vibratory.net

Vibrátor na bod G Classic G-Spot Get Real, černý

Hledáte vibračního pomocníka větších rozměrů, klasického tvaru s příjemným povrchem, který vám navíc nabídne i vibrační programy?

  • anatomicky tvarovaný design
  • silikonový povrch příjemný na dotek
  • 7 vibračních programů
  • využijete jej i ve vaně či sprše
  • výběžky pro dráždění klitorisu

Malý dárek ZDARMA ke každé objednávce

Vaše cena:
699

Ks

Diskrétně doručíme od 59 Kč

Katalogový kód: 3000010272

Rozměry: celková délka 24,5 cm, zasunutelná délka 16,5 cm, průměr 4 cm
Barva: černá
Materiál
: silikon (neobsahuje ftaláty), ABS (plast)
Baterie: 2x AA (nejsou součástí balení)
Výrobce: ToyJoy

Hledáte vibračního pomocníka větších rozměrů, klasického tvaru s příjemným povrchem, který vám navíc nabídne i vibrační programy? Tento černý vibrátor realistického tvaru má vše, co na cestě k slasti potřebujete!

Dosáhnete jednoduše na bod G díky výraznějšímu zahnutí, které je hezky vymodelované pro vaši maximální spokojenost. Také žilkování umocní vaše autentické pocity. Stimulační výstupky ve spodní části zase zhýčkají jemnými doteky váš poštěváček.

Stimulace tímto pomocníkem ve vaně nebo sprše se nemusíte obávat, vibrátor je vodotěsný.

Povrch silikonu vám poskytne dráždivou stimulaci a snadno se adaptuje na vaši tělesnou teplotu. Pokud vás lákají anální hrátky a pocit dokonalého vyplnění, tento vibrátor středních rozměrů vám je umožní.

Vibrace ovládáte tlačítkem ve spodní části, vybírejte si ze 7 různých vibračních programů - experimentujte, co vám nejvíce zachutná, vibrátor má díky AA bateriím skvělou výdrž. Vibrace jsou nejvíce citelné zejména ve špičce vibrátoru.

Hodnotili 4 zákazníci: 83 %

Hodnotit mohou pouze zákazníci, kteří zboží zakoupili a mají tedy se zbožím vlastní zkušenost.

KAROLINA | před 5 měsíci 80%

Jsem s ním moc spokojená. Různě rychlé a silné vibrace jsou hrozně příjemné. Jenom jedna chybka - ty vroubky na konci vibrátoru nedosáhnou až na ty nejlepší místečka. Ale jinak doporučuji všem.

marťa | před 6 měsíci 70%

no na mě je to fakt macek, ale textura je skvělá

Denisa | před 7 měsíci 100%

Má silné vibrace a hrozně snadno se používá, klidně i jen jednou rukou

Beka | před 7 měsíci 80%

Velice dobře provedený vibrátor. Jemný na dotek a mody vibrací jsou až překvapivě rozdílné. Pokud potřebujete na uspokojení tlustý vibrátor, tenhle bude pro vás perfektní a délka taky není k zahození. Na mě osobně fakt zapůsobil, když jsem ho poprvé měla v ruce. Bála jsem se, že kvůli jeho velikost to na mě bude až moc dráždivé.. Vešla se do mě jen tak půlka téhle mašiny, ale i přes to jsem si to náramně užila. Nicméně radši se ještě kouknu i po nějakém menším, ať si to tam nenatrhnu.

Futuristická sexuální hračka přemění vaše prsty ve vibrátory

Michaela Kurtaničová / 09.06.2013

Jako vystřižená z sci-fi filmu vypadá erotická pomůcka, která vyšla z dílny společnosti Jimmyjane. Futuristicky vyhlížející zařízení, které po navlečení na ruku a spuštění, rozvibruje dva malé stimulátory na vašich prstech, nese název Hello Touch.

Celý článek

Návod na mokrý orgasmus – rady z praxe

Mersey / 19.11.2015

Squirting - vídáváš to v pornu, čteš na něj návody s ohnutými prsty, ale pořád se ti to nedaří? Mám pro tebe jinou variantu postupu, jak ji vydráždit, aby vystříkla. Tuto hravou alternativu orgasmu budeš chtít zkusit a trénovat.

Celý článek

Příručka Nadsamce – Jak dobře vyprstit holku?

Nadsamec / 02.08.2017

Pár rad z praxe, aby se ženská udělala. Prstění musíš mít v malíku... a palci, ukazováčku a všech dalších prstech. Rozehraj symfonii v jejím rozkroku.

Celý článek

Mokrý orgasmus 1/2 - jak funguje squirting

Michaela Kurtaničová / 23.07.2014

Mnohé ženy jsou dnes a denně překvapovány, čeho jsou jejich těla schopná. Většinu z nich první mokrý orgasmus překvapí, některé dokonce i vyděsí. Muži jsou zpravidla v tématu zběhlejší a svoje něžné protějšky uklidňují, že tekutina, která z nich při orgasmu vytekla nebo vystříkla, není nic, za co by se měly stydět. Naopak většina mužů fontánky v rozkrocích svých partnerek vítají s neskrývaným nadšením. Co to vlastně mokrý orgasmus je, kde se bere ženský ejakulát a jak tzv. squirtu dosáhnout? Nejenom tyto otázky zodpovídáme v následujícím článku.

Celý článek

Erotické pomůcky vhodné pro alergiky

Plazboz / 17.10.2009

Počet lidí s alergiemi vinou nekvalitního životního prostředí stále narůstá. Přecitlivělost a exémy si můžeme způsobit i sami používáním výrobků z nekvalitních materiálů. Pro erotické pomůcky to platí dvojnásob, protože přichází do styku se sliznicemi.

Celý článek

Podobné produkty