vibratory.net

Vibrátor na bod G nebo prostatu
(Charmly Toy)

Růžový vibrátor nezvyklého tvaru vám umožní snadno stimulovat ta nejcitlivější místa vašeho těla.

Malý dárek ZDARMA ke každé objednávce

Vaše cena:
359

Ks

Diskrétně doručíme od 59 Kč

Katalogový kód: 05643110000
  • Rozměry: celková délka 21 cm; průměr od 1,5 cm do 3,5 cm
  • Materiál: tvrdý plast ABS
  • Barva: růžová
  • Baterie: 2x AAA
  • Výrobce: Charmly Toy

Růžový vibrátor nezvyklého tvaru vám umožní snadno stimulovat ta nejcitlivější místa vašeho těla. Bez problému s ním totiž můžete dráždit bod G, nebo prostatu. Je to univerzální pomocník pro ženy i muže, kteří se nebrání novým formám stimulace.

Díky hladkému povrchu nebudete mít problémy s jeho zaváděním, tvrdé plastové tělo dobře přenáší vibrace. Vibrátor dobře odolává i tekoucí vodě, takže čištění je snadné a zvládne i hrátky v sprše. Bohatá výbava vibračních programů zaručuje, že každý si vybere ten, co mu sedí nejvíce.

Hodnotilo 14 zákazníků: 80 %

Hodnotit mohou pouze zákazníci, kteří zboží zakoupili a mají tedy se zbožím vlastní zkušenost.

Petra | před 8 měsíci 100%

Výrobek je velmi prostý. Přesvědčí vás funkcemi a ovládáním

Adolf | před 9 měsíci 80%

Výkon odpovídá dvěma mikrobateriím. Kontakty na spodním krytu se trochu kývou a chce to opravdu cit při zapínání a vypínání

Magda | před 12 měsíci 20%

Vibrace nefungují. Už když jsem ho vybalila, byl poškozen. Radši si připlaťte.

Sára | před 14 měsíci 60%

Je moc tvrdý a nepraktický, vibrace jsou příliš silné. Análně je to ok, ale i tak bych si představovala něco přijemnějšího.

Aleš | před 17 měsíci 100%

Výborné nářadíčko pro dospělácké hrátky. Žena i já jsme s ním spokojení. Doporučuji všem rodinkám, párům jestli hledáte něco nového.

Daniela | před 17 měsíci 100%

Je docela vzrušující,udělá co musí a vy pak máte chuť na víc,použití pro ženy i muže. Akorát je dost hlasitý,ale člověk nemůže mít všechno,bohužel

Adéla | před 18 měsíci 40%

Po krátkém čase to vzdal. Nic moc kvalita a rozhodně nedoporučuju. Lepší koupit něco slušnějšího. Do šrotu příliš drahé.

Adam | před 18 měsíci 100%

Popravdě jsem čekal, že bude větší než to, co mi přišlo poštou. I když, že je ten stimulátor zhruba jen tak velký jako můj prst, funguje bezvadně, ať už u ženy nebo u muže. Vibrace jsem ještě neotestoval, ale zdá se to bude v pořádku v rámci možností. Zatím jediný nedostatek, kterého jsem si všimnul, je malá mezera mezi stimulátorem a tělem vibrátoru. Tam by se eventuelně mohl usazovat bordel. Když vezmu, kolik ta věc stojí, tak za tu cenu těžko dostanu něco lepšího.

Martin | před 19 měsíci 100%

Jednoduše geniální, trochu hlučnější, ale odvádí skvělou práci. Povinné pro kažou ženu, která má něco takového ráda

ota | před 23 měsíci 100%

Výkonný za takovou cenu nemůžu si stěžovat. Občas v něm trochu chrastí, ale to mi nevadí. Radši se zaposlouchám do jiných "zvuků"

Dob | před 24 měsíci 60%

Vibrátor celkem ujde. Je úzký, takže se hodí pro ženy i muže, ale na dráždění G bodu není zase tak dobrej. Na nejsilnějším stupni vibrací je celkem dost hlasitý. Kvalita zpracování odpovídá ceně - hladkej růžovej plast.

Tonda | před 24 měsíci 60%

Moje představy tedy nesplnil. Vibrace jsou moc slabé. Ale ovládá se snadno. Možná akorát dobrý pro začátečníky.

smíšek | před 26 měsíci 100%

Ten plast vypadá strašně obyčejně, dle mého názoru a dle názoru mé drahé polovičky, to ovšem vůbec nemá vliv na funkčnost. Hlavně v análku dělá ta věc hotové zázraky! Já i můj milý jsme si tenhle vibrátor oblíbili a často se s námi účastní milostných hrátek.

Dana | před 29 měsíci 100%

Funguje jak má. Stimulace je příjemná a vejde se do všech otvorů. Nemám co dodat!!

Jak vybrat vibrátor pro ženu

Jana Šrámčíková / 11.04.2012

Správně zvolený vibrátor se pro ženu stane velmi vítaným intimním dárkem. Při nevhodném výběru naopak zůstane 'bezpečně' uložen ve skříni. Kritérií pro výběr vibrátoru pro ženu je mnoho, od délky a šířky přes materiál až po vzhled. Nabídka sexshopů je obvykle široká, proto je dobré vybavit se před nákupem několika základními radami.

Celý článek

Erotické pomůcky vhodné pro alergiky

Plazboz / 17.10.2009

Počet lidí s alergiemi vinou nekvalitního životního prostředí stále narůstá. Přecitlivělost a exémy si můžeme způsobit i sami používáním výrobků z nekvalitních materiálů. Pro erotické pomůcky to platí dvojnásob, protože přichází do styku se sliznicemi.

Celý článek

The Earth Angel: nejekologičtější vibrátor na světě

Michaela Kurtaničová / 04.12.2013

Vibrátor Earth Angel je prezentován jako revoluční erotická pomůcka, která je extrémně šetrná k životnímu prostředí. Ne nadarmo se tomuto intimnímu společníkovi říká Anděl země. K jeho uvedení do chodu stačí chvilku otáčet kličkou.

Celý článek

Jak na problémy s erekcí 1/3 - příčiny

Plazboz / 08.12.2009

Nemůžete dosáhnout erekce, nebo prostě není dostatečně tvrdý? Tento článek vám pomůže. Pokud potíže s erekcí nemáte, stejnak si jej přečtěte. V článku se dozvíte o hlavních příčinách erektilní disfunkce a na 'stupnici tvrdosti penisu' si sami budete moci ověřit, jak na tom vaše erekce je.

Celý článek

Homosexuálové a sex – Jak to dělají gayové?

T. / 04.11.2014

Zeptáte-li se kteréhokoliv homosexuála, jaké otázky ohledně své sexuální orientace nejčastěji dostává, odpoví vám obšírným seznamem, zahrnujícím mj. snad všechny fáze coming outu. Stranou od „uvědomění“ sebe i ostatních leží ale otázka, která se stává silnou palebnou municí na večírcích, které kombinují gaye a veliké množství alkoholu – jak vlastně probíhá sex mezi dvěma (a více) muži?

Celý článek

Podobné produkty