vibratory.net

Realistický vibrátor Nature Skin Big Vibe (22 cm)

Kvalitně zpracovaný realistický vibrátor vás potěší výrazně vytvarovaným žaludem slušných rozměrů a nechybí ani vymodelované žilkování.

  • silikonový materiál je jak pravá kůže, ten dotek si zamilujete
  • výrazné zvlnění dráždí při každém pohybu
  • je to pořádně velký klacek
  • průměrná síla vibrací
  • není vodotěsný

Malý dárek ZDARMA ke každé objednávce

Vaše cena:
999

Ks

Diskrétně doručíme od 59 Kč

Katalogový kód: 05579190000
  • Rozměry: délka 22 cm, průměr 4,5 cm
  • Barva: tělová
  • Baterie: 2 x AA
  • Materiál: Nature Skin (TPR, neobsahuje ftaláty)

Kvalitně zpracovaný realistický vibrátor vás potěší výrazně vytvarovaným žaludem slušných rozměrů a nechybí ani vymodelované žilkování. To na vás bude během stimulace působit mimořádně autenticky.

Skutečnou předností tohoto kousku je ale materiál, Nature Skin, který je na dotek velmi podobný lidské kůži, lehce se adaptuje na vaši tělesnou teplotu, a navíc je hypoalergenní, což znamená, že nezpůsobuje žádné alergie.

Vibrace jsou plynule a snadno nastavitelné otočením kolečka ve spodní části vibrátoru.

Svými rozměry vám poskytne opravdu důkladný pocit vyplnění a celkově je tak určen k uspokojení potřeb i těch náročnějších!

Hodnotilo 28 zákazníků: 73 %

Hodnotit mohou pouze zákazníci, kteří zboží zakoupili a mají tedy se zbožím vlastní zkušenost.

Jana | před 27 měsíci 100%

Toto byla moje druhá erotická hračka a můj první vibrátor. Jsem velmi spokojená že jsem si vybrala práve tenhle. Každopádně u sebe mějte dost lubrikantu, a pokud nejste zvyklí na takto velké kousky, raději si nejdříve pořiďte něco menšího. Používáme ho s mým partnerem, jemuž se líbí skoro tak, jako mě.

Nikola | před 27 měsíci 40%

Na můj vkus je příliš tlustý... někde méně může být více... znovu bych si ho nekoupila.

štefan-rychtář74 | před 27 měsíci 60%

Objednal jsem ho pro svou ženu, čekal jsem od toho více. Je příliš ohebný, tudíž není vhodný pro anální používání. jinak je sním ale zábava. vypadá dost hustě když je mokrý. přeju příjemnou zábavu

DMWKarla | před 28 měsíci 20%

Tenhle vibrátor má dobrou velikost, je větší než většina ostatních, ale neni moc obrovský. Jeho "přirodní kůže" se mi moc nezamlouvá. Na dotek je sice docela reálná ale musíte se o ní, starat, opatrně jí čistit, nanést lubrikant před použitím atd... na to dost často nemám náladu. Je poměrně ohebný a měkký, což se mi nelíbí. Mám raději pevnější, jelikož pocit znich je mnohem lepší. Jeho vibrace jsou dost silné. Jsou rozhodně silnější než jsem očekávala a jsou nastavitelné. (od mírných až po silné) Vcelku jsem nebyla ohromená, ale ani znechucená. Za tu cenu je to docela dobrý vibrátor.

Ota | před 28 měsíci 100%

čekal jsem že bude větší naprosto mi stačí a je uspokojující

A.Císař | před 29 měsíci 80%

Tento výrobek vám poskytne opravdicky skvělá zážitek. Je cítit skoro jako opravdický. Musíte ho ale po každém použití ošetřovat speciálním práškem, aby jste tento pocit uchovali. Má ale trochu špatné a nepraktické ovládání. Abych ho vypnula, tak vždy odšroubuji víčko od baterií. Velikost není až tak ohromná, jak jsem očekávala. Ale je rozhodně tlustší, i větší, než většina těchto realistických vibrátorů. Pro "užší" ženy by mohl být problémem.

