vibratory.net

Vibrující kachnička I rub my Duckie
(žlutá)

Žlutá kachnička na nerozeznání od nevinné hračky ze série I rub my Duckie vám zaručí zábavu i intimní chvilky v koupelně.

  • k nerozeznání od nevinné dětské hračky :)
  • příjemně tiché vibrace
  • 100% voděodolná

Malý dárek ZDARMA ke každé objednávce

Vaše cena:
649 469

Ks

Diskrétně doručíme od 59 Kč

Katalogový kód: E22231
  • Rozměry: délka 8 cm
  • Materiál: ABS – tvrdý plast (neobsahuje ftaláty)
  • Barva: žlutá
  • Baterie: 1 x AAA
  • Výrobce: Big Teaze Toys

Žlutá kachnička na nerozeznání od nevinné hračky ze série I rub my Duckie vám zaručí zábavu i intimní chvilky v koupelně. Vibrace kachničky jsou intenzivní, vycházejí z hlávky a ocásku. Samozřejmostí je 100% vodotěsnost.

Tři úrovně intenzity vibrací – spustíte je stiskem nenápadního tlačítka na zádech. Využijete jí i na masáž celého těla. Skvělá volba i pro maminky se zvědavými dítky nebo hravé páry.

Hodnotilo 16 zákazníků: 75 %

Hodnotit mohou pouze zákazníci, kteří zboží zakoupili a mají tedy se zbožím vlastní zkušenost.

Vílma | před 21 měsíci 100%

Nejlepší je, že potom co skončíte tak jí můžeš ve vaně rovnou umejt a odpočinout si tam!

milá plavba | před 22 měsíci 20%

přestalo t fungovat brzo po nákupu. nová baterka nepomohla, funguje jen chvíli, a musíte tvrdě tlačit na tlačítko zap/vyp. Prostě blbá kvalita těch kontrolek.

Tomáš | před 22 měsíci 100%

Byl to dárek pro příítelkyni. líbí se jí ty různný intenzity na růnejch částech těla a to, že nikdo kdo tu kačku vidí nepozná o co jde. Je fajn nemuset běhat a schovávat všechny hračky když nám dorazí společnost. Říká, že ocásek je její nejoblíbenější část.

Jita | před 23 měsíci 80%

Vyborna hracka do vany nebo sprchy. Je vodeodolna takže jí můžete jen umejt a nechat na vaně a nepotřebujete žádný speciélní čističe.

byron | před 23 měsíci 80%

Roztomilej strojek na orgasmy.

Lucinka | před 24 měsíci 80%

Moje první hračka vůbec...to, že vypadá jako kachnička je aspoň míň trapný než ty všechny ostatní sexualní hračky.

Martina | před 26 měsíci 100%

Jsem ráda, že mám hračku do vody anavíc takhle roztomilou. Má ocásek a neváhá ho použít :-).

Filip | před 29 měsíci 80%

Výborná

Alena | před 32 měsíci 60%

Snadno se přenáší, dobrý vibrace když je baterka nová.

Maty | před 35 měsíci 100%

Sice to není konvenční hračka neznamená to že je horší...vybral jsem to jako srandvní dáreček pro přítelkyni a nejdřív se fakt smála....ale potom si užívala vanu víc než kdykoli jindy. Srana do vany nevhodná pro děti :D.

Myška | před 39 měsíci 80%

zábava ve sprše juhůůůů a nevadí mi, že jí někdo uvidí juhůůů podruhé .:)

LaUr3n | před 39 měsíci 80%

Chtěla jsem to jakmile jsem jí uviděla, protože jsem byla z těch detiček, co si s kachničkou hrály ve vaně. Je to originální vibrátor s jednou rychlostí a může být použitej i na rozmasírování bolestivých zad. Ten tvar a jedna rychlost pravděpodobně neudělají každýho, ale může přinejmenším mile potrápit. Materiál je HODNĚ tvrdej. Nejdřív byla cítit uměle, ale po několika umytích to zmizelo. Není tolik porézní, ale stejně bych si dávala bacha po kom/nebo s kým to sdílím, abych nebyla překvapená. Kachnička se totiž nedá sterilizovat. Vibrace jsou nejsilnější na ocásku a pak na hlavičce. Moc se mi líbí, když mě partner masíruje kolem páteře, jen bacha na tlačení, je opravdu tvrdá. Samozřejmě jí používám i na moje sladký místečka a tam je taky příjemná.

Kitty Sušenková | před 39 měsíci 40%

Roztomilá, ale zklamala mě. Baterky se rychle vybily a moc jsem si s kachnou neužila.

