vibratory.net

Vodotěsný vibrátor Vodník - Water Prick (19 cm)

Chladivě modrý Vodník je univerzální pomocník při erotických hrátkách všeho druhu – dobře poslouží k vaginální i anální stimulaci.

  • Pošimrejte klitoris jeho výčnělky
  • Jeho pružnost vás nebude v ničem omezovat
  • Vylepší vaše vodní hrátky

Malý dárek ZDARMA ke každé objednávce

Vaše cena:
619

Ks

Diskrétně doručíme od 59 Kč

Katalogový kód: 05553390000
  • Rozměry: délka 19 cm; průměr 3 – 4,5 cm
  • Barva: modrá
  • Baterie: 2 x AA
  • Materiál: gel
  • Výrobce: You2Toys

Chladivě modrý Vodník je univerzální pomocník při erotických hrátkách všeho druhu – dobře poslouží k vaginální i anální stimulaci.

Jeho velkou devízou je 100% vodotěsnost, skvěle se hodí pro milovníky sexu ve sprše nebo vaně. Navíc nebudete mít potíže jej důkladně očistit pod tekoucí vodou.

U kořene má výčnělky pro dráždění klitorisu a dále vás bude stimulovat realisticky vytvarovaný žalud a žilkování po celé délce vibrátoru.

Intenzitu vibrací vycházejících ze špičky plynule regulujete otáčením kolečka ve spodní části vibrátoru.

Hodnotilo 19 zákazníků: 84 %

Hodnotit mohou pouze zákazníci, kteří zboží zakoupili a mají tedy se zbožím vlastní zkušenost.

Štefan | před 24 měsíci 100%

Jejda! Ten je větší než jsem čekala, řekla moje žena. Přišlo jí že je moc velký a vypadá zastrašujícně, tak jsme koupil jeden menší. Mě se ale líbí jak vzhledově tak i když ho mám uvnitř! (Manžel!)

Petra | před 28 měsíci 100%

Zápach není tak hrozný, jak je v některých recenzích popsáno, dá se ho snadno zbavit nějakých čistícím prostředkem a velikost i vibrace tohoto vibrátoru jsou velmi příjemné.

Lukáš L. | před 29 měsíci 100%

já, i moje přítelkyně, tento nástroj milujeme. je naprosto neuvěřitelné jak jí pomocí tohoto vibrátoru dokážu udělat. skvělé

Zuzana Bílá | před 29 měsíci 100%

příjemný při použití a tichý. mnoho stupňů vibrací. poměer cena,výkon naprosto v pořádku. rychlé a diskrétní doručení.

Patrície | před 29 měsíci 20%

Tento vibrátor jsem si koupila, a všechny před ním varuji! Z počátku byl velmi nepříjemně cítit, což ale časem přešlo. Při prvním použití v něm zapraskalo a přestla fungovat. Výrobek jsem reklamovala, ale s novým vibrátorem, který mi poslali, nastal ten samý problém. Vibrátor jsem nepoužívala nijak neobvykle ani nepozorně. Zjistila jsem že se uvnitř přetrhl nějaký drát. Považuji to tedy za vyhozená peníze. To jsem si mohla rovnou koupit levnější dildo, když tenhle vibrátor nedokáže vibrovat.

Jana | před 30 měsíci 60%

Neni vyrobem zrovna z nejkvalitnějšího silikonu a ze začátku tak smrděl, že jsem ho ani nechtěla používat. Časem se ale zápach zmírňoval a když už konečně zmizel, začala jsem vibrátor používat velmi ráda: má dobrou délku, tloušťku i tvar, akorát při nastavování vibrací musíte být opatrní jelikož je to velmi citlivé. Bojím se ho ale úplně ponořit do vody, tolik té technice zas nevěřím. Vcelku to ale byla dobrá koupě.

můjduch | před 31 měsíci 80%

Pokud chcete vyzkoušet realistický vibrátor, nebo něco velkého, tak je pro vás tenhle vibrátor dobrou volbou za nízkou cenu. Velikost neni přehnaná, ve skutečnosti je o něco štíhlejší, než vypadá na obrázku a dá se používat bez baterií. Na to, jak je vibrátor levný, má dost dobrou kvalitu. Tělo vibrátoru je pěkně tvarované a pružné. Spodek s výběžky je celkem k ničemu a trochu vněm křupe, pokud ho zmáčknete. Tloušťka je ideální pro ty, kteří nechtějí nic přiliš tenkého, ani příliš tlustého. Pokud nebydlíte sami, tak z hlediska hluku tento vibrátor neni nejlepší volbou, jelikož i na nízké vibrace je poměrně hlasitý a když dáte vibrace na plno, tak je opravdu velmi hlučný. Jeho vibrace jsou ovšem víc než dostačující. Shrnuto: pokud chcete realistický vibrátor, nevadí vám hluk a nechcete za něj zaplatit majland, tak je tento kousek pro vás perfektní.

