vibratory.net

Vibrátor na bod G nebo prostatu
(Charmly Toy)

Růžový vibrátor nezvyklého tvaru vám umožní snadno stimulovat ta nejcitlivější místa vašeho těla.

  • vhodný pro muže i ženy
  • zahnutí pro přesnou stimulaci bodu G i P
  • jednoduché ovládání vibrací

Malý dárek ZDARMA ke každé objednávce

Vaše cena:
359

Ks

Diskrétně doručíme od 59 Kč

Katalogový kód: 05643110000
  • Rozměry: celková délka 21 cm; průměr od 1,5 cm do 3,5 cm
  • Materiál: tvrdý plast ABS
  • Barva: růžová
  • Baterie: 2x AAA
  • Výrobce: Charmly Toy

Růžový vibrátor nezvyklého tvaru vám umožní snadno stimulovat ta nejcitlivější místa vašeho těla. Bez problému s ním totiž můžete dráždit bod G, nebo prostatu. Je to univerzální pomocník pro ženy i muže, kteří se nebrání novým formám stimulace.

Díky hladkému povrchu nebudete mít problémy s jeho zaváděním, tvrdé plastové tělo dobře přenáší vibrace. Vibrátor dobře odolává i tekoucí vodě, takže čištění je snadné a zvládne i hrátky v sprše. Bohatá výbava vibračních programů zaručuje, že každý si vybere ten, co mu sedí nejvíce.

Hodnotilo 16 zákazníků: 80 %

Hodnotit mohou pouze zákazníci, kteří zboží zakoupili a mají tedy se zbožím vlastní zkušenost.

miláčci | před 2 měsíci 60%

příjemný anální sex, ale nesplnil naše očekávání, které jsme chtěli

Petra | před 19 měsíci 100%

Výrobek je velmi prostý. Přesvědčí vás funkcemi a ovládáním

Viktor | před 19 měsíci 100%

Jestli jste ženská nebo chlap. Je to prostě dokonalé dráždidlo!!Kdo tento kousek ještě nevyzkoušel, neví, o co přichází.

Adolf | před 19 měsíci 80%

Výkon odpovídá dvěma mikrobateriím. Kontakty na spodním krytu se trochu kývou a chce to opravdu cit při zapínání a vypínání

Magda | před 23 měsíci 20%

Vibrace nefungují. Už když jsem ho vybalila, byl poškozen. Radši si připlaťte.

Sára | před 25 měsíci 60%

Je moc tvrdý a nepraktický, vibrace jsou příliš silné. Análně je to ok, ale i tak bych si představovala něco přijemnějšího.

Aleš | před 27 měsíci 100%

Výborné nářadíčko pro dospělácké hrátky. Žena i já jsme s ním spokojení. Doporučuji všem rodinkám, párům jestli hledáte něco nového.

Daniela | před 28 měsíci 100%

Je docela vzrušující,udělá co musí a vy pak máte chuť na víc,použití pro ženy i muže. Akorát je dost hlasitý,ale člověk nemůže mít všechno,bohužel

Adéla | před 29 měsíci 40%

Po krátkém čase to vzdal. Nic moc kvalita a rozhodně nedoporučuju. Lepší koupit něco slušnějšího. Do šrotu příliš drahé.

Adam | před 29 měsíci 100%

Popravdě jsem čekal, že bude větší než to, co mi přišlo poštou. I když, že je ten stimulátor zhruba jen tak velký jako můj prst, funguje bezvadně, ať už u ženy nebo u muže. Vibrace jsem ještě neotestoval, ale zdá se to bude v pořádku v rámci možností. Zatím jediný nedostatek, kterého jsem si všimnul, je malá mezera mezi stimulátorem a tělem vibrátoru. Tam by se eventuelně mohl usazovat bordel. Když vezmu, kolik ta věc stojí, tak za tu cenu těžko dostanu něco lepšího.

