vibratory.net

Anatomicky tvarovaný vibrátor Wonderboy (14 cm)

Vibrátor Wonderboy přichází se svou propracovanou ergonomií, aby vám poskytnul maximální rozkoš.

  • příjemný měkký a ohebný materiál

Malý dárek ZDARMA ke každé objednávce

Vaše cena:
579

Ks

Diskrétně doručíme od 59 Kč

Katalogový kód: 05621570000
  • Rozměry: délka 14 cm; průměr 1,5cm
  • Materiál: TPR (neobsahuje ftaláty)
  • Barva: fialová
  • Baterie: 3 x LR44 (knoflíková)
  • Výrobce: You 2 Toys

Vibrátor Wonderboy přichází se svou propracovanou ergonomií, aby vám poskytnul maximální rozkoš. O vnitřní stimulaci se postará nápadný výběžek, klitoris vám zhýčkájí početní výběžky umístěné v blízkosti vibračního mechanismu.

Intenzitu vibrací plynule měnite. Pomůcka je vyrobená z gelového materiálu, pružného a příjemného na dotek. Dozajista oceníte i kapesní rozměry pomůcky, což vám umožní vzít jí s sebou na cesty.

Hodnotil 1 zákazník: 60 %

Hodnotit mohou pouze zákazníci, kteří zboží zakoupili a mají tedy se zbožím vlastní zkušenost.

Káťa D | před 21 měsíci 60%

Po dlouhých zvažováních a srovnáváních jsem vybrala tenhle vibrátor když budu sama, bohužel se ukazuje, že to byl krok vedle. Zkrátím to, po prvním použití už je jasné, že ho budu používat jen zřídka( pokud vůbec). Rozhodně se hodí pro ženy které jsou citlivé. "Wonderboy" je dlouhý jen 10cm zevnitř a zvenku 4cm, to není "Wonderboy" pro ženu, která potřebuje něco delšího k uspokojení. Vibrační stupně jsou uloženy nad bateriemi, těžce se nastavují...no a někdy jsem to i vzdala. Materiál je velmi příjemný, snadno se myje a můžu i souhlasit s termínem "anatomický tvar", ale opravdu bych potřebovala delší. Ty výstupky uvnitř hmmm? mušle? na mne neměly vliv.... Není dokonalý pro mě, ale pro spoustu jiných žen bude určitě dostačující.

Příručka Nadsamce – manuál ke klitorisu

Nadsamec / 19.07.2015

My muži všelijakými návody a manuály odpradávna pohrdáme. Tento bys ale ignorovat rozhodně neměl, protože tě naučí dokonale ovládat to nejcitlivější místečko na ženském těle – klitoris neboli poštěváček.

Celý článek

USB vibrátory CRAVE: Nikdo nemusí vědět, že vaše fleška umí vibrovat

Michaela Kurtaničová / 14.08.2013

USB disky CRAVE jsou elegantní, vodotěsné, luxusní a, co je hlavní, vibrují. Spojení přepychového cestovního vibrátoru a velkokapacitního USB disku je ve světě erotických pomůcek revolučním počinem.

Celý článek

Díky vibrátoru zpívají o oktávu výš

Michaela Kurtaničová / 02.05.2013

Hlasový trenér z akademie v Albertě používá při práci s herci a zpěváky skutečně zvláštní metodu. Jeho žáci si stimulují hrdlo malými vibrátory a díky této technice prý dosahují skvělých pěveckých výsledků.

Celý článek

Recenze BEZ OBALU – Mini vibrátory

Ester Ledvinková / 10.05.2016

S námi víte, co kupujete. Dnes jsme se zaměřili na mini vibrátory. Pokud hledáte něco nenápadného, silného a vhodného například na cestování, pak prosím vstupte.

Celý článek

Deník dokonalé milenky – 10 pokročilých technik kouření

Bohunka / 08.12.2016

Kouření je dost možná nejdůležitější věc v posteli. Je to jako umění. Všimla sis, že i když je chlap podrážděný, tak jakmile vezmeš jeho penis do pusy, rázem se zklidní? Zlepši své umění orálního sexu a odměnou ti bude spokojený partner. Prozradím ti 10 vychytávek, díky kterým jsem se stala královou felace. Můžeš jí být i ty.

Celý článek

Podobné produkty