Kateřina Ingultová | před 30 měsíci 20%

Bohužel mi přišel už rozbitý. Zpracování uzávěru na baterie je velmi pšatné, až si říkám, jestli to vůbec někdy mohlo fungovat.

ansi | před 30 měsíci 100%

doporučuju!!!

Klárka | před 31 měsíci 100%

Mohu tento vibrátor pouze doporučit. Používám ho dvakrát denně a ještě nikdy mě nenechal ve štichu.

monča | před 33 měsíci 60%

Tento vibrátor je skvělý. Hlavním problémem ale je, že víčko od baterií nejde pořádně zavřít, a když se vibrátorem hýbe, tak zase upadne. Pokud víčko upadne tak vibrace přestanou. Doporučuji oblebit izolepu, těžko se potom ale regulují vibrace. Moje rada: pokud ho trochu nahřejte, tak je cítit jako opravdový!

De lino | před 34 měsíci 60%

Za tuto cenu je to slušný produkt. Koupil jsem ho na sexuální hrátky se svou přítelkyní. Bohužel vibrace blbnou kvůli špatnému kontaktu. Velikost je dobrá.

Ořech | před 34 měsíci 100%

Je měkký, jako opravdický, ale je třeba se o něj starat. Pokud se o něj ale dobře staráte, tak se on dobře postará o vás :)

Pirát | před 35 měsíci 80%

tohle je vibrátor, který vás řádně vyplní, vibrace jsou dostačitelné a je cítit jako opravdický penis, akorát stárání se o jeho čistotu je otravné, jenomže to stojí za to

Kryštof | před 35 měsíci 100%

Používám ho velmi rád, je cítit jako opravdický penis! Je zkrátka geniální! Doporučuji!

Ben | před 35 měsíci 100%

Velmi dobrá kvalita, dobrý tvar a je více než uspokojivý ;)

Lilie | před 36 měsíci 80%

Vibrátor mi přišel dnes a musím říct, že jsem jím naprosto ohromená! Je hrozně velký a tlustý!! Čekala jsem že bude menší... pocit z něj je naprosto úžasný a vypadá skvěle! Podle mě je opravdu skvělý, ale na mě je bohužel trochu moc velký.

mirka | před 36 měsíci 100%

Tenhle vibrátor mě mile překvapil. ANo, je sice dost velký, ale to je na tom to skvělé ;) Vřele doporučuji :)

Karel Vostracký | před 36 měsíci 20%

Po třech použitích se rozbil. Vibrace přestala fungovat. Nedoporučuji.

Konstantin | před 36 měsíci 100%

čistění a používání vibrátoru je velmi jednoduché. vše v naprostém pořádku

Kryštof Hora | před 37 měsíci 80%

Není vůbec špatný, ale mé přítelkyni je skoro moc velký... Rozhodně by jste měli používat lubrikant, jde to pak lépe... Jinak je naprosto úžasný a moc se jí líbí :D

J | před 37 měsíci 20%

Koupila jsem si dva, a oba po pár používáních přestali fungovat. Byl problém s kontaktem. DOkud fungovali tak to byla paráda, ale s vibrátorem, co nevibruje se toho moc dělat nedá.

Silvie Novotná | před 38 měsíci 100%

Velmi mile mě překvapil. Mohu ho jen doporučit. Pokud sháníte vibrátor, kupte si tenhle.

Veronika | před 38 měsíci 100%

Mohu doporučit!!!

zákazník | před 38 měsíci 80%

S tímto vibrátorem je spousta zábavy. Je o něco větší, ale to je na tom to skvělé ;) Díky pudru na čištění zůstává materiál ve skvělé formě. Jednu hvězdičku jsem strhnul za nedostatečně silné vibrace. To je ale věc vkusu.

