vibratory.net

Vibrátor 3-Point na bod G, klitoris a anál (16 cm)

Trojitý vibrátor 3-Point ocení milovnice komplexního dráždění.

Malý dárek ZDARMA ke každé objednávce

Vaše cena:
569

Ks

Diskrétně doručíme od 59 Kč

Katalogový kód: 05690870000
  • Rozměry: celková délka 16 cm; průměr 2 – 3 cm; výběžek pro klitoris má délku 4 cm
  • Materiál: gel
  • Barva: fialová, částečně transparentní
  • Baterie: 2 x AAA
  • Výrobce: You 2 Toys

Trojitý vibrátor 3-Point ocení milovnice komplexního dráždění. Tři části, které současně dráždí váš klitoris, análek i bod G, vám zaručeně způsobí spoustu slasti.

Hlavní část vás bude stimulovat uvnitř vagíny i díky mírně vroubkovanému krčku, který dráždí poševní vchod. Váš klitoris bude hýčkat rameno poseté drobnými kulatými výběžky. Nejmenší část pak lehce dráždí anální vchod, čímž zaručí velice komplexní vzrušující vjem.

Vibrace ucítíte dobře po celé délce vibrátoru, jejich intenzitu regulujete plynule. Příjemný gelový materiál s dobrou kluzností, snadný na údržbu dělá z této pomůcky příjemného společníka ve vašich intimních chvilkach. Nechte 3-Point hýčkat vaše intimní partie!

Hodnotilo 12 zákazníků: 66 %

Hodnotit mohou pouze zákazníci, kteří zboží zakoupili a mají tedy se zbožím vlastní zkušenost.

Sašenka | před 9 měsíci 80%

Na začátku hodně vzrušující, což samozřejmě po pravidelném používání trochu opadlo. Moc malý, ale funguje. Zdravím z Ostravy

Janka | před 10 měsíci 20%

Vibrátor je prostě moc malý. Na stimulaci klitorisu je ale skutečně třída. Už po třetím použití se však rozbil - přestal vibrovat.

Miriam | před 13 měsíci 100%

Super tvar, je to skutečná slast. Není moc hlučný a jednoduše se ovládá. Je přesně tam, kde má být

Radek | před 15 měsíci 20%

Výrobce slibuje víc, než dokáže produkt zvládnout. Špatné zpracování.

Anonym | před 16 měsíci 60%

Ty dva boční výběžky každé ženě nesednou. Každá jsem prostě jiná. Otočný uzávěr vůbec nedrží, už se mi zlomil. Není třeba mít zbytečně moc funkcí, nejspokojenější jsem stejně se svým obyčejným.

Vítek | před 17 měsíci 40%

Tento vibrátor je dobrý jen pokud chcete přítelkyni pobavit. Příliš malý a hučí si jen tak trochu pro sebe. Nojo, už jak cena napovídá - nic extra to nebude. Radši investujte víc peněz.

Nela | před 17 měsíci 100%

Absolutní bomba :) První, s kterým jsem měla vaginální. Nicméně dráždění análku je dost mizerné :(. I přesto však 5*

Mirka | před 17 měsíci 40%

Tento vibrátor bych rozhodně nedoporučoval. Už druhý den se rozbil a i ta velikost je prostě nedostačující.

Petr | před 18 měsíci 60%

Buď neumíme s tímto vibrátorem zacházet nebo to moje žena prostě vnímá jinak.. nás neuspokojil... všechny body nikdy nestimuluje, má velmi vysoké jemné vibrace

Puma | před 19 měsíci 100%

Malý, ale šikovný. Moc se mi líbí, že je voděodolný. Trochu mi trvalo, než jsem sehnala správné baterie. Funguje bez problémů a vypadá krásně.

Sára | před 19 měsíci 100%

Co víc k tomu dodat, super rozmanitost. Velmi příjemný materiál. Nastavitelné stupně vibrací jsou také skvělé.

Brigitta | před 23 měsíci 70%

Celkově mě překvapila velikost vibrátoru (je maličký), ale je to skvělý společník při hrátkách ve dvou... Určitě bych ho doporučila :-)

Staňte se sexuálním kyborgem 2/2

Michaela Kurtaničová / 26.08.2013

V prvním díle našeho miniseriálu jsme zmínili několik možností, jak se stát postelovým nadčlověkem. V druhé části myšlenku dokonalého sexuálního kyborga ještě rozvineme a podíváme se, jakými dalšími vymoženostmi se můžeme jako milenci vylepšit.

Celý článek

Life: EKO vibrátor inspirovaný přírodou

05.08.2013

Společnost Leaf přišla na trh s novinkou – ekologicky šetrným vibrátorem Life, který tvarem i barvou připomíná list. EKO výrobky jsou momentálně na vzestupu a tento trend se nevyhnul ani erotickému průmyslu. Pojďme se podívat, jaké erotické hračky, vyráběné v souznění s přírodou, je možné na trhu sehnat.

Celý článek

Vibrátory Smile Makers: V jednoduchosti je krása

Michaela Kurtaničová / 13.06.2013

Pro všechny ženy, které si libují v jednoduchosti a mají alespoň špetku smyslu pro humor, připravili Švédi ze společnosti Smile Makers ucelenou sadu čtyř vibrátorů. Pozornost ale nepřitahují jen jejich ladné křivky, ale úsměvně působí i samotné názvy těchto intimních společníků. Je jen na vás, zda se oddáte rozkoši se smyslným Francouzem, zacvičíte si s Tenisovým trenérem, zažijete horké chvilky po boku Požárníka nebo se necháte hýčkat buclatým Milionářem.

Celý článek

18.08.2017

Celý článek

Wake-Up vibe - napůl budík, napůl vibrátor

Michaela Kurtaničová / 20.05.2013

Znáte ten pocit při probuzení do chladného rána, když za okny je ještě černočerná tma a jednoho by z postele nevyhnal ani klackem? Představa ne zrovna lákavá, avšak mnohdy reálnější než bychom si přáli. Zpříjemnit vstávání ženám, které nepatří mezi ranní ptáčata, se rozhodli experti z německé firmy Concepts of Love a Beate Uhse, kteří vyvinuli programovatelný vibrátor „Wake-up“.

Celý článek

Podobné produkty