vibratory.net

Vibrátor s masážní hlavicí SPA Massager

Vibrátory s masážní hlavicí jsou oblíbené pro svůj vysoký výkon.

  • 7 vibračních programů se silnými vibracemi
  • provoz na baterie - žádné kabely, ihned k použití
  • hladký povrch příjemný na dotek

Malý dárek ZDARMA ke každé objednávce

Produkt již není dostupný

Diskrétně doručíme od 59 Kč

Katalogový kód: 05695690000
  • Rozměry: ceková délka vibrátoru 28,5 cm, velikost vibrační hlavice 4 x 5.5 cm
  • Materiál: ABS
  • Baterie: 3x monočlánek C
  • Výrobce: Close2You

Vibrátory s masážní hlavicí jsou oblíbené pro svůj vysoký výkon. Vyjímkou není ani vibrátor SPA Massager, který má díky 3 bateriím typu C dostatek síly přivést Vám intenzivní orgasmy. Lze jej použít samozřejmě i na masáž zad, nebo stimulaci kdekoli jinde po těle.

SPA Massager má ohebnou masážní hlavici o rozměrech 4 x 5.5cm, vyrobenou z tvrdého plastu ABS. Vibrátor disponuje 7 vibračními programy s různou rychlostí a intenzitou vibrací. Vibrační programy lze pohodlně přepínat jedním tlačítkem.

Hodnotilo 15 zákazníků: 86 %

Hodnotit mohou pouze zákazníci, kteří zboží zakoupili a mají tedy se zbožím vlastní zkušenost.

Markus | před 9 měsíci 100%

Hned při první příležitosti jsem to s přítelkyní vyzkoušel. Moje partnerka i já jsme z něho velmi příjemně překvapeni. Během předehry je tato masážní hlavice příjemným obohacením!!! Velmi doporučuji...

Krista | před 12 měsíci 100%

Juhuuu...konečně je i můj, skvělý kousek pokud máte dost silné baterky. Pracuje jak má. Škoda jen, že je hlučný

Fidel | před 13 měsíci 100%

Hned jsme ho vyzkoušeli a je prostě super!!! Přítelkyně měla díky němu intenzivní orgasmy. Bohužel není moc praktický při sexu, ale s vibrátorem nebo jen tak je prostě geniální!!

Hana | před 14 měsíci 100%

I když je kvůli bateriím trochu hlučnější, je díky variabilním programům, ovládání, čištění a všemu ostatnímu opravdu výborný. Není ale zas tak hlasitý, jemné vibrace jsou tiché. O tom by měl vědět před nákupem každý, ale je to úplně v přijatelné míře.

Michal | před 15 měsíci 100%

S touhle hračkou si užijou nejen ženy, ale i muži! První tři programy jsou plynulé, jemné,střední a silné. Další čtyři jsou intervalové. Takže každý si přijde na své. Já jako muž jsem z toho úplně paf a vyvrcholím dost rychle :) Přístroj je také velmi bytelný a snadno se čistí. Hygiena je důležitá! Opravdu doporučuji si tuto věcičku pořídit.

Kevin | před 16 měsíci 80%

Toto byl super nákup! Jediný nedostatek je chrastění a rachot. Přemýšlel jsem, jestli pomůže, když ty baterie nějak upevním, aby tolik nelítaly... Stimuluje ale výborně a nelituju ani jedné minuty s ním :)

Filip | před 16 měsíci 100%

Vibrátor SPA je přesně takový, jak stojí v popisu a v dobré kvalitě. Přístroj se dá použít dvojím způsobem a poskytuje 7 různých vibračních programů (každý si vybere). Moc pěkný dárek, tip pro všechny muže, kteří chtějí dát své ženě něco speciálního -nebo pro dámy, které chtějí pozlobit své muže. Doporučuji, 5 hvězdiček.

Zákazník | před 18 měsíci 100%

Konečně je tu řešení pro napětí v ramenou a zádech. Samozřejmě se sním dá uvolnit i jinak. Řečeno stručně - dělá, to co má. K tomu je velmi tichý a úsporný. Můžete si vybrat ze sedmi programů. Rozhodně doporučuji!

Pavel | před 19 měsíci 100%

Moje žena už to bez něj neumí :)

Monika | před 19 měsíci 80%

Cenově výhodný... svoji práce dělá na výbornou! Často ale bývá studený a hlasitý... ale i tak je to zábava! Doporučujeme všem párům jako první hračku :))

Vanda | před 21 měsíci 60%

Skvělý kousek, krom toho, že je velmi hlasitý.

Františka | před 21 měsíci 60%

Tuto hlavici jsem si koupila, abych ji mohla používat jako dildo a jako masážní hlavici. Bohužel je moc velký. Ovládání mi taky nepřijde úplně vychytaný. Aby jste hlavici vypnuli, musíte projet postupně všech sedm programů.

Anonym | před 22 měsíci 20%

Extrémně hlučný Zpracování nic moc Už po dvou minutách bylo jasné, kde skončí..

Alex | před 22 měsíci 80%

Bohužel je celkem hlučný a vibrace by mohly být silnější. Už mně pod rukama prošly i lepší kousky. Přesto vám udělá službu.

Patricie | před 33 měsíci 100%

Jedna rada: zkuste ho trochu namrazit. Trik: trocha lubrikačního gelu, teplýho nebo studenýho nikdy neuškodí

Holky s holkama aneb jak přijít na chuť hrátkám se stejným pohlavím

Mersey / 09.09.2015

Povinná četba pro všechny ženy. V každé z nás je kousek bisexuálky a pokud tomu dáš průchod, užiješ si fakt božsky.

Celý článek

Návod na bondáž shibari s použitím masážního strojku Magic Wand

Michaela Kurtaničová / 20.05.2014

Těm, které zaujal náš návod na bondáž shibari, přinášíme další návod na tuto japonskou specialitku. Dnes si ukážeme, jak se při bondáži shibari dá využít oblíbený masážní strojek Magic Wand. Pojďte se s námi nechat svázat.

Celý článek

21.10.2017

Celý článek

Vibrátory, které se zapsaly do historie 2/2

Michaela Kurtaničová / 05.03.2014

V minulém díle jsme si představili nejnebezpečnější vibrátor všech dob a přiblížili si okolnosti vynálezu prvního vibrátoru na elektřinu. Dnes se vrhneme do víru 20. století a ukážeme si ty nejzajímavější z vibrátorů za posledních 80 let. Možná, že vám některé kousky přijdou i povědomé, v historii totiž našel inspiraci nejeden současný výrobce erotických pomůcek.

Celý článek

Jak vybrat vibrátor pro ženu

Jana Šrámčíková / 11.04.2012

Správně zvolený vibrátor se pro ženu stane velmi vítaným intimním dárkem. Při nevhodném výběru naopak zůstane 'bezpečně' uložen ve skříni. Kritérií pro výběr vibrátoru pro ženu je mnoho, od délky a šířky přes materiál až po vzhled. Nabídka sexshopů je obvykle široká, proto je dobré vybavit se před nákupem několika základními radami.

Celý článek

Podobné produkty