vibratory.net

Vibrační vajíčko Sorbet Delight

Sorbet Delight je vibrační vajíčko s dálkovým ovládáním (kabel), které příjemně překvapí poměrně silným výkonem a tichými vibracemi.

  • plynule regulovatelné, silné vibrace
  • tichý chod
  • skvělý poměr cena/výkon - výhodná koupě
  • pro vaginální i anální použití

Malý dárek ZDARMA ke každé objednávce

Vaše cena:
229

Ks

Diskrétně doručíme od 59 Kč

Katalogový kód: 05627500000

Rozměry: délka 5,5 cm, průměr 2,5 cm
Barva: modrá (transparentní)
Materiál: ABS (plast)
Baterie: 2x AA (nejsou součástí balení)
Výrobce: NMC

Sorbet Delight je vibrační vajíčko s dálkovým ovládáním (kabel), které příjemně překvapí poměrně silným výkonem a tichými vibracemi.

Jeho materiál (plast) velmi dobře přenáší vibrace, které můžete plynule regulovat pouhým otáčením kolečka na dálkovém ovládání.

Vajíčko je vhodné pro vaginální i anální použití.

Ideální vajíčko zejména pro začátečníky, svým skvělým poměrem cena / výkon potěší ale každého.

TIP: Vajíčko lze je také použít ke vzrušující masáži klitorisu, bradavek či žaludu.

Hodnotili 3 zákazníci: 75 %

Hodnotit mohou pouze zákazníci, kteří zboží zakoupili a mají tedy se zbožím vlastní zkušenost.

Maxmara | před 3 měsíci 60%

Dělá, co má, dobrá poměr ceny a kvality. Zpracování v pohodě, určitě ne navěky. Trochu neohrabané ovládání.

Manka | před 4 měsíci 80%

Zaprvé - jako všechny "vajíčka" má nevýhodu, že se rychle poruší kabel. Ale ne vždy. Občas to koupím pro sebe a různým kamarádkám, který si nevěří :-) Poměr cena výkon v cajku. Takže příště koupím znovu novej, až tenhle vypustí duši. Vyplatí se i tak

Pája | před 5 měsíci 85%

Vajíčko jsem si koupila spíš ze zvědavosti, co takhle laciná věc dokáže. Nejdříve jsem se na to moc netvářila, protože balení i vzhled odpovídají ceně. Navíc po zapnutí (v noci, v tichu, na nejvyšší výkon) mě vylekaly hlučnější vibrace. Ale nakonec jsem byla příjemně překvapena. Vajíčko za pár korun mě dokázalo udělat vážně rychle. Vibrace jsou silnější než u některých drahých vajíček, kolečkem se dá snadno regulovat síla vibrací, a když s epřikryjete peřinou, tak ani ten hluk není tolik slyšet :) Za sebe doporučuji.

11 rad pro bezpečný sex v těhotenství 1/2

Plazboz / 29.04.2010

Právě jste se dozvěděli, že čekáte potomka. Skvělá zpráva! Pokud si kladete všetečné otázky, jak je to se sexem během těhotenství a po porodu, čtěte dál. Dozvíte se, kdy je milování bezpečné, kdy jej raději vynechat a zda může sex ublížít miminku.

Celý článek

11 rad pro bezpečný sex v těhotenství 2/2

Plazboz / 29.04.2010

Druhá část miniseriálu se zabývá sexuálními polohami pro těhotné. Dáme Vám několik tipů na oddechové polohy, které si můžete užívat i v posledních týdnech těhotenství. Zjistíte také, proč je sex v těhotenství prospěšný a jak lze po porodu zkrátit období bez sexu.

Celý článek

17.10.2017

Celý článek

Pomůcka Magic banana propojuje trénink a rozkoš

Michaela Kurtaničová / 16.07.2013

Kvalitnější sexuální prožitky, objevování nejtajnějších zákoutí ženského těla, zpevňování svalů pánevního dna a s tím související prevence nebo eliminace zdravotních obtíží. Všechno tohle je možné získat díky jednomu banánu. Kouzelnému banánu.

Celý článek

Kegelovy cviky pro ženy

Plazboz / 22.09.2010

Kegelovy cviky jsou skupinou cviků pro posílení pánevního dna. Mají pozitivní vliv na sexuální život, pomáhají při léčbě inkontinence a jsou vhodné jako cvičení po porodu. Mužům silné pánevní dno přináší zlepšení erekce a lepší kontrolu nad orgasmem. V dnešním článku se však budeme věnovat kegelovým cvikům pro ženy.

Celý článek

Podobné produkty