vibratory.net

Vibrující kachnička velká I rub my Duckie (černá)

Černá kachnička na nerozeznání od nevinné hračky ze série I rub my Duckie vám zpříjemní intimní chvilky v koupelně.

  • tichá
  • nenápadná
  • ideální pro vaše hrátky ve vaně
  • jen jedna intenzita vibrací

Malý dárek ZDARMA ke každé objednávce

Vaše cena:
779

Ks

Diskrétně doručíme od 59 Kč

Katalogový kód: E21822
  • Rozměry: délka 12 cm
  • Materiál: ABS – tvrdý plast (neobsahuje ftaláty)
  • Barva: černá
  • Baterie: 2 x AAA
  • Výrobce: Big Teaze Toys

Černá kachnička na nerozeznání od nevinné hračky ze série I rub my Duckie vám zpříjemní intimní chvilky v koupelně. Vibrace kachničky jsou intenzivní, vycházejí z hlávky a ocásku. Samozřejmostí je 100% vodotěsnost. Na výběr máte ze tří úrovní intenzity vibrací – spustíte je se stiskem nenápadního tlačítka na zádech. Využijete jí na masáž celého těla. Skvělá volba i pro maminky se zvědavými dítky nebo hravé páry.

Hodnotilo 19 zákazníků: 72 %

Hodnotit mohou pouze zákazníci, kteří zboží zakoupili a mají tedy se zbožím vlastní zkušenost.

Angel3737 | před 21 měsíci 60%

Koupil mi jí můj manžel jako srandovní dárek k Vánocům. Když jsem to otevřela tak jsem se smála. Ale nebyla jsem si jista jestli si jí vezmu do vany. Má tak trochu zvláštní tvar se kterým je složitý se dostat do správné polohy, kde jsou nejsilnější vibrace. Vibrace jsou docela silný, ale ne nejlepší. Taky je poměrně hlučná, což mi vadí. Celkově: orgasmus se povedl a zasmáli jsme se u toho, ale stejně jako mnoho hraček, se kterýma jsme experimentovalim, skončila vzadu ve skříni. Zábavný dárek, ale podle mého názoru plýtvání penězi.

kluzkej jim | před 21 měsíci 100%

Můj přítel mi koupil jednu na Vánoce, a musím říct, že jsem byl mile překvapenej! Vypadá to roztomile a protože to vypadá jako normální gumová kachnička zapadne v koupelně raz dva. Oba nás překvapila síla vibrací. Pár dalších recenzentů řeklo, že na ně příliš nezapůsobila, ale vibrace byly stejný jako moje další vibrátory, i když je trochu hlučná, když není ve vodě. Pokud budu upřímnej, nikdy jsem neměl v úmyslu použít to jako skutečný vibrátor, protože .. no .. je to kachna, a zdálo se to trochu nepraktický, když už nic jinýho. Vzal jsem to do vany abych zjistil, jestli to bude plavat. A plave to! Nakonec jsem se rozhodl to zkusit a byl jsem naprosto ohromenej. S trochou experimentování se mi podařilo dostat se do dobrý pozice a orgasmus dorazil během deseti minut .. není to špatný na malou kachnu!

100pey | před 23 měsíci 70%

Dostal jsem to jako dárek od mé přítelkyně k Vánocům ...to jsem opravdu nečekal! Měla trochu fobii z erotických pomůcek (ale změnila se!). Když jsme to poprvé zkoušeli to v našich rukou, vibrace byly překvapivě silný. Nejlepší na tom je vzhled. Je to komické hračka spíše než vážná sexuální hračka, ale myslím, že pokud byste byli v nouzi, no ... Jediný problém je ... vypadá tak sladce a šťastně, že jsem si nikdy nemohl představit použití při sexu. Ale já jsem divnej a většině lidí by to nevadilo. Ale přesto to byl jeden z nejlepších dárků, jaké jsem kdy dostal .. a nejlepší na tom je, že se může schovat na očích! Jo .. a když jí rodiče vidí a zjistí, že to je vibrátor, je to mnohem jednodušší předstírat, že je to jen dárek, než 15 "monstrum, vypadající jako replika penisu =)

Colenzo | před 24 měsíci 90%

Koupil jsem to pro mou ženu na Valentýna a poslal jí to do její práce. Jako hračka do vany je kvalitní. Vibrace byly opravdu silný - nebyl to třes, ale bylo vibrování dostatečně silný, aby dělalo vlny. Různý části (ocas, zobák, hlava, tělo) poskytují různý vibrace a různý dojmy. Vypadá to, že to patří do koupelny a přestože moje nejstarší dcera (7½) našla "poklop", nemohla najít tlačítko pro zapnutí / vypnutí. Počítám, že hodně našich kamarádek dostane tyhle kačky jako dárky k narozeninám (jsem totiž hrozně pozornej).

