vibratory.net

Vibrátor Okurka
(21 cm)

Pokud vás láká zapojit do vašich erotických her okurku, ale nechcete použít skutečnou, je tato zelená kráska pro vás to pravé.

  • důmyslná replika skutečné polní okurky
  • dráždivé výstupky zvýší váš prožitek
  • silné vibrace pro dokonalé uspokojení
  • obšťastní vaginu i análek
  • není vodotěsný

Malý dárek ZDARMA ke každé objednávce

Produkt již není dostupný

Diskrétně doručíme od 59 Kč

Katalogový kód: or/558656
  • Rozměry: délka 21 cm, průměr 3,5 cm
  • Materiál: TPR (neobsahuje ftaláty)
  • Barva: zelená
  • Baterie: 2 x AA
  • Výrobce: You2Toys

Pokud vás láká zapojit do vašich erotických her okurku, ale nechcete použít skutečnou, je tato zelená kráska pro vás to pravé. Na rozdíl od skutečné okurky může hýčkat vaše intimní partie vibracemi. Jejich intenzitu ovládáte pomocí kolečka v spodní části a reguluje se plynule. Svými rozměry se okurka řadí mezi středně velké vibrátory, poslouží tak pro vaginální i anální použití.

Okurka z polotuhého gelového materiálu se přizpůsobí zákoutím vašeho těla, drží ale dobře tvar. Povrch pomůcky vás překvapí svou dobrou kluzností a jemnými dráždivými výstupky. V nabídce naleznete také vibrátor ve tvaru kukuřice a mrkve.

Šťavnatý orgasmus je na cestě k vám...

Hodnotilo 5 zákazníků: 76 %

Hodnotit mohou pouze zákazníci, kteří zboží zakoupili a mají tedy se zbožím vlastní zkušenost.

somrák | před 28 měsíci 80%

můžu doporučit každému něžná okurčička se hodí dopředu i dozadu. Je měkká a poddajná, kromě toho měkká a tvarově ohebná. kromě toho se lehko čistí. Plynulé vzestupné ovládání je velmi dobré. sestupně bohužel nic moc, protože se kryt baterií lehko otevírá. Hodnocení: 1+ za cenu 1+ za tvar 1+ za ohebnost 1+ za plynulé ovládání 1- za kryt baterií, který rád upadává

spokojená uživatelka | před 30 měsíci 100%

Opticky i výkonnostně splní vibrator každé přání. Přirozeně navržený design ví, jak zaujmout a prakticky uspokojit uživatele. Celkově se jedná o dobře promyšlený a bezvadný produkt! :):):):)

A1B2C3D4E5F6 | před 35 měsíci 100%

kolečko drží suprově, jen ten nejmenší stupeň je na mě dost slabý. úžívat si ho je přímo okouzlující. používáme ho hlavně jako předehru abysme si prodloužili milování, není moc tlustý, takže celkově je moc příjemný.

Rolna | před 38 měsíci 20%

Kolečko dole nedrží , hnedka při prvním použití jsme vložili baterky a otočili kolečkem ,a to vystřelilo a baterky vypadly . Krám !! vracím .

Klaudie S. | před 39 měsíci 80%

Tenhle vibrátor splnil všechny moje očekávání a můžu ho jedině doporučit i ostatním používáme ho často. Hlavně ani nijak extrémně nesmrdí jako některé jiné. A ještě jedna pochvala - je hodně ohebný takže se s ním dá dělat spousta fajn věcí jednoduše geniální

Předměty denní potřeby jako erotické pomůcky 1/2

Michaela Kurtaničová / 14.11.2013

Jestliže člověk nemá dostatečně bujnou představivost, časem mu může zevšednět i tak příjemná činnost jako je masturbace. To ale mnozí z nás nechtějí dopustit, a tak vymýšlejí, jak si zpestřit chvíle, které tráví v milé společnosti sebe samých. Rozhodili jsme sítě a zjišťovali, jaké předměty dostupné v běžné domácnosti lidé k masturbaci používají nejčastěji. Pokud jste zvědaví, na co jsme přišli, čtěte směle dál.

Celý článek

Erotické pomůcky vhodné pro alergiky

Plazboz / 17.10.2009

Počet lidí s alergiemi vinou nekvalitního životního prostředí stále narůstá. Přecitlivělost a exémy si můžeme způsobit i sami používáním výrobků z nekvalitních materiálů. Pro erotické pomůcky to platí dvojnásob, protože přichází do styku se sliznicemi.

Celý článek

Futuristická sexuální hračka přemění vaše prsty ve vibrátory

Michaela Kurtaničová / 09.06.2013

Jako vystřižená z sci-fi filmu vypadá erotická pomůcka, která vyšla z dílny společnosti Jimmyjane. Futuristicky vyhlížející zařízení, které po navlečení na ruku a spuštění, rozvibruje dva malé stimulátory na vašich prstech, nese název Hello Touch.

Celý článek

Návod na výrobu vibrátorů ze zeleniny 1/2

Michaela Kurtaničová / 20.06.2014

Pokud jste byli někdy v sexshopu, možná vás při pohledu na cenovky vibrátorů napadlo, že si snad raději nějaký vyrobíte sami doma. Co vás ale určitě nenapadlo, že si vibrátor vyrobíte z okurky, lilku, nebo z jiného druhu zeleniny či dokonce ovoce. Výroba vibrátoru ze zeleniny je vlastně velmi jednoduchá. Člověk ani nemusí být kdovíjaký kutil, aby si takový zeleninový vibrátor zvládl sám vyrobit. V následujícím článku vám poradíme, jak na to.

Celý článek

Návod na výrobu vibrátorů ze zeleniny 2/2

Michaela Kurtaničová / 24.06.2014

Doufejme, že máte nejbližší zelný trh hned za rohem a sexshop hned za druhým, protože následující článek je pokračováním našeho seriálu o zeleninových vibrátorech. Tentokrát pro vás máme návody na výrobu vibračního dilda z okurky a žlutého melounu, dále si ukážeme jak  zhotovit dvojitý vibrátor z brambor a abychom potěšili i mužskou část našeho čtenářského osazenstva, prozradíme vám, jak si doma rychle a snadno vyrobit vibrační umělou vagínu z papáji. Jdeme na to.

Celý článek

Poznej co to je - erotická hračka nebo gadget?

Michaela Kurtaničová / 03.01.2014

Technologie jdou s dobou neustále kupředu a výjimkou nejsou ani erotické hračky. Díky jejich futuristickému designu kolikrát ani na první pohled nepoznáte, k čemu že má daná věc sloužit. Vyzkoušejte si s námi svůj odhad a tipněte si: Erotická hračka nebo gadget?

Celý článek

Podobné produkty