vibratory.net

Vibrátor 3-Point na bod G, klitoris a anál (16 cm)

Trojitý vibrátor 3-Point ocení milovnice komplexního dráždění.

Malý dárek ZDARMA ke každé objednávce

Vaše cena:
569

Ks

Diskrétně doručíme od 59 Kč

Katalogový kód: 05690870000
  • Rozměry: celková délka 16 cm; průměr 2 – 3 cm; výběžek pro klitoris má délku 4 cm
  • Materiál: gel
  • Barva: fialová, částečně transparentní
  • Baterie: 2 x AAA
  • Výrobce: You 2 Toys

Trojitý vibrátor 3-Point ocení milovnice komplexního dráždění. Tři části, které současně dráždí váš klitoris, análek i bod G, vám zaručeně způsobí spoustu slasti.

Hlavní část vás bude stimulovat uvnitř vagíny i díky mírně vroubkovanému krčku, který dráždí poševní vchod. Váš klitoris bude hýčkat rameno poseté drobnými kulatými výběžky. Nejmenší část pak lehce dráždí anální vchod, čímž zaručí velice komplexní vzrušující vjem.

Vibrace ucítíte dobře po celé délce vibrátoru, jejich intenzitu regulujete plynule. Příjemný gelový materiál s dobrou kluzností, snadný na údržbu dělá z této pomůcky příjemného společníka ve vašich intimních chvilkach. Nechte 3-Point hýčkat vaše intimní partie!

Hodnotilo 11 zákazníků: 65 %

Hodnotit mohou pouze zákazníci, kteří zboží zakoupili a mají tedy se zbožím vlastní zkušenost.

Janka | před 5 měsíci 20%

Vibrátor je prostě moc malý. Na stimulaci klitorisu je ale skutečně třída. Už po třetím použití se však rozbil - přestal vibrovat.

Miriam | před 8 měsíci 100%

Super tvar, je to skutečná slast. Není moc hlučný a jednoduše se ovládá. Je přesně tam, kde má být

Radek | před 10 měsíci 20%

Výrobce slibuje víc, než dokáže produkt zvládnout. Špatné zpracování.

Anonym | před 11 měsíci 60%

Ty dva boční výběžky každé ženě nesednou. Každá jsem prostě jiná. Otočný uzávěr vůbec nedrží, už se mi zlomil. Není třeba mít zbytečně moc funkcí, nejspokojenější jsem stejně se svým obyčejným.

Vítek | před 12 měsíci 40%

Tento vibrátor je dobrý jen pokud chcete přítelkyni pobavit. Příliš malý a hučí si jen tak trochu pro sebe. Nojo, už jak cena napovídá - nic extra to nebude. Radši investujte víc peněz.

Nela | před 12 měsíci 100%

Absolutní bomba :) První, s kterým jsem měla vaginální. Nicméně dráždění análku je dost mizerné :(. I přesto však 5*

Mirka | před 13 měsíci 40%

Tento vibrátor bych rozhodně nedoporučoval. Už druhý den se rozbil a i ta velikost je prostě nedostačující.

Petr | před 13 měsíci 60%

Buď neumíme s tímto vibrátorem zacházet nebo to moje žena prostě vnímá jinak.. nás neuspokojil... všechny body nikdy nestimuluje, má velmi vysoké jemné vibrace

Puma | před 14 měsíci 100%

Malý, ale šikovný. Moc se mi líbí, že je voděodolný. Trochu mi trvalo, než jsem sehnala správné baterie. Funguje bez problémů a vypadá krásně.

Sára | před 15 měsíci 100%

Co víc k tomu dodat, super rozmanitost. Velmi příjemný materiál. Nastavitelné stupně vibrací jsou také skvělé.

Brigitta | před 18 měsíci 70%

Celkově mě překvapila velikost vibrátoru (je maličký), ale je to skvělý společník při hrátkách ve dvou... Určitě bych ho doporučila :-)

Recenze BEZ OBALU – Mini vibrátory

Ester Ledvinková / 10.05.2016

S námi víte, co kupujete. Dnes jsme se zaměřili na mini vibrátory. Pokud hledáte něco nenápadného, silného a vhodného například na cestování, pak prosím vstupte.

Celý článek

Deník dokonalé milenky – 10 pokročilých technik kouření

Bohunka / 08.12.2016

Kouření je dost možná nejdůležitější věc v posteli. Je to jako umění. Všimla sis, že i když je chlap podrážděný, tak jakmile vezmeš jeho penis do pusy, rázem se zklidní? Zlepši své umění orálního sexu a odměnou ti bude spokojený partner. Prozradím ti 10 vychytávek, díky kterým jsem se stala královou felace. Můžeš jí být i ty.

Celý článek

Sex po porodu aneb jak zkrátit sexuální půst?

Oranžová Mandarinka / 27.04.2011

Sex po porodu už není jako dřív? Přečtěte si rady, jak zlepšit sexuální život po narození dítěte. Začneme šestinedělím a tipy jak si zkrátit sexuální půst. Dozvíte se vhodné polohy pro sex po porodu a tipy na erotické pomůcky, když to posteli neklape. Zmíníme také antikoncepci po porodu vhodnou pro kojící ženy, která neovlivňuje chuť mateřského mléka a neohrožuje novorozence.

Celý článek

Staňte se sexuálním kyborgem 2/2

Michaela Kurtaničová / 26.08.2013

V prvním díle našeho miniseriálu jsme zmínili několik možností, jak se stát postelovým nadčlověkem. V druhé části myšlenku dokonalého sexuálního kyborga ještě rozvineme a podíváme se, jakými dalšími vymoženostmi se můžeme jako milenci vylepšit.

Celý článek

Life: EKO vibrátor inspirovaný přírodou

05.08.2013

Společnost Leaf přišla na trh s novinkou – ekologicky šetrným vibrátorem Life, který tvarem i barvou připomíná list. EKO výrobky jsou momentálně na vzestupu a tento trend se nevyhnul ani erotickému průmyslu. Pojďme se podívat, jaké erotické hračky, vyráběné v souznění s přírodou, je možné na trhu sehnat.

Celý článek

Podobné produkty