cybersu | před 24 měsíci 30%

Velmi roztomilý a skvělý pro začátek na uvolnění, ale jako vibrátor to funguje spíš jako stopka! Pěkný na trochu dráždění ve vaně, než se dostanete ke vzrušení. Pak odejděte za opravdovým vibrátorem.

xplnejxpinkxparklex | před 25 měsíci 90%

můj přítel mi ji dal na valetýna...použili jsme ji ve vaně a v ložnici a já jsem nikdy necítila tak silný vibrace!! Různý vlastnosti mají různé tlaky - jen ji nechte a nepotřebovala jsem ji používat dlouho! LOL taky vypadá tak nevinně, že ji můžete nechat ležet na vaně a nikdo neví, co to opravdu je!

walrus | před 25 měsíci 80%

Myslím, že jsem první mužský co podává recenzi. Kačírek neplave moc rovně, spíš je na zádech, ale zdá se vodotěsný a ve vodě bzučí dál. Kačírka jsem dal na kulky a kolem i na hrázi a nevím co je lepší, i když jsem nebyl ve skutečnosti vzrušený. Je to spíš příjemný pocit po celém těle až se člověk usmívá. Lze použít také jako masážní strojek na svaly nebo natažené šlachy. Je to zábavná věc a holky určitě taky baví.

fifi fajnová | před 26 měsíci 80%

Výborný vibrace ze kterých se budete culit! Je to nenápadný pokud jsou okolo děcka.

krajola | před 26 měsíci 50%

Dostala jsem to jako srandovní (omlouvám se, zřejmě to bylo myšlený vážně: D) Vánoční dárek od přítele. Rozesmála jsme se a prchla nahoru napustit si vanu... Trochu ztuhlý (!)otvírání krytu na baterie, ale vše správně nastavený. Plavala v trošce vody, ale nic drastickýho. Jemný vibrace, jen tolik, abych se rozdělala. Už to vypadalo nadějně, když vtom chcípla. Motor odešel do věčných lovišť a Kačer Ed zemřel. :/

Jana K | před 27 měsíci 40%

Nikdy jsem neměla voděodolnou hračku a taky to tak zůstává, i když jsem po vložení baterií dala víko správně, netěsní a dostala se mi do kachničky voda. Určitě je užitečná jako dárek, roztomilá ale neslouží účelu.

Malý uličník | před 29 měsíci 100%

Viděla jsem to, rozhodla se to zkusit a jsem nadmíru spokojená. Balení je malé a nevinné, baterky se dovnitř dávají jednoduše a kachnička je tak akorát veliká a z příjemného materiálu. Vibrace jsou hodně silné a orgamzu dosáhnu tak po minutě a to většinou vibrace nemám ráda. Jediné co, tak se mi dovnitř dostalo již hodně vody a tak se namísto plavání spíše potápí, ale stejně funguje. Návštěvy vany se mi od koupě poměrně protáhly.

Láva-Twilight | před 30 měsíci 80%

Vypadá opravdu krásně jak sedí vedle vany a často "náhodou" spadne do vany se mnou! Strávila jsem věky snažením se šroubovákem jestli tam není ještě nějaký bonus! Návod nebyl moc sdílný, ale nakonec jsem nic navíc nenašla. Nemá nejsilnější vibrace, ale velmi příjemný jsou na jeho ocasu. Běžím, už mi chladne bublinková koupel pro mě a kačera :).

Tonda | před 32 měsíci 20%

když se mě ptáte tak nejni tak skvělá a má slabý vibrace...

Aneta Delacroix | před 33 měsíci 100%

Zboznuju to! Je uzasna, ticha, roztomila, nerekli byste ze to neni normalni kachnicka, ale pod vodou je to poznat. Muj muz by mohl zavidet, ale ma ji rad stejne jako ja XD

Tara taion | před 33 měsíci 100%

Je to moje nejoblíbenější hračka od prvního okamžiku, kdy jsem jí uviděla. Používám ho denně nebo alespoň každý druhý-den. Žádný jiný hračky v mý bohatý sbírce se nedostanou tolikrát nařadu. Jsem překvapená, že vidím negativní názory na kačírka ... jsou to asi lidé, co chtějí mít všechny hračky stejný ... stejný výkon, stejný tvar, stejný hlavní funkce, stejnej vzhled. Já ne. Za prvé, myšlenka na hračku do vody pro dospělé je úžasná ... zasloužíme si hrát. Myslím, že to je důvod, proč jsem ho začala používat tak často. Vždycky je tam...ve vaně nebo ve sprše. Vibrace jsou průměrné a rychlost nelze nastavit. Kačer jde zapnout nebo vypnout. Přesto, jeho unikátní tvar sám o sobě nabízí mnoho styčných bodů pro vaše tělo a dokonce i různé síly vibrací, podle toho kam přitlačíte. Tip: kačírek je určitě zábavnější v / pod vodou. Voda ve vaně přispívá k přenosu vibrací což je další efekt. Je dobrý ve sprše i na suchu, ale nejlíp pracuje jeho kouzlo pod bublinkama ve vaně.