Rytíř | před 31 měsíci 80%

Od té doby, co jsme si koupili Vodníka s ním máme plno zábavy. Musím říct, že obvod je poměrně hustej, je to docela výzva pro mou partnerku ! Vibrace jsou dobré, ale existují na trhu vibrátory i se silnějšími vibracemi. Ani spodní část pro zavedení baterií není úplně ideální, jelikož se častým měněním baterek vychodí (ano používáme ho docela dost). Přesto všechno je to super hračka, levná a zábavná. Pokud hledáte něco na delší zábavu, doporučuji něco z dražších vibrátorů na trhu. Pro rychlou akci vřele doporučuji!

Květuška | před 32 měsíci 100%

Tento vibrátor jsem záměrně vyhledala, jelikož má mnou požadované rozměry. Rozhodně jsem touto koupí nebyla zklamaná. Vibrátor je měkoučký a pružný. Síla vibrací je nastavitelná. Na vyšších úrovních je trochu hlasitý, ale při používání to neruší. Jedinou nevýhodou je jeho zápach. Je trochu uměle cítit, ale doufám že to brzy přejde. Výstupky, které mají dráždit klitoris, téměř nejsou cítit. Aby ste je vůbec zaznamenali, musíte ho mít zastrčný jak jen to de. To je ale vedlejší, jelikož k uspokojení tyto výběžky nejsou potřeba. V celku jsem s tímto produktme velmi spokojená. PS: pod vodou jsem ho ještě nevyzkoušela

Radek Rychtář | před 33 měsíci 100%

Koupil jsem ho jedné slečně jako dárek a neslyšel jsem na něj žádné stížnosti. Spíše naopak. Materiál je prý velmi příjemný a měkoučký. Vibrace jsou prý také příjemné.

Kryštof | před 34 měsíci 100%

Tenhle vibrátor mám už chvíli, je velmi dobrý a můžu si ho s sebou brát i do vany :-) , rozhodně se vyplatil :-)

Zákazník | před 34 měsíci 100%

S tímto vibrátorem jsem velice spokojený a zatím na něj nemám žádné stížnosti. naprosto splňuje svůj účel :-)

Tereza | před 34 měsíci 80%

Jsem naprosto ohromená :) je výkonný a velký... Je velmi hlučný, ale jak si ho tam strčíte, tak už neni vůbec slyšet. Mám ho velmi ráda :)

tomáš09 | před 35 měsíci 100%

je skvělé že se dá takhle úžasný vibrátor používat i ve vaně

UživatelBezJména | před 37 měsíci 40%

Očekával jsem od něj více. Pod vodou jsem ho ještě nezkoušel.

Nela O. | před 37 měsíci 40%

Jeho nepříjemné zápachu se nemůžu nijak zbavit. Snažilo jsem se o to mnoha způsoby. Zbytek je v pořádku.

daniel suchan | před 37 měsíci 100%

skvěle padne do ruky, doporučil bych ho dále, dobrá náhrada sexu vyvolává skvělý pocit. snadno se čistí, je sním spousta zábavy, koupil bych ho znovu

Sexbomba | před 38 měsíci 80%

Po otevření diskrétního balení, jsem se pozastavila nad kvalitou produktu za tak bláznivou cenu, dobré provedení, jemný, ale tvrdý lahodný tvar, až vám začne být horko při pouhém pohledu a dotyku na roztomilou baňatou základnu s jemnými latexovými uzlinami. Na pohled i na dotek fantastický, realistický vzhled mě potěšil, ještě dříve než jsem jej použila. Když jsem jej testovala znovu a znovu, jen abych se ujistila, že má recenze bude přesná, zjistila jsem, že vibrace nejsou pro mě dostatečně silné a hluk je relativně velký na můj vkus, ale to je kus od kusu a člověk od člověka, pokud víte co mám na mysli. Je to každopádně výborný nováček!!

