vibratory.net

Vibrační vajíčko Picobong Diver Egg Vibe - ovládané mobilem

S vibračním vajíčkem Diver Egg Vibe si užijete spoustu zábavného a dráždivého posilování pánevních svalů.

  • ovládání mobilním telefonem - až na vzdálenost 12 metrů
  • zábavná mobilní aplikace
  • silné a tiché vibrace
  • celkem 6 vibračních/pulzačních programů

Malý dárek ZDARMA ke každé objednávce

Vaše cena:
2 999

Ks

Diskrétně ZDARMA doručíme

Katalogový kód: E27182

Rozměry: celková délka cca 15 cm, zasunutelná délka 8 cm, max. průměr 3,4 cm
Barva: fialová
Materiál (neobsahuje ftaláty): silikon, ABS (plast)
Baterie: interní akumulátor (nabíjení pomocí USB kabelu)
Doba nabíjení: 1,5 hodiny
Doba použití: až 2 hodiny
Výrobce: PicoBong by LELO

S vibračním vajíčkem Diver Egg Vibe si užijete spoustu zábavného a dráždivého posilování pánevních svalů. Můžete jej totiž ovládat také chytrým telefonem, a to na vzdálenost až 12 metrů. Díky tomu můžete vložit jeho ovládání do rukou partnera či partnerky a užívat si stimulaci bodu G prakticky kdekoliv, třeba i na nákupech. :)

Vajíčko má pevné tělo, je potažené hedvábně hebkým silikonem (jen část s logem je plastová) a má rozkošný a praktický ohebný ocásek, díky kterému se vám bude snadno vytahovat ven. Vibrace jsou silné a velice tiché a můžete si vybrat z celkem 6 vibračních/pulzačních programů. Ovládáte je buďto tlačítkem na vajíčku, nebo přes chytrý telefon.

Mobilní aplikace Remoji Toys (pro Android i iOS) je navržená ve stylu zábavné hry - ke každému vibračnímu programu je přiřazený jeden hudební styl.

Vajíčko je odolné proti stříkající vodě, s mobilem jej propojíte pomocí Bluetooth a nabijete jej pomocí USB kabelu. U ovládacího tlačítka najdete indikační LED diodu.

Lubrikujte gelem na vodní bázi. Čistěte speciálním dezinfekčním prostředkem na erotické pomůcky.

11 rad pro bezpečný sex v těhotenství 1/2

Plazboz / 29.04.2010

Právě jste se dozvěděli, že čekáte potomka. Skvělá zpráva! Pokud si kladete všetečné otázky, jak je to se sexem během těhotenství a po porodu, čtěte dál. Dozvíte se, kdy je milování bezpečné, kdy jej raději vynechat a zda může sex ublížít miminku.

Celý článek

11 rad pro bezpečný sex v těhotenství 2/2

Plazboz / 29.04.2010

Druhá část miniseriálu se zabývá sexuálními polohami pro těhotné. Dáme Vám několik tipů na oddechové polohy, které si můžete užívat i v posledních týdnech těhotenství. Zjistíte také, proč je sex v těhotenství prospěšný a jak lze po porodu zkrátit období bez sexu.

Celý článek

22.11.2017

Celý článek

Pomůcka Magic banana propojuje trénink a rozkoš

Michaela Kurtaničová / 16.07.2013

Kvalitnější sexuální prožitky, objevování nejtajnějších zákoutí ženského těla, zpevňování svalů pánevního dna a s tím související prevence nebo eliminace zdravotních obtíží. Všechno tohle je možné získat díky jednomu banánu. Kouzelnému banánu.

Celý článek

Kegelovy cviky pro ženy

Plazboz / 22.09.2010

Kegelovy cviky jsou skupinou cviků pro posílení pánevního dna. Mají pozitivní vliv na sexuální život, pomáhají při léčbě inkontinence a jsou vhodné jako cvičení po porodu. Mužům silné pánevní dno přináší zlepšení erekce a lepší kontrolu nad orgasmem. V dnešním článku se však budeme věnovat kegelovým cvikům pro ženy.

Celý článek

Podobné produkty