bfgkrálík | před 35 měsíci 20%

Četl jsem recenzi o tom, jak mocné vibrace má a byl jsem nedočkavý vyzkoušet toho malýho ptáčka. Bohužel se se mnou nerozletěl. Vibrace byly na stejné úrovni jako když poklepám prstem na houbu. Neudělal se mnou nic ať ve vodě nebo venku.Má své místo v mojí koupelně jako roztomilá ozdoba, ale ne divoká ložnicová hračka.

karolinka | před 37 měsíci 80%

Není to nejsilnější hračka a ani se moc nedostane tam kam má, ale je to velká zábava, navíc je velmi diskrétní a můžu ji mít kdekoliv protože nikoho nenapadne, že schovává takové tajemství.

daniella 69 | před 37 měsíci 80%

Efektivní, zábavný se všema kouskama kačeny. Přepínač asi nevydrží dlouho, protože permanentně zůstává zap/nebo vyp!! Mám tři a už se mi všechny zlomily.

Gattina | před 38 měsíci 90%

Je to nádherný kačírek (můj přítel mi koupil i Pařížský vydání s malým boa a křišťálovým zobákem!)! Používejte ho jako nevinnej masážní nástroj nebo sexy vibrující hračku, obojí je úžasný. Vibrace jsou silný a jeho tvar znamená, že můžete vyzkoušet spoustu zábavných věcí! Dokonce můžete stisknout krček proti penisu nebo celou kachnu proti jeho koulím, je to zábava pro nás oba!

Hračka nebo vibrátor?

Michaela Kurtaničová / 15.06.2013

Vibrátorů a jiných erotických pomůcek, které se maskují za jiné předměty, dnes na trhu najdeme nespočet. Většinou se různé masturbátory, vibrátory a dilda kamuflují za předměty denní potřeby a snaží se „tvářit“ co nejméně nápadně. Na našem webu jste se již mohli dočíst o maskovaném masturbátoru v plechovce piva nebo v kelímku s nudlemi. Nyní si představíme erotické pomůcky, u kterých si nebudete jistí, zda se jedná o sexuální hračku nebo prostě jenom o hračku.

Celý článek

Wake-Up vibe - napůl budík, napůl vibrátor

Michaela Kurtaničová / 20.05.2013

Znáte ten pocit při probuzení do chladného rána, když za okny je ještě černočerná tma a jednoho by z postele nevyhnal ani klackem? Představa ne zrovna lákavá, avšak mnohdy reálnější než bychom si přáli. Zpříjemnit vstávání ženám, které nepatří mezi ranní ptáčata, se rozhodli experti z německé firmy Concepts of Love a Beate Uhse, kteří vyvinuli programovatelný vibrátor „Wake-up“.

Celý článek

Jak vybrat vibrátor pro ženu

Jana Šrámčíková / 11.04.2012

Správně zvolený vibrátor se pro ženu stane velmi vítaným intimním dárkem. Při nevhodném výběru naopak zůstane 'bezpečně' uložen ve skříni. Kritérií pro výběr vibrátoru pro ženu je mnoho, od délky a šířky přes materiál až po vzhled. Nabídka sexshopů je obvykle široká, proto je dobré vybavit se před nákupem několika základními radami.

Celý článek

Příručka Nadsamce – manuál ke klitorisu

Nadsamec / 19.07.2015

My muži všelijakými návody a manuály odpradávna pohrdáme. Tento bys ale ignorovat rozhodně neměl, protože tě naučí dokonale ovládat to nejcitlivější místečko na ženském těle – klitoris neboli poštěváček.

Celý článek

USB vibrátory CRAVE: Nikdo nemusí vědět, že vaše fleška umí vibrovat

Michaela Kurtaničová / 14.08.2013

USB disky CRAVE jsou elegantní, vodotěsné, luxusní a, co je hlavní, vibrují. Spojení přepychového cestovního vibrátoru a velkokapacitního USB disku je ve světě erotických pomůcek revolučním počinem.

Celý článek

Erotické pomůcky pro sex ve sprše

Michaela Kurtaničová / 15.05.2014

Jestli už nevíte, čím byste svůj sexuální život okořenili, přinášíme vám právě včas několik tipů na erotické pomůcky, které vám zprostředkují vzrušující zážitky ve sprchovém koutě. Na trhu najdete opravdu široké spektrum nejrůznějších erotických hraček určených k použití ve vodě, my jsme se snažili vybrat ty nejzajímavější z nich.

Celý článek

Podobné produkty