vibratory.net

Vakuová pumpa s vibračním vajíčkem

Pokud hledáte způsob jak ze své erekce dostat maximum a tak potěšit sebe i partnerku, je vakuová pumpa pro vás vhodnou alternativou.

  • těsnící manžeta pohodlně přilne
  • vibrační vajíčko pro vás nebo partnerku
  • velká, přesto skladná

Malý dárek ZDARMA ke každé objednávce

Vaše cena:
1 229 999

Ks

Diskrétně doručíme od 59 Kč

Katalogový kód: 3000004111

Rozměry: hloubka 19 cm, vnitřní průměr 5 cm, průměr manžety 3 cm (elastická)
Barva: transparentní, černá
Baterie: 2 x AA
Materiál: tvrdý plastový válec, latex (manžeta), guma (balonek)
Výrobce: Seven Creations

Pokud hledáte způsob jak ze své erekce dostat maximum a tak potěšit sebe i partnerku, je vakuová pumpa pro vás vhodnou alternativou. Přirozeným způsobem – podtlakem docílíte lepší prokrvení vaší pýchy a tím i pevnější a déletrvající erekce!

Sledujte, jako váš penis roste přes průhledný válec pumpy. Díky elastičnosti manžety ve spodní části neucítíte nepříjemné škrcení, manžeta se vašemu penisu dokonale přizpůsobí. Sílu podtlaku regulujete ventilkem na hadičce.

Jako bonus máte k dispozici vibrační vajíčko uchycené elastickým pásem na obvodu pumpy, kterým navodíte vzrušující vibrace. Jejich intenzitu ovládáte pohodlně kabelovým dálkovým ovládáním. Vajíčko může třeba využít i vaše partnerka během předehry k dráždění poštěváčku, zatím co vy si užijete slastný podtlak.

Hodnotilo 12 zákazníků: 70 %

Hodnotit mohou pouze zákazníci, kteří zboží zakoupili a mají tedy se zbožím vlastní zkušenost.

Petra | před 16 měsíci 100%

Používáme jí s partnerem.

Aďa | před 17 měsíci 80%

JE TO DOBRÝ PRODUK. FUNGUJE JAK MÁ. JSEM SPOKOJENÝ. ABYCH MOHL ŘÍCT VÍCE, MUSEL BYCH VYZKOUŠET PODOBNÝ PRODUKT. PŘEJU PŘÍJEMNOU ZÁBAVU.

Mentalista Venca | před 20 měsíci 60%

Vřele doporučuji.

Nikča Majerová | před 24 měsíci 40%

pumpa bohužel nevyvolává dostatečný tlak a je tedy nepoužitelná. ten gumový válec taky není nic extra.

Šimon Vlk | před 25 měsíci 40%

Bohužel tak úplně nesplňuje svůj účel. Zpracování je v pořádku, ale očekávali jsem lepší výsledky.

adam2001 | před 26 měsíci 20%

Co se dá dělat...

S. Hořejší | před 27 měsíci 100%

ahoj, mohu pouze říci, že pocit, který máte po napumpování svého penisu do ohromující velikosti, no... je zkrátka dokonalý! ... vše je potom mnohem lepší!

Slečna Upír | před 33 měsíci 100%

Potřebuji do svého studia neustále nové hračky, a pokud vibrují, tak tím lépe! Moji hosté jsou touto pumpou naprosto ohromeni a nejraději by si jí nechali! Odtažení a opakované pumpování je extra zábava.

K. H. | před 33 měsíci 40%

Na tento produkt jsem se moc těšila, ale mého muže to spíše bolí, než aby to mělo nějaký efekt. Třeba to ještě nějak vymyslíme...

Ondřej | před 36 měsíci 80%

Vibrátor je velmi silný a má nastavitelné vibrace! Efekt pumpy je ohromující! Akorát válec této pumpy je docela nekvalitní...

alenka felklová | před 37 měsíci 80%

objednala jsem tuto pumpu pro svého manžela, jelikož s ničím podobným ještě nemám zkušenosti a ráda zkouším nové věci. vibrující vajíčko může být pro ženu fajn, ale mužskému je k ničemu. pumpa je vcelku příjemná a funguje dobře, ale jelikož můj muž je už od přírody obdařený, tak po tomhle zvětšení mě to už akorát bolí. bohužel dost trvá než mu zase splaskne.

Michal z mlejna | před 39 měsíci 100%

Pumpa působí velmi dobrým dojmem, a napumpuje tu "věc" na obdivuhodnou velikost. K čemu je to vibrační vajíčko, to je mi však záhadou. Je hlasité a není z něj moc cítit. Je asi vhodný pro dámu, když musí čekat než se přítel napumpuje ;).

26.03.2017

Celý článek

Genitální plastické operace pro lepší sexuální život

Plazboz / 09.05.2011

Umění plastické chirurgie se dnes neomezuje pouze na obligátní zvětšení prsou či zmenšení nosu. Seznámíme vás s plastikami pochvy, stydkých pysků, nebo zákroky pro zvětšení bodu G. Muže budou jistě zajímat operace penisu - zvětšení, nebo obřízka. Nevynecháme zkušenosti klientů s intimními operacemi a možná rizika zákroků.

Umění plastické chirurgie se dnes neomezuje pouze na obligátní zvětšení prsou či zmenšení nosu. Seznámíme vás s plastikami pochvy, stydkých pysků, nebo zákroky pro zvětšení bodu G. Muže budou jistě zajímat operace penisu - zvětšení, nebo obřízka. Nevynecháme zkušenosti klientů s intimními operacemi a možná rizika zákroků.Umění plastické chirurgie se dnes neomezuje pouze na obligátní zvětšení prsou či zmenšení nosu. Seznámíme vás s plastikami pochvy, stydkých pysků, nebo zákroky pro zvětšení bodu G. Muže budou jistě zajímat operace penisu - zvětšení, nebo obřízka. Nevynecháme zkušenosti klientů s intimními operacemi a možná rizika zákroků.

Celý článek

Jak zjistite, co muže doopravdy vzrušuje

T. / 20.05.2015

Chceš si vědecky změřit, "jak moc" tvůj penis stojí? Pro zlepšení domácího sexu, k odhalení skrytých tužeb, k potvrzení orientace a pro jakékoliv prasárničky, ze kterých tvrdne péro... k tomu všemu je super vyzkoušet falometrii.

Celý článek

Uspokojte náruživou ženu jinak než obvykle

Mersey / 29.01.2015

"Nemusí stát. Stačí, když pevně visí." Jo, takhle se možná můžou uchlácholit chlapi v hospodě, ale ženskou na tohle neutáhnete. Máte ho vycucaný jak citron a ona stále kouká lačně. Téměř je zaděláno na problém. Ještě, že pro vás máme tyto spásné rady :)

Celý článek

Jak na problémy s erekcí 3/3 - další tipy

Plazboz / 10.12.2009

V posledním dílu seriálu o erekci vám prozradíme tipy a triky pro zlepšení erekce. Dozvíte se jak oddált ejakulaci a zlepšit svoji sexuální výdrž pomocí Kegelových cviků. Intenzivnější orgasmy zažijete při masáži prostaty. A když se nechce postavit dost rychle, pomůžou prokrvující erekční gely.

Celý článek

Podobné produkty