A. Koukal | před 43 měsíci 20%

Takovéto výrobky by měly být kvalitnější...

Oldřích H. | před 43 měsíci 100%

Koupil jsem ho pro svou ženu. Byla jím naprosto ohromená. Má průměr 4,5 cm a zasunutelnou délku 20 cm. Je cítit tak opravdicky, až si myslím, že kdybych jí zavázal oči tak by nepoznala jestli v sobě má vibrátor nebo opravdický penis. Materiál je bez škodlivých látek a je příjemnější, než většina gumových vibrátorů. Zdá se být dost masitý, ale s trochou lubrikantu tam vklouzne jak nic! Mou ženu uspokojuje naprosto dokonale a i já si s ním občas užiju! Akorát stupňovatelné vibrace by mohli fungovat o něco lépe!

Laura Radová | před 45 měsíci 20%

Nefunguje kvůli špatnému kontaktu. Vyhodila jsem ho do koše jelikož jsem byla líná ho poslat zpátky :D. Navíc byl moc veliký, ale to je moje chyba, že mi to nedošlo.

Eva Jánská | před 45 měsíci 80%

Obrovský, ale s použitím lubrikant snadno zasunutelný. Realistický vzhled je skvělý. Díky jeho ohebnosti a silným vibracím si můžete přivodit klitoriální orgasmus i když ho máte zasunutý! Lubrikant odstraní zápach vibrátoru.

Pojištění penisu proti zranění a amputaci

Michaela Kurtaničová / 10.04.2014

Montrealská společnost, zabývající se prodejem spodního prádla přišla se zajímavým způsobem jak upoutat větší pozornost svých mužských zákazníků. Ke svým výrobkům totiž nabízí i pojištění penisu. Jaké jsou podmínky pro získání bezplatného pojištění mužských intimních partií a kolik vám při úrazu penisu společnost vyplatí? Čtěte v článku.

Celý článek

Vibrátory Smile Makers: V jednoduchosti je krása

Michaela Kurtaničová / 13.06.2013

Pro všechny ženy, které si libují v jednoduchosti a mají alespoň špetku smyslu pro humor, připravili Švédi ze společnosti Smile Makers ucelenou sadu čtyř vibrátorů. Pozornost ale nepřitahují jen jejich ladné křivky, ale úsměvně působí i samotné názvy těchto intimních společníků. Je jen na vás, zda se oddáte rozkoši se smyslným Francouzem, zacvičíte si s Tenisovým trenérem, zažijete horké chvilky po boku Požárníka nebo se necháte hýčkat buclatým Milionářem.

Celý článek

Life: EKO vibrátor inspirovaný přírodou

05.08.2013

Společnost Leaf přišla na trh s novinkou – ekologicky šetrným vibrátorem Life, který tvarem i barvou připomíná list. EKO výrobky jsou momentálně na vzestupu a tento trend se nevyhnul ani erotickému průmyslu. Pojďme se podívat, jaké erotické hračky, vyráběné v souznění s přírodou, je možné na trhu sehnat.

Celý článek

Jak vybrat vibrátor pro ženu

Jana Šrámčíková / 11.04.2012

Správně zvolený vibrátor se pro ženu stane velmi vítaným intimním dárkem. Při nevhodném výběru naopak zůstane 'bezpečně' uložen ve skříni. Kritérií pro výběr vibrátoru pro ženu je mnoho, od délky a šířky přes materiál až po vzhled. Nabídka sexshopů je obvykle široká, proto je dobré vybavit se před nákupem několika základními radami.

Celý článek

Monika testuje – realistické vibrátory

Monika Zelená / 08.11.2016

Se mnou víte, co kupujete. Vše Vám napíši přesně tak, jak to je. Osobně jsem pro Vás testovala relistické vibrátory a mé výsledky máte nyní exkluzivně k dispozici v tomto článečku. Vaše Monika.

Celý článek

Podobné produkty