vibratory.net

Anatomicky tvarovaný vibrátor Wonderboy (14 cm)

Vibrátor Wonderboy přichází se svou propracovanou ergonomií, aby vám poskytnul maximální rozkoš.

Malý dárek ZDARMA ke každé objednávce

Vaše cena:
579

Ks

Diskrétně doručíme od 59 Kč

Katalogový kód: 05621570000
  • Rozměry: délka 14 cm; průměr 1,5cm
  • Materiál: TPR (neobsahuje ftaláty)
  • Barva: fialová
  • Baterie: 3 x LR44 (knoflíková)
  • Výrobce: You 2 Toys

Vibrátor Wonderboy přichází se svou propracovanou ergonomií, aby vám poskytnul maximální rozkoš. O vnitřní stimulaci se postará nápadný výběžek, klitoris vám zhýčkájí početní výběžky umístěné v blízkosti vibračního mechanismu.

Intenzitu vibrací plynule měnite. Pomůcka je vyrobená z gelového materiálu, pružného a příjemného na dotek. Dozajista oceníte i kapesní rozměry pomůcky, což vám umožní vzít jí s sebou na cesty.

Hodnotil 1 zákazník: 60 %

Hodnotit mohou pouze zákazníci, kteří zboží zakoupili a mají tedy se zbožím vlastní zkušenost.

Káťa D | před 19 měsíci 60%

Po dlouhých zvažováních a srovnáváních jsem vybrala tenhle vibrátor když budu sama, bohužel se ukazuje, že to byl krok vedle. Zkrátím to, po prvním použití už je jasné, že ho budu používat jen zřídka( pokud vůbec). Rozhodně se hodí pro ženy které jsou citlivé. "Wonderboy" je dlouhý jen 10cm zevnitř a zvenku 4cm, to není "Wonderboy" pro ženu, která potřebuje něco delšího k uspokojení. Vibrační stupně jsou uloženy nad bateriemi, těžce se nastavují...no a někdy jsem to i vzdala. Materiál je velmi příjemný, snadno se myje a můžu i souhlasit s termínem "anatomický tvar", ale opravdu bych potřebovala delší. Ty výstupky uvnitř hmmm? mušle? na mne neměly vliv.... Není dokonalý pro mě, ale pro spoustu jiných žen bude určitě dostačující.

Life: EKO vibrátor inspirovaný přírodou

05.08.2013

Společnost Leaf přišla na trh s novinkou – ekologicky šetrným vibrátorem Life, který tvarem i barvou připomíná list. EKO výrobky jsou momentálně na vzestupu a tento trend se nevyhnul ani erotickému průmyslu. Pojďme se podívat, jaké erotické hračky, vyráběné v souznění s přírodou, je možné na trhu sehnat.

Celý článek

Vibrátory Smile Makers: V jednoduchosti je krása

Michaela Kurtaničová / 13.06.2013

Pro všechny ženy, které si libují v jednoduchosti a mají alespoň špetku smyslu pro humor, připravili Švédi ze společnosti Smile Makers ucelenou sadu čtyř vibrátorů. Pozornost ale nepřitahují jen jejich ladné křivky, ale úsměvně působí i samotné názvy těchto intimních společníků. Je jen na vás, zda se oddáte rozkoši se smyslným Francouzem, zacvičíte si s Tenisovým trenérem, zažijete horké chvilky po boku Požárníka nebo se necháte hýčkat buclatým Milionářem.

Celý článek

22.01.2017

Celý článek

Wake-Up vibe - napůl budík, napůl vibrátor

Michaela Kurtaničová / 20.05.2013

Znáte ten pocit při probuzení do chladného rána, když za okny je ještě černočerná tma a jednoho by z postele nevyhnal ani klackem? Představa ne zrovna lákavá, avšak mnohdy reálnější než bychom si přáli. Zpříjemnit vstávání ženám, které nepatří mezi ranní ptáčata, se rozhodli experti z německé firmy Concepts of Love a Beate Uhse, kteří vyvinuli programovatelný vibrátor „Wake-up“.

Celý článek

Jak vybrat vibrátor pro ženu

Jana Šrámčíková / 11.04.2012

Správně zvolený vibrátor se pro ženu stane velmi vítaným intimním dárkem. Při nevhodném výběru naopak zůstane 'bezpečně' uložen ve skříni. Kritérií pro výběr vibrátoru pro ženu je mnoho, od délky a šířky přes materiál až po vzhled. Nabídka sexshopů je obvykle široká, proto je dobré vybavit se před nákupem několika základními radami.

Celý článek

Podobné produkty