Bětka | před 40 měsíci 60%

Je moc hlasitá, když jsou děti v domě tak se necítím dobře :(.

Tereza | před 43 měsíci 80%

Větší velikost by byla zajímavější, obvzlášť kdyby to zvýšilo sílu vibrací

paramour | před 43 měsíci 60%

Má silný vibrace ale rozhdně nejni tichá jak se inzeruje. Na trhu jsou i další/ok ne tak roztomilý/ který jsou tišší. Doporučuju pokud vám nevadí hluk.

Furry a sex 1/3 - život ve zvířecí kůži

Michaela Kurtaničová / 01.12.2013

Oblékají se do plyšových zvířecích kostýmů a žiji ve svých představách, kde je normální mít chlupaté uši, čtyři nohy a ocas. Co se ale stane, když se jejich fantazijní svět prolne s tím naším, reálným? Přinášíme vám třídílný článek o furry. Jaký je život (a sex) ve zvířecí kůži? Připravili jsme pro vás třídílný seriál článků, které budou plné zvířátek a samozřejmě sexu.

Celý článek

Hračka nebo vibrátor?

Michaela Kurtaničová / 15.06.2013

Vibrátorů a jiných erotických pomůcek, které se maskují za jiné předměty, dnes na trhu najdeme nespočet. Většinou se různé masturbátory, vibrátory a dilda kamuflují za předměty denní potřeby a snaží se „tvářit“ co nejméně nápadně. Na našem webu jste se již mohli dočíst o maskovaném masturbátoru v plechovce piva nebo v kelímku s nudlemi. Nyní si představíme erotické pomůcky, u kterých si nebudete jistí, zda se jedná o sexuální hračku nebo prostě jenom o hračku.

Celý článek

Vibrátory Smile Makers: V jednoduchosti je krása

Michaela Kurtaničová / 13.06.2013

Pro všechny ženy, které si libují v jednoduchosti a mají alespoň špetku smyslu pro humor, připravili Švédi ze společnosti Smile Makers ucelenou sadu čtyř vibrátorů. Pozornost ale nepřitahují jen jejich ladné křivky, ale úsměvně působí i samotné názvy těchto intimních společníků. Je jen na vás, zda se oddáte rozkoši se smyslným Francouzem, zacvičíte si s Tenisovým trenérem, zažijete horké chvilky po boku Požárníka nebo se necháte hýčkat buclatým Milionářem.

Celý článek

Life: EKO vibrátor inspirovaný přírodou

05.08.2013

Společnost Leaf přišla na trh s novinkou – ekologicky šetrným vibrátorem Life, který tvarem i barvou připomíná list. EKO výrobky jsou momentálně na vzestupu a tento trend se nevyhnul ani erotickému průmyslu. Pojďme se podívat, jaké erotické hračky, vyráběné v souznění s přírodou, je možné na trhu sehnat.

Celý článek

Futuristická sexuální hračka přemění vaše prsty ve vibrátory

Michaela Kurtaničová / 09.06.2013

Jako vystřižená z sci-fi filmu vypadá erotická pomůcka, která vyšla z dílny společnosti Jimmyjane. Futuristicky vyhlížející zařízení, které po navlečení na ruku a spuštění, rozvibruje dva malé stimulátory na vašich prstech, nese název Hello Touch.

Celý článek

Jak vybrat vibrátor pro ženu

Jana Šrámčíková / 11.04.2012

Správně zvolený vibrátor se pro ženu stane velmi vítaným intimním dárkem. Při nevhodném výběru naopak zůstane 'bezpečně' uložen ve skříni. Kritérií pro výběr vibrátoru pro ženu je mnoho, od délky a šířky přes materiál až po vzhled. Nabídka sexshopů je obvykle široká, proto je dobré vybavit se před nákupem několika základními radami.

Celý článek

Návod na výrobu vibrátorů ze zeleniny 1/2

Michaela Kurtaničová / 20.06.2014

Pokud jste byli někdy v sexshopu, možná vás při pohledu na cenovky vibrátorů napadlo, že si snad raději nějaký vyrobíte sami doma. Co vás ale určitě nenapadlo, že si vibrátor vyrobíte z okurky, lilku, nebo z jiného druhu zeleniny či dokonce ovoce. Výroba vibrátoru ze zeleniny je vlastně velmi jednoduchá. Člověk ani nemusí být kdovíjaký kutil, aby si takový zeleninový vibrátor zvládl sám vyrobit. V následujícím článku vám poradíme, jak na to.

Celý článek

Podobné produkty