Léňa | před 43 měsíci 100%

K tomuto vibrátoru jsem přišla tak, že jsem mému submisivnímu partnerovi dala za úkol, aby mi ze srandy pořídil nějaký vibrátor. Úkolu se chopil velmi rychle a za nedlouho mi přinesl tento kousek s tím, že to je nejlepší který sehnal. Prohlédla jsem si ho, a velmi se mi líbila jeho tloušťka, jeho tvar a realistický vzhled mě také zaujaly. Původně jsem neměla v plánu vibrátor co mi přinese vůbec používat, ale když jsem tento uviděla, tak jsem rychle změnila názor. Vibrátor vodník je realisticky tvarovaný, latexový vibrátor s nastavitelnými vibracemi a trnitým spodkem. Trny na spodní části vibrátoru mají stimulovat klitoris. Specifikace vibrátoru: materiál: latexová guma pohon: 2xAA baterie Je to velmi dobrá erotická hračka. Zasunutelá část měří cca 15cm a má velmi slušnou tloušťku (je tlustší než na obrázku). Trny na stimulaci klitorisu nejsou téměř cítit, což lze ale vykoukat hned z obrázku, tudíž to pro mě nebylo zklamáním. Tlustý spodek s trny se však velmi dobře drží při manipulaci s vibrátorem, tudíž není úplně zbytečný. S poměrně realistickým vzhledem, je pocit z tohoto vibrátoru lepší a přirozenější než z většiny realistických vibrátorů. Vibrátor drží svůj tvar a neohybá se. Vibrace jsou mnohem silnější, než jsem očekávala u takto levného vibrátoru. Orgasmus jsem si přivodila i pouhým přitisknutím hlavy vibrátoru na klitoris. Údržba: kvůli jeho materiálu se těžko čistí, doporučuji na něj například nasadit kondom, nebo omývat mýdlem a vodou před i po použití. Doporučuji s ním používat lubrikant na vodní bázi. Pokud ho zrovna nepoužívám tak ho uchovávám v plastových uzavíratelných sáčcích, aby byl chráněný před prachem a nečistotami. Shrnutí: skvělý pro začátečníky, nebo pro ty, kteří chtějí realistický vibrátor za dobrou cenu.

Erotické pomůcky pro sex ve sprše

Michaela Kurtaničová / 15.05.2014

Jestli už nevíte, čím byste svůj sexuální život okořenili, přinášíme vám právě včas několik tipů na erotické pomůcky, které vám zprostředkují vzrušující zážitky ve sprchovém koutě. Na trhu najdete opravdu široké spektrum nejrůznějších erotických hraček určených k použití ve vodě, my jsme se snažili vybrat ty nejzajímavější z nich.

Celý článek

Vibrátory Smile Makers: V jednoduchosti je krása

Michaela Kurtaničová / 13.06.2013

Pro všechny ženy, které si libují v jednoduchosti a mají alespoň špetku smyslu pro humor, připravili Švédi ze společnosti Smile Makers ucelenou sadu čtyř vibrátorů. Pozornost ale nepřitahují jen jejich ladné křivky, ale úsměvně působí i samotné názvy těchto intimních společníků. Je jen na vás, zda se oddáte rozkoši se smyslným Francouzem, zacvičíte si s Tenisovým trenérem, zažijete horké chvilky po boku Požárníka nebo se necháte hýčkat buclatým Milionářem.

Celý článek

Life: EKO vibrátor inspirovaný přírodou

05.08.2013

Společnost Leaf přišla na trh s novinkou – ekologicky šetrným vibrátorem Life, který tvarem i barvou připomíná list. EKO výrobky jsou momentálně na vzestupu a tento trend se nevyhnul ani erotickému průmyslu. Pojďme se podívat, jaké erotické hračky, vyráběné v souznění s přírodou, je možné na trhu sehnat.

Celý článek

Futuristická sexuální hračka přemění vaše prsty ve vibrátory

Michaela Kurtaničová / 09.06.2013

Jako vystřižená z sci-fi filmu vypadá erotická pomůcka, která vyšla z dílny společnosti Jimmyjane. Futuristicky vyhlížející zařízení, které po navlečení na ruku a spuštění, rozvibruje dva malé stimulátory na vašich prstech, nese název Hello Touch.

Celý článek

Mokrý orgasmus 1/2 - jak funguje squirting

Michaela Kurtaničová / 23.07.2014

Mnohé ženy jsou dnes a denně překvapovány, čeho jsou jejich těla schopná. Většinu z nich první mokrý orgasmus překvapí, některé dokonce i vyděsí. Muži jsou zpravidla v tématu zběhlejší a svoje něžné protějšky uklidňují, že tekutina, která z nich při orgasmu vytekla nebo vystříkla, není nic, za co by se měly stydět. Naopak většina mužů fontánky v rozkrocích svých partnerek vítají s neskrývaným nadšením. Co to vlastně mokrý orgasmus je, kde se bere ženský ejakulát a jak tzv. squirtu dosáhnout? Nejenom tyto otázky zodpovídáme v následujícím článku.

Celý článek

Podobné produkty