vibratory.net

Anatomicky tvarovaný vibrátor Wonderboy (14 cm)

Vibrátor Wonderboy přichází se svou propracovanou ergonomií, aby vám poskytnul maximální rozkoš.

  • příjemný měkký a ohebný materiál

Malý dárek ZDARMA ke každé objednávce

Vaše cena:
579

Ks

Diskrétně doručíme od 59 Kč

Katalogový kód: 05621570000
  • Rozměry: délka 14 cm; průměr 1,5cm
  • Materiál: TPR (neobsahuje ftaláty)
  • Barva: fialová
  • Baterie: 3 x LR44 (knoflíková)
  • Výrobce: You 2 Toys

Vibrátor Wonderboy přichází se svou propracovanou ergonomií, aby vám poskytnul maximální rozkoš. O vnitřní stimulaci se postará nápadný výběžek, klitoris vám zhýčkájí početní výběžky umístěné v blízkosti vibračního mechanismu.

Intenzitu vibrací plynule měnite. Pomůcka je vyrobená z gelového materiálu, pružného a příjemného na dotek. Dozajista oceníte i kapesní rozměry pomůcky, což vám umožní vzít jí s sebou na cesty.

Hodnotil 1 zákazník: 60 %

Hodnotit mohou pouze zákazníci, kteří zboží zakoupili a mají tedy se zbožím vlastní zkušenost.

Káťa D | před 24 měsíci 60%

Po dlouhých zvažováních a srovnáváních jsem vybrala tenhle vibrátor když budu sama, bohužel se ukazuje, že to byl krok vedle. Zkrátím to, po prvním použití už je jasné, že ho budu používat jen zřídka( pokud vůbec). Rozhodně se hodí pro ženy které jsou citlivé. "Wonderboy" je dlouhý jen 10cm zevnitř a zvenku 4cm, to není "Wonderboy" pro ženu, která potřebuje něco delšího k uspokojení. Vibrační stupně jsou uloženy nad bateriemi, těžce se nastavují...no a někdy jsem to i vzdala. Materiál je velmi příjemný, snadno se myje a můžu i souhlasit s termínem "anatomický tvar", ale opravdu bych potřebovala delší. Ty výstupky uvnitř hmmm? mušle? na mne neměly vliv.... Není dokonalý pro mě, ale pro spoustu jiných žen bude určitě dostačující.

Wake-Up vibe - napůl budík, napůl vibrátor

Michaela Kurtaničová / 20.05.2013

Znáte ten pocit při probuzení do chladného rána, když za okny je ještě černočerná tma a jednoho by z postele nevyhnal ani klackem? Představa ne zrovna lákavá, avšak mnohdy reálnější než bychom si přáli. Zpříjemnit vstávání ženám, které nepatří mezi ranní ptáčata, se rozhodli experti z německé firmy Concepts of Love a Beate Uhse, kteří vyvinuli programovatelný vibrátor „Wake-up“.

Celý článek

Jak vybrat vibrátor pro ženu

Jana Šrámčíková / 11.04.2012

Správně zvolený vibrátor se pro ženu stane velmi vítaným intimním dárkem. Při nevhodném výběru naopak zůstane 'bezpečně' uložen ve skříni. Kritérií pro výběr vibrátoru pro ženu je mnoho, od délky a šířky přes materiál až po vzhled. Nabídka sexshopů je obvykle široká, proto je dobré vybavit se před nákupem několika základními radami.

Celý článek

Příručka Nadsamce – manuál ke klitorisu

Nadsamec / 19.07.2015

My muži všelijakými návody a manuály odpradávna pohrdáme. Tento bys ale ignorovat rozhodně neměl, protože tě naučí dokonale ovládat to nejcitlivější místečko na ženském těle – klitoris neboli poštěváček.

Celý článek

USB vibrátory CRAVE: Nikdo nemusí vědět, že vaše fleška umí vibrovat

Michaela Kurtaničová / 14.08.2013

USB disky CRAVE jsou elegantní, vodotěsné, luxusní a, co je hlavní, vibrují. Spojení přepychového cestovního vibrátoru a velkokapacitního USB disku je ve světě erotických pomůcek revolučním počinem.

Celý článek

Díky vibrátoru zpívají o oktávu výš

Michaela Kurtaničová / 02.05.2013

Hlasový trenér z akademie v Albertě používá při práci s herci a zpěváky skutečně zvláštní metodu. Jeho žáci si stimulují hrdlo malými vibrátory a díky této technice prý dosahují skvělých pěveckých výsledků.

Celý článek

Podobné produkty