vibratory.net

Vivid Raw ženské torzo - masturbátor v životní velikosti

Vivid Raw je ideální milenka na dlouhé večery (a nejen na ně).

  • realistická vagina i análek
  • pevná prsa s nadrženými bradavkami
  • materiál je na dotek velice podobný lidské pokožce
  • vibrační patrona

Malý dárek ZDARMA ke každé objednávce

Produkt již není dostupný

Diskrétně ZDARMA doručíme

Katalogový kód: 3002752510

Rozměry: délka 63,5 cm
Barva: tělová
Materiál (neobsahuje ftaláty): TPR
Baterie: 2x AA (nejsou součástí balení)
Originální název: Vivid Raw Life Size Body Banger
Výrobce: Vivid Raw/California Exotic Novelties (USA)

Vivid Raw je ideální milenka na dlouhé večery (a nejen na ně). Neodmlouvá, nic vám nezakazuje, nikdy ji nebolí hlava a vždy je připravena vás potěšit a uvolnit napětí v kalhotách.

Ženské torzo v realistické velikosti sice nemá hlavu, ruce ani nohy, ale kdo by je potřeboval, když se o váš penis postarají dvě hladové dírky, které jsou jako živé - vagina i análek. Obě se při zásunu snadno roztáhnou a pěkně obejmou váš penis. Při zásunech se navíc můžete chytit pevných ňader s nadrženými bradavkami, která můžete postříkat, aniž byste se museli dívat na odmlouvavý výraz ve tváři partnerky. Nemusíte je však využít jen k mačkání a laskání... :)

K masturbátoru navíc dostanete vibrační patronu s kabelovým ovladačem, kterým můžete ovládat sílu vibrací. Těště se tedy na skvělé zážitky a ještě lepší orgasmy.

Masturbátor je vyrobený z materiálu, který je úžasně hebký na dotek a velice podobný lidské pokožce. K lubrikaci používejte výhradně gely na vodní bázi. Aby masturbátor vydržel co nejdéle jako nový, pravidelně jej ošetřujte pudrem. K desinfekci je vhodný speciální čisticí sprej na erotické pomůcky.

Podobné produkty