vibratory.net

Vibrátor na bod G nebo prostatu
(Charmly Toy)

Růžový vibrátor nezvyklého tvaru vám umožní snadno stimulovat ta nejcitlivější místa vašeho těla.

Malý dárek ZDARMA ke každé objednávce

Vaše cena:
359

Ks

Diskrétně doručíme od 59 Kč

Katalogový kód: 05643110000
  • Rozměry: celková délka 21 cm; průměr od 1,5 cm do 3,5 cm
  • Materiál: tvrdý plast ABS
  • Barva: růžová
  • Baterie: 2x AAA
  • Výrobce: Charmly Toy

Růžový vibrátor nezvyklého tvaru vám umožní snadno stimulovat ta nejcitlivější místa vašeho těla. Bez problému s ním totiž můžete dráždit bod G, nebo prostatu. Je to univerzální pomocník pro ženy i muže, kteří se nebrání novým formám stimulace.

Díky hladkému povrchu nebudete mít problémy s jeho zaváděním, tvrdé plastové tělo dobře přenáší vibrace. Vibrátor dobře odolává i tekoucí vodě, takže čištění je snadné a zvládne i hrátky v sprše. Bohatá výbava vibračních programů zaručuje, že každý si vybere ten, co mu sedí nejvíce.

Hodnotilo 15 zákazníků: 82 %

Hodnotit mohou pouze zákazníci, kteří zboží zakoupili a mají tedy se zbožím vlastní zkušenost.

Petra | před 11 měsíci 100%

Výrobek je velmi prostý. Přesvědčí vás funkcemi a ovládáním

Viktor | před 11 měsíci 100%

Jestli jste ženská nebo chlap. Je to prostě dokonalé dráždidlo!!Kdo tento kousek ještě nevyzkoušel, neví, o co přichází.

Adolf | před 11 měsíci 80%

Výkon odpovídá dvěma mikrobateriím. Kontakty na spodním krytu se trochu kývou a chce to opravdu cit při zapínání a vypínání

Magda | před 15 měsíci 20%

Vibrace nefungují. Už když jsem ho vybalila, byl poškozen. Radši si připlaťte.

Sára | před 17 měsíci 60%

Je moc tvrdý a nepraktický, vibrace jsou příliš silné. Análně je to ok, ale i tak bych si představovala něco přijemnějšího.

Aleš | před 19 měsíci 100%

Výborné nářadíčko pro dospělácké hrátky. Žena i já jsme s ním spokojení. Doporučuji všem rodinkám, párům jestli hledáte něco nového.

Daniela | před 20 měsíci 100%

Je docela vzrušující,udělá co musí a vy pak máte chuť na víc,použití pro ženy i muže. Akorát je dost hlasitý,ale člověk nemůže mít všechno,bohužel

Adéla | před 21 měsíci 40%

Po krátkém čase to vzdal. Nic moc kvalita a rozhodně nedoporučuju. Lepší koupit něco slušnějšího. Do šrotu příliš drahé.

Adam | před 21 měsíci 100%

Popravdě jsem čekal, že bude větší než to, co mi přišlo poštou. I když, že je ten stimulátor zhruba jen tak velký jako můj prst, funguje bezvadně, ať už u ženy nebo u muže. Vibrace jsem ještě neotestoval, ale zdá se to bude v pořádku v rámci možností. Zatím jediný nedostatek, kterého jsem si všimnul, je malá mezera mezi stimulátorem a tělem vibrátoru. Tam by se eventuelně mohl usazovat bordel. Když vezmu, kolik ta věc stojí, tak za tu cenu těžko dostanu něco lepšího.

Martin | před 22 měsíci 100%

Jednoduše geniální, trochu hlučnější, ale odvádí skvělou práci. Povinné pro kažou ženu, která má něco takového ráda

ota | před 25 měsíci 100%

Výkonný za takovou cenu nemůžu si stěžovat. Občas v něm trochu chrastí, ale to mi nevadí. Radši se zaposlouchám do jiných "zvuků"

Dob | před 26 měsíci 60%

Vibrátor celkem ujde. Je úzký, takže se hodí pro ženy i muže, ale na dráždění G bodu není zase tak dobrej. Na nejsilnějším stupni vibrací je celkem dost hlasitý. Kvalita zpracování odpovídá ceně - hladkej růžovej plast.

Tonda | před 26 měsíci 60%

Moje představy tedy nesplnil. Vibrace jsou moc slabé. Ale ovládá se snadno. Možná akorát dobrý pro začátečníky.

smíšek | před 29 měsíci 100%

Ten plast vypadá strašně obyčejně, dle mého názoru a dle názoru mé drahé polovičky, to ovšem vůbec nemá vliv na funkčnost. Hlavně v análku dělá ta věc hotové zázraky! Já i můj milý jsme si tenhle vibrátor oblíbili a často se s námi účastní milostných hrátek.

Dana | před 32 měsíci 100%

Funguje jak má. Stimulace je příjemná a vejde se do všech otvorů. Nemám co dodat!!

Homosexuálové a sex – Jak to dělají gayové?

T. / 04.11.2014

Zeptáte-li se kteréhokoliv homosexuála, jaké otázky ohledně své sexuální orientace nejčastěji dostává, odpoví vám obšírným seznamem, zahrnujícím mj. snad všechny fáze coming outu. Stranou od „uvědomění“ sebe i ostatních leží ale otázka, která se stává silnou palebnou municí na večírcích, které kombinují gaye a veliké množství alkoholu – jak vlastně probíhá sex mezi dvěma (a více) muži?

Celý článek

Masáží P-bodu k excelentním výstřikům

Mersey / 25.04.2015

Jak se naučit onu opěvovanou masáž prostaty, o které tajně sní tolik mužů? Zdokonal se v mazlení jeho P-bodu tak, že bude stříkat z extáze.

Celý článek

Průvodce erotickými pomůckami pro muže 3/4 – vibrátory na masáž prostaty

Lucie Čermáková / 27.09.2013

Tentokrát si představíme speciální vibrátory na masáž prostaty. V čem jsou jiné? Jaký vliv mají na mužské tělo – mohou pomoci při problémech s prostatou? A jak vybrat nejvhodnější vibrátor právě pro vás? Sepsali jsme rady a zkušenosti od zákazníků sexshopů v ČR i zahraničí.

Celý článek

Návod na mokrý orgasmus – rady z praxe

Mersey / 19.11.2015

Squirting - vídáváš to v pornu, čteš na něj návody s ohnutými prsty, ale pořád se ti to nedaří? Mám pro tebe jinou variantu postupu, jak ji vydráždit, aby vystříkla. Tuto hravou alternativu orgasmu budeš chtít zkusit a trénovat.

Celý článek

Příručka Nadsamce - sexuální polohy pro stydlivé

Nadsamec / 11.06.2016

Nízké sebevědomí je pro dobrý sex dost na obtíž. Jestli máš mindrák ze své postavy nebo nedostatku zkušeností, těš se na další Příručku Nadsamce. Předám ti něco ze svého moudra, jak překonat stydlivost a užít si parádní píchačku. Existují totiž polohy, při kterých se nikdo stydět nebude :)

Celý článek

Podobné produkty