vibratory.net

Vibrátor na bod G Classic G-Spot Get Real, černý

Hledáte vibračního pomocníka větších rozměrů, klasického tvaru s příjemným povrchem, který vám navíc nabídne i vibrační programy?

  • anatomicky tvarovaný design
  • silikonový povrch příjemný na dotek
  • 7 vibračních programů
  • využijete jej i ve vaně či sprše
  • výběžky pro dráždění klitorisu

Malý dárek ZDARMA ke každé objednávce

Vaše cena:
799 699

Ks

Diskrétně doručíme od 59 Kč

Katalogový kód: 3000010272

Rozměry: celková délka 24,5 cm, zasunutelná délka 16,5 cm, průměr 4 cm
Barva: černá
Materiál
: silikon (neobsahuje ftaláty), ABS (plast)
Baterie: 2x AA (nejsou součástí balení)
Výrobce: ToyJoy

Hledáte vibračního pomocníka větších rozměrů, klasického tvaru s příjemným povrchem, který vám navíc nabídne i vibrační programy? Tento černý vibrátor realistického tvaru má vše, co na cestě k slasti potřebujete!

Dosáhnete jednoduše na bod G díky výraznějšímu zahnutí, které je hezky vymodelované pro vaši maximální spokojenost. Také žilkování umocní vaše autentické pocity. Stimulační výstupky ve spodní části zase zhýčkají jemnými doteky váš poštěváček.

Stimulace tímto pomocníkem ve vaně nebo sprše se nemusíte obávat, vibrátor je vodotěsný.

Povrch silikonu vám poskytne dráždivou stimulaci a snadno se adaptuje na vaši tělesnou teplotu. Pokud vás lákají anální hrátky a pocit dokonalého vyplnění, tento vibrátor středních rozměrů vám je umožní.

Vibrace ovládáte tlačítkem ve spodní části, vybírejte si ze 7 různých vibračních programů - experimentujte, co vám nejvíce zachutná, vibrátor má díky AA bateriím skvělou výdrž. Vibrace jsou nejvíce citelné zejména ve špičce vibrátoru.

Hodnotili 4 zákazníci: 83 %

Hodnotit mohou pouze zákazníci, kteří zboží zakoupili a mají tedy se zbožím vlastní zkušenost.

KAROLINA | před 7 měsíci 80%

Jsem s ním moc spokojená. Různě rychlé a silné vibrace jsou hrozně příjemné. Jenom jedna chybka - ty vroubky na konci vibrátoru nedosáhnou až na ty nejlepší místečka. Ale jinak doporučuji všem.

marťa | před 8 měsíci 70%

no na mě je to fakt macek, ale textura je skvělá

Denisa | před 9 měsíci 100%

Má silné vibrace a hrozně snadno se používá, klidně i jen jednou rukou

Beka | před 9 měsíci 80%

Velice dobře provedený vibrátor. Jemný na dotek a mody vibrací jsou až překvapivě rozdílné. Pokud potřebujete na uspokojení tlustý vibrátor, tenhle bude pro vás perfektní a délka taky není k zahození. Na mě osobně fakt zapůsobil, když jsem ho poprvé měla v ruce. Bála jsem se, že kvůli jeho velikost to na mě bude až moc dráždivé.. Vešla se do mě jen tak půlka téhle mašiny, ale i přes to jsem si to náramně užila. Nicméně radši se ještě kouknu i po nějakém menším, ať si to tam nenatrhnu.

Vibrátory Smile Makers: V jednoduchosti je krása

Michaela Kurtaničová / 13.06.2013

Pro všechny ženy, které si libují v jednoduchosti a mají alespoň špetku smyslu pro humor, připravili Švédi ze společnosti Smile Makers ucelenou sadu čtyř vibrátorů. Pozornost ale nepřitahují jen jejich ladné křivky, ale úsměvně působí i samotné názvy těchto intimních společníků. Je jen na vás, zda se oddáte rozkoši se smyslným Francouzem, zacvičíte si s Tenisovým trenérem, zažijete horké chvilky po boku Požárníka nebo se necháte hýčkat buclatým Milionářem.

Celý článek

20.11.2017

Celý článek

Wake-Up vibe - napůl budík, napůl vibrátor

Michaela Kurtaničová / 20.05.2013

Znáte ten pocit při probuzení do chladného rána, když za okny je ještě černočerná tma a jednoho by z postele nevyhnal ani klackem? Představa ne zrovna lákavá, avšak mnohdy reálnější než bychom si přáli. Zpříjemnit vstávání ženám, které nepatří mezi ranní ptáčata, se rozhodli experti z německé firmy Concepts of Love a Beate Uhse, kteří vyvinuli programovatelný vibrátor „Wake-up“.

Celý článek

Jak vybrat vibrátor pro ženu

Jana Šrámčíková / 11.04.2012

Správně zvolený vibrátor se pro ženu stane velmi vítaným intimním dárkem. Při nevhodném výběru naopak zůstane 'bezpečně' uložen ve skříni. Kritérií pro výběr vibrátoru pro ženu je mnoho, od délky a šířky přes materiál až po vzhled. Nabídka sexshopů je obvykle široká, proto je dobré vybavit se před nákupem několika základními radami.

Celý článek

Příručka Nadsamce – manuál ke klitorisu

Nadsamec / 19.07.2015

My muži všelijakými návody a manuály odpradávna pohrdáme. Tento bys ale ignorovat rozhodně neměl, protože tě naučí dokonale ovládat to nejcitlivější místečko na ženském těle – klitoris neboli poštěváček.

Celý článek

Podobné produkty