vibratory.net

Vibrátor na bod G Vibe Therapy Mantra, bílý

Vibrátor Mantra od Vibe Therapy v zajímavém designu bude skvělým společníkem pro ženy, které u erotických pomůcek oceňují především větší velikost, tiché, ale dostatečně silné vibrace, zahnutý tvar cílící přesně na bod G a v neposlední řadě také snadné ovládání.

  • 7 vibračních/pulsačních programů se středně silnými vibracemi
  • velmi tichý chod
  • anatomický tvar s výraznými stimulačními výstupky (vlnky)
  • příjemně měkký a ohebný
  • voděodolný

Malý dárek ZDARMA ke každé objednávce

Vaše cena:
1 159

Ks

Diskrétně doručíme od 59 Kč

Katalogový kód: E21902

Rozměry: celková délka 23,5 cm, průměr 2,6 - 3,8 cm
Barva: bílá
Materiál: silikon, ABS (plast)
Baterie: 2x AA
Výrobce: Vibe Therapy

Vibrátor Mantra od Vibe Therapy v zajímavém designu bude skvělým společníkem pro ženy, které u erotických pomůcek oceňují především větší velikost, tiché, ale dostatečně silné vibrace, zahnutý tvar cílící přesně na bod G a v neposlední řadě také snadné ovládání. To vše a ještě něco navíc vám může nabídnout tenhle bílý fešák.

Těšit se můžete celkem na 7 vibračních/pulsačních programů, které se jednoduše ovládají jediným tlačítkem ve spodní části vibrátoru (podsvíceno červenou LED diodou). Tamtéž je také umístěno tlačítko pro zapnutí/vypnutí přístroje.

Středně silné vibrace jdou dobře cítit po celém těle vibrátoru, nejvíce však v jeho špičce - tedy přesně tam, kde je to potřeba :)
Za zmínku stojí také příjemně tichý chod a výrazné stimulační výstupky v podobě vlnek, které ještě o kousek více zpříjemní váš prožitek během masturbace.

Vibrátor je měkký, ohebný, se zúženou vrchní částí, která usnadní zasouvání.

Silikonový materiál je úžasně hebký na dotek a po nalubrikování dobře klouže. K lubrikaci používejte výhradně gely na vodní bázi. Po použití stačí vibrátor opláchnout čistou vodou a jemným mýdlem. K desinfekci je vhodný speciální čisticí prostředek na erotické pomůcky.

100% voděodolný

Hodnotil 1 zákazník: 100 %

Hodnotit mohou pouze zákazníci, kteří zboží zakoupili a mají tedy se zbožím vlastní zkušenost.

Zuzka | před 8 měsíci 100%

Mantru jsem si vybrala kvůli jejímu tvaru, ta zaoblená špička vypadala multifunkčně, to je vždycky fajn, když už investujete do nějaké hračky. Úzká špička taky vypadala, že bude dobře padnout na bod G i na klitoris. Mám prostě ráda chytré nákupy! Jednoho dne, když přítel odešel do práce a já zůstala doma, jsem hračce neodolala.. Intuitivně jsem zahnutou špičku položila na klitoris a zmáčkla tlačítko. Stálé vibrace byly příjemné a vibrátor svou vahou pěkně tlačil dolů. Nastavila jsem ho tak, aby mi špička masírovala klitoris a zbytek vibroval všechno pod ním. Tlačítka jsou na vibrátoru úplně na konci, takže se snadno mačkají. To poslední pulzující nastavení mě dostalo, za pár minut jsem byla zralá na vyvrcholení. Začala jsem vibrátorem kroužit, abych se dostala přímo k poštěváku. Aaah, byla jsem hrozně citlivá. Úplně jsem se třásla vzrušením. Za chvilku jsem byla úplně roztřešená a musela jsem vibrátor oddělat z toho mega citlivého místečka. No a tak jsem ho posunula tam dolů... a pokračovalo to úplně stejně. Oblouček krásně tlačil na bod G, který to dlouho nevydržel... Podle mě se tenhle vibrátor dá použít na obrovskou spoustu způsobů, takže uspokojí začátečníky i staré mazáky. K tomu se ještě snadno ovládá a má super design, takže uspokojí fakt všechny zvrhlíky.

Mokrý orgasmus 1/2 - jak funguje squirting

Michaela Kurtaničová / 23.07.2014

Mnohé ženy jsou dnes a denně překvapovány, čeho jsou jejich těla schopná. Většinu z nich první mokrý orgasmus překvapí, některé dokonce i vyděsí. Muži jsou zpravidla v tématu zběhlejší a svoje něžné protějšky uklidňují, že tekutina, která z nich při orgasmu vytekla nebo vystříkla, není nic, za co by se měly stydět. Naopak většina mužů fontánky v rozkrocích svých partnerek vítají s neskrývaným nadšením. Co to vlastně mokrý orgasmus je, kde se bere ženský ejakulát a jak tzv. squirtu dosáhnout? Nejenom tyto otázky zodpovídáme v následujícím článku.

Celý článek

Erotické pomůcky vhodné pro alergiky

Plazboz / 17.10.2009

Počet lidí s alergiemi vinou nekvalitního životního prostředí stále narůstá. Přecitlivělost a exémy si můžeme způsobit i sami používáním výrobků z nekvalitních materiálů. Pro erotické pomůcky to platí dvojnásob, protože přichází do styku se sliznicemi.

Celý článek

Trapas s obrovským vibrátorem

Plazboz / 19.04.2012

Když si hrajete s vibrátorem, nezapomeňte vždy zamknout dveře. Jinak se vám může stát trapas jako holce ve filmu Bulšit (Not Another Teen Movie). Zvlášť, když testovala tak obrovský vibrátor. Podívejte se na video: narozeninový trapas s vibrátorem.

Celý článek

Sex po porodu aneb jak zkrátit sexuální půst?

Oranžová Mandarinka / 27.04.2011

Sex po porodu už není jako dřív? Přečtěte si rady, jak zlepšit sexuální život po narození dítěte. Začneme šestinedělím a tipy jak si zkrátit sexuální půst. Dozvíte se vhodné polohy pro sex po porodu a tipy na erotické pomůcky, když to posteli neklape. Zmíníme také antikoncepci po porodu vhodnou pro kojící ženy, která neovlivňuje chuť mateřského mléka a neohrožuje novorozence.

Celý článek

Vibrátory Smile Makers: V jednoduchosti je krása

Michaela Kurtaničová / 13.06.2013

Pro všechny ženy, které si libují v jednoduchosti a mají alespoň špetku smyslu pro humor, připravili Švédi ze společnosti Smile Makers ucelenou sadu čtyř vibrátorů. Pozornost ale nepřitahují jen jejich ladné křivky, ale úsměvně působí i samotné názvy těchto intimních společníků. Je jen na vás, zda se oddáte rozkoši se smyslným Francouzem, zacvičíte si s Tenisovým trenérem, zažijete horké chvilky po boku Požárníka nebo se necháte hýčkat buclatým Milionářem.

Celý článek

Podobné produkty