vibratory.net

Vibrátory k dráždění bodu G

Vibrátor na bod G

Bod G je u žen velmi silná erotogenní zóna a jeho stimulace se nedá srovnat s žádným jiným druhem sexuálního dráždění. Kvůli své poloze není bod G snadno dostupný a při erotických hrátkách na něj ženy zapomínají. Proto vznikly vibrátory na bod G, které svým tvarem přímo vybízí k jeho dráždění.

G spot vibrátor Vivian Schmitt
G spot vibrátor Vivian Schmitt

Tyto vibrátory mají specificky zahnutou špičku, takže uvnitř stimulují horní poševní stěnu za stydkou sponou. Každá žena má svůj bod G umístěn někde jinde, proto mají některé vibrátory horní část zvětšenou. Dokážou tak kolem bodu G stimulovat větší oblast, což je výhodné, když jeho umístění přesně neznáme.

Vibrátor na bod G lze samozřejmě použít i dalším způsobem - pro dráždění poševního vchodu, poštěváčku, nebo análního otvoru. Dbejte však na hygienu a nestřídejte zasouvání do anusu s následným drážděném vagíny. Vibrátor vždy mezi použitím vydezinfikujte.

Vibrátor LELO Delight
Vibrátor LELO Delight

Existují i další typy erotických pomůcek pro stimulaci bodu G. Patří mezi ně vibrátory s vyměnitelným tvarem hlavy a vibrátory na bod G včetně klitoriální stimulace. Existují i luxusní vibrátory Delight a LELO s vkusným designem a estetickým zpracováním. Pro mnoho žen je vzhled vibrátorů velmi důležitý, proto jsou tyto luxusní značky tak oblíbené.

Výhody a nevýhody vibrátorů na bod G

  • nový rozměr orgasmů
  • lze použít i na klitoris či zadeček
  • existují levné i luxusní valrianty
  • nevhodné pro klasické vaginální dráždění
  • menší výběr na trhu

Ukázky vibrátorů na bod G