produkt je přiměřená. ALE: Jak už zmínili ostatní: Ta věc žere baterie jak zubní kaz zuby :-( Použili jsme ho jednou, pak se válelo asi týden v šuplíku a baterie se vybily! Naštěstí jsme měli po ruce náhradní. Ale taky je pokaždé po použití nevyndáváme. Bohužel teď vajíčko už tak často nepoužíváme. Škoda

hm | před 39 měsíci 60%

Elegantní věcička, jak jsem čekala dálkové ovládání je použitelné i na "veřejnosti", ale vibrace mohly být silnější a hlavně NE TAK HLASITÉ! :-)

test | před 41 měsíci 60%

Zajímavá hračka. Bohužel jsou ale vibrace moc slabé.

Sex a pohybový handicap

Plazboz / 23.10.2009

Pro osoby se sníženou pohyblivostí je mnohdy obtížné či nemožné provozovat běžné sexuální aktivity. Jde hlavně o osoby s poraněním páteře - paraplegiky (ochrnutí poloviny těla, většinou dolních končetin) a kvadruplegiky (ochrnutí všech končetin), dále o osoby s roztroušenou sklerózou, nebo mozkovou obrnou. Lépe jsou na tom osoby s artritidou či svalovou atrofií, avšak i jim snížený rozsah pohybů přináší v sexuálním životě komplikace.

Celý článek

11 rad pro bezpečný sex v těhotenství 1/2

Plazboz / 29.04.2010

Právě jste se dozvěděli, že čekáte potomka. Skvělá zpráva! Pokud si kladete všetečné otázky, jak je to se sexem během těhotenství a po porodu, čtěte dál. Dozvíte se, kdy je milování bezpečné, kdy jej raději vynechat a zda může sex ublížít miminku.

Celý článek

11 rad pro bezpečný sex v těhotenství 2/2

Plazboz / 29.04.2010

Druhá část miniseriálu se zabývá sexuálními polohami pro těhotné. Dáme Vám několik tipů na oddechové polohy, které si můžete užívat i v posledních týdnech těhotenství. Zjistíte také, proč je sex v těhotenství prospěšný a jak lze po porodu zkrátit období bez sexu.

Celý článek

17.10.2017

Celý článek

Pomůcka Magic banana propojuje trénink a rozkoš

Michaela Kurtaničová / 16.07.2013

Kvalitnější sexuální prožitky, objevování nejtajnějších zákoutí ženského těla, zpevňování svalů pánevního dna a s tím související prevence nebo eliminace zdravotních obtíží. Všechno tohle je možné získat díky jednomu banánu. Kouzelnému banánu.

Celý článek

Kegelovy cviky pro ženy

Plazboz / 22.09.2010

Kegelovy cviky jsou skupinou cviků pro posílení pánevního dna. Mají pozitivní vliv na sexuální život, pomáhají při léčbě inkontinence a jsou vhodné jako cvičení po porodu. Mužům silné pánevní dno přináší zlepšení erekce a lepší kontrolu nad orgasmem. V dnešním článku se však budeme věnovat kegelovým cvikům pro ženy.

Celý článek

Podobné produkty