vibratory.net

Silikonové vibrační vajíčko Eilium, růžové

Něžné elegantní vibrační vajíčko Eilium od FeelzToys dobře poslouží jako stimulátor klitorisu a poševního vchodu.

  • ke stimulaci klitorisu, bradavek nebo i žaludu
  • příjemně okoření každou předehru
  • s praktickým poutkem
  • slabší vibrace

Malý dárek ZDARMA ke každé objednávce

Vaše cena:
329

Ks

Diskrétně doručíme od 59 Kč

Katalogový kód: E21086

Rozměry: celková délka 14,5 cm, průměr 2,8 cm
Barva: světle růžová
Materiál: silikon
Výrobce: FeelzToys (Nizozemí)

Něžné elegantní vibrační vajíčko Eilium od FeelzToys dobře poslouží jako stimulátor klitorisu a poševního vchodu. Uplatnění ale najde i během erotických hrátek v páru, můžete jej použít k masáži bradavek nebo žaludu... Vajíčko Eilium okoření každou předehru i milování :)

S praktickým pružným poutkem, pro snadnější manipulaci.

Vibrace jsou jednoduché a slabší, vajíčko tak bude vyhovovat spíše ženám, které jsou v intimní oblasti citlivější. Pro ženy, které by si přály ještě zvýšit citlivost svého klitorisu a snadněji tak dosáhnout orgasmu, máme tento gel.
Tlačítko pro zapnutí/vypnutí je umístěno přímo na vibrační patroně, kterou lze z vajíčka pohodlně vyjmout, např. pro potřeby čištění.

Silikon je příjemně hebký na dotek a po nalubrikování skvěle klouže. K lubrikaci používejte pouze gely na vodní bázi. Po použití stačí vajíčko opláchnout čistou vodou a jemným mýdlem. K desinfekci je vhodný speciální čisticí prostředek na erotické pomůcky.

11 rad pro bezpečný sex v těhotenství 1/2

Plazboz / 29.04.2010

Právě jste se dozvěděli, že čekáte potomka. Skvělá zpráva! Pokud si kladete všetečné otázky, jak je to se sexem během těhotenství a po porodu, čtěte dál. Dozvíte se, kdy je milování bezpečné, kdy jej raději vynechat a zda může sex ublížít miminku.

Celý článek

11 rad pro bezpečný sex v těhotenství 2/2

Plazboz / 29.04.2010

Druhá část miniseriálu se zabývá sexuálními polohami pro těhotné. Dáme Vám několik tipů na oddechové polohy, které si můžete užívat i v posledních týdnech těhotenství. Zjistíte také, proč je sex v těhotenství prospěšný a jak lze po porodu zkrátit období bez sexu.

Celý článek

21.02.2017

Celý článek

Pomůcka Magic banana propojuje trénink a rozkoš

Michaela Kurtaničová / 16.07.2013

Kvalitnější sexuální prožitky, objevování nejtajnějších zákoutí ženského těla, zpevňování svalů pánevního dna a s tím související prevence nebo eliminace zdravotních obtíží. Všechno tohle je možné získat díky jednomu banánu. Kouzelnému banánu.

Celý článek

Kegelovy cviky pro ženy

Plazboz / 22.09.2010

Kegelovy cviky jsou skupinou cviků pro posílení pánevního dna. Mají pozitivní vliv na sexuální život, pomáhají při léčbě inkontinence a jsou vhodné jako cvičení po porodu. Mužům silné pánevní dno přináší zlepšení erekce a lepší kontrolu nad orgasmem. V dnešním článku se však budeme věnovat kegelovým cvikům pro ženy.

Celý článek

Podobné produkty