vibratory.net

Vibrátor Okurka
(21 cm)

Pokud vás láká zapojit do vašich erotických her okurku, ale nechcete použít skutečnou, je tato zelená kráska pro vás to pravé.

  • důmyslná replika skutečné polní okurky
  • dráždivé výstupky zvýší váš prožitek
  • silné vibrace pro dokonalé uspokojení
  • obšťastní vaginu i análek
  • není vodotěsný

Malý dárek ZDARMA ke každé objednávce

Produkt již není dostupný

Diskrétně doručíme od 59 Kč

Katalogový kód: or/558656
  • Rozměry: délka 21 cm, průměr 3,5 cm
  • Materiál: TPR (neobsahuje ftaláty)
  • Barva: zelená
  • Baterie: 2 x AA
  • Výrobce: You2Toys

Pokud vás láká zapojit do vašich erotických her okurku, ale nechcete použít skutečnou, je tato zelená kráska pro vás to pravé. Na rozdíl od skutečné okurky může hýčkat vaše intimní partie vibracemi. Jejich intenzitu ovládáte pomocí kolečka v spodní části a reguluje se plynule. Svými rozměry se okurka řadí mezi středně velké vibrátory, poslouží tak pro vaginální i anální použití.

Okurka z polotuhého gelového materiálu se přizpůsobí zákoutím vašeho těla, drží ale dobře tvar. Povrch pomůcky vás překvapí svou dobrou kluzností a jemnými dráždivými výstupky. V nabídce naleznete také vibrátor ve tvaru kukuřice a mrkve.

Šťavnatý orgasmus je na cestě k vám...

Hodnotilo 5 zákazníků: 76 %

Hodnotit mohou pouze zákazníci, kteří zboží zakoupili a mají tedy se zbožím vlastní zkušenost.

somrák | před 32 měsíci 80%

můžu doporučit každému něžná okurčička se hodí dopředu i dozadu. Je měkká a poddajná, kromě toho měkká a tvarově ohebná. kromě toho se lehko čistí. Plynulé vzestupné ovládání je velmi dobré. sestupně bohužel nic moc, protože se kryt baterií lehko otevírá. Hodnocení: 1+ za cenu 1+ za tvar 1+ za ohebnost 1+ za plynulé ovládání 1- za kryt baterií, který rád upadává

spokojená uživatelka | před 34 měsíci 100%

Opticky i výkonnostně splní vibrator každé přání. Přirozeně navržený design ví, jak zaujmout a prakticky uspokojit uživatele. Celkově se jedná o dobře promyšlený a bezvadný produkt! :):):):)

A1B2C3D4E5F6 | před 39 měsíci 100%

kolečko drží suprově, jen ten nejmenší stupeň je na mě dost slabý. úžívat si ho je přímo okouzlující. používáme ho hlavně jako předehru abysme si prodloužili milování, není moc tlustý, takže celkově je moc příjemný.

Rolna | před 42 měsíci 20%

Kolečko dole nedrží , hnedka při prvním použití jsme vložili baterky a otočili kolečkem ,a to vystřelilo a baterky vypadly . Krám !! vracím .

Klaudie S. | před 43 měsíci 80%

Tenhle vibrátor splnil všechny moje očekávání a můžu ho jedině doporučit i ostatním používáme ho často. Hlavně ani nijak extrémně nesmrdí jako některé jiné. A ještě jedna pochvala - je hodně ohebný takže se s ním dá dělat spousta fajn věcí jednoduše geniální

Předměty denní potřeby jako erotické pomůcky 1/2

Michaela Kurtaničová / 14.11.2013

Jestliže člověk nemá dostatečně bujnou představivost, časem mu může zevšednět i tak příjemná činnost jako je masturbace. To ale mnozí z nás nechtějí dopustit, a tak vymýšlejí, jak si zpestřit chvíle, které tráví v milé společnosti sebe samých. Rozhodili jsme sítě a zjišťovali, jaké předměty dostupné v běžné domácnosti lidé k masturbaci používají nejčastěji. Pokud jste zvědaví, na co jsme přišli, čtěte směle dál.

Celý článek

Mokrý orgasmus 1/2 - jak funguje squirting

Michaela Kurtaničová / 23.07.2014

Mnohé ženy jsou dnes a denně překvapovány, čeho jsou jejich těla schopná. Většinu z nich první mokrý orgasmus překvapí, některé dokonce i vyděsí. Muži jsou zpravidla v tématu zběhlejší a svoje něžné protějšky uklidňují, že tekutina, která z nich při orgasmu vytekla nebo vystříkla, není nic, za co by se měly stydět. Naopak většina mužů fontánky v rozkrocích svých partnerek vítají s neskrývaným nadšením. Co to vlastně mokrý orgasmus je, kde se bere ženský ejakulát a jak tzv. squirtu dosáhnout? Nejenom tyto otázky zodpovídáme v následujícím článku.

Celý článek

Sex a pohybový handicap

Plazboz / 23.10.2009

Pro osoby se sníženou pohyblivostí je mnohdy obtížné či nemožné provozovat běžné sexuální aktivity. Jde hlavně o osoby s poraněním páteře - paraplegiky (ochrnutí poloviny těla, většinou dolních končetin) a kvadruplegiky (ochrnutí všech končetin), dále o osoby s roztroušenou sklerózou, nebo mozkovou obrnou. Lépe jsou na tom osoby s artritidou či svalovou atrofií, avšak i jim snížený rozsah pohybů přináší v sexuálním životě komplikace.

Celý článek

The Earth Angel: nejekologičtější vibrátor na světě

Michaela Kurtaničová / 04.12.2013

Vibrátor Earth Angel je prezentován jako revoluční erotická pomůcka, která je extrémně šetrná k životnímu prostředí. Ne nadarmo se tomuto intimnímu společníkovi říká Anděl země. K jeho uvedení do chodu stačí chvilku otáčet kličkou.

Celý článek

Erotické pomůcky vhodné pro alergiky

Plazboz / 17.10.2009

Počet lidí s alergiemi vinou nekvalitního životního prostředí stále narůstá. Přecitlivělost a exémy si můžeme způsobit i sami používáním výrobků z nekvalitních materiálů. Pro erotické pomůcky to platí dvojnásob, protože přichází do styku se sliznicemi.

Celý článek

Futuristická sexuální hračka přemění vaše prsty ve vibrátory

Michaela Kurtaničová / 09.06.2013

Jako vystřižená z sci-fi filmu vypadá erotická pomůcka, která vyšla z dílny společnosti Jimmyjane. Futuristicky vyhlížející zařízení, které po navlečení na ruku a spuštění, rozvibruje dva malé stimulátory na vašich prstech, nese název Hello Touch.

Celý článek

Podobné produkty