Martin | před 30 měsíci 100%

Jednoduše geniální, trochu hlučnější, ale odvádí skvělou práci. Povinné pro kažou ženu, která má něco takového ráda

ota | před 33 měsíci 100%

Výkonný za takovou cenu nemůžu si stěžovat. Občas v něm trochu chrastí, ale to mi nevadí. Radši se zaposlouchám do jiných "zvuků"

Dob | před 34 měsíci 60%

Vibrátor celkem ujde. Je úzký, takže se hodí pro ženy i muže, ale na dráždění G bodu není zase tak dobrej. Na nejsilnějším stupni vibrací je celkem dost hlasitý. Kvalita zpracování odpovídá ceně - hladkej růžovej plast.

Tonda | před 34 měsíci 60%

Moje představy tedy nesplnil. Vibrace jsou moc slabé. Ale ovládá se snadno. Možná akorát dobrý pro začátečníky.

smíšek | před 37 měsíci 100%

Ten plast vypadá strašně obyčejně, dle mého názoru a dle názoru mé drahé polovičky, to ovšem vůbec nemá vliv na funkčnost. Hlavně v análku dělá ta věc hotové zázraky! Já i můj milý jsme si tenhle vibrátor oblíbili a často se s námi účastní milostných hrátek.

Dana | před 40 měsíci 100%

Funguje jak má. Stimulace je příjemná a vejde se do všech otvorů. Nemám co dodat!!

Vibrátory Smile Makers: V jednoduchosti je krása

Michaela Kurtaničová / 13.06.2013

Pro všechny ženy, které si libují v jednoduchosti a mají alespoň špetku smyslu pro humor, připravili Švédi ze společnosti Smile Makers ucelenou sadu čtyř vibrátorů. Pozornost ale nepřitahují jen jejich ladné křivky, ale úsměvně působí i samotné názvy těchto intimních společníků. Je jen na vás, zda se oddáte rozkoši se smyslným Francouzem, zacvičíte si s Tenisovým trenérem, zažijete horké chvilky po boku Požárníka nebo se necháte hýčkat buclatým Milionářem.

Celý článek

Mokrý orgasmus 2/2 - jak jej dosáhnout

Michaela Kurtaničová / 29.07.2014

Snad jsme v prvním díle našeho článku zbořili dostatek předsudků o mokrém orgasmu a pomohli vyvrátit některé časté mýty o squirtu. Pro ty, kteří jsou lační po dalších informacích a hlavně se nemůžou dočkat, až svou milou nebo samy sebe k výstřiku přivedou, jsme připravili podrobný návod jak dosáhnotu mokrého orgasmu. Nejenom ten je skrytý v následujícím článku.

Celý článek

Life: EKO vibrátor inspirovaný přírodou

05.08.2013

Společnost Leaf přišla na trh s novinkou – ekologicky šetrným vibrátorem Life, který tvarem i barvou připomíná list. EKO výrobky jsou momentálně na vzestupu a tento trend se nevyhnul ani erotickému průmyslu. Pojďme se podívat, jaké erotické hračky, vyráběné v souznění s přírodou, je možné na trhu sehnat.

Celý článek

Jak vybrat vibrátor pro ženu

Jana Šrámčíková / 11.04.2012

Správně zvolený vibrátor se pro ženu stane velmi vítaným intimním dárkem. Při nevhodném výběru naopak zůstane 'bezpečně' uložen ve skříni. Kritérií pro výběr vibrátoru pro ženu je mnoho, od délky a šířky přes materiál až po vzhled. Nabídka sexshopů je obvykle široká, proto je dobré vybavit se před nákupem několika základními radami.

Celý článek

Erotické pomůcky vhodné pro alergiky

Plazboz / 17.10.2009

Počet lidí s alergiemi vinou nekvalitního životního prostředí stále narůstá. Přecitlivělost a exémy si můžeme způsobit i sami používáním výrobků z nekvalitních materiálů. Pro erotické pomůcky to platí dvojnásob, protože přichází do styku se sliznicemi.

Celý článek

Podobné produkty