vibratory.net

Latexové kalhotky s vysokým pasem a otevřeným rozkrokem

Úchvatné latexové kalhotky s vysokým pasem a otevřeným rozkrokem (který sahá až dozadu na zadeček), díky kterému budete stále k dispozici.

  • s otevřeným rozkrokem pro vášnivé rychlovky kdykoliv se vám zachce
  • vysoký pas působí elegantně a velmi žensky

Malý dárek ZDARMA ke každé objednávce

Vaše cena:
1 299
Výběr velikosti:

Ks

Diskrétně doručíme od 59 Kč

Katalogový kód: 29002701020

Velikost: S, M, L, XL, XXL
Barva: černá
Materiál: latex
Výrobce: LateX

Úchvatné latexové kalhotky s vysokým pasem a otevřeným rozkrokem (který sahá až dozadu na zadeček), díky kterému budete stále k dispozici. Vášnivou rychlovku určitě oceníte vy i váš partner.

Vychutnejte si úchvatně vzrušující "sevření" gumového materiálu. A co víc - mnohý milovník latexových pomůcek by vám potvrdil, že dokonale rozrajcovat dokáže již jen pouhá vůně latexu...
Sexy vyšší pas působí navíc velmi žensky a elegantně a kalhotky tak trochu připomínají korzet.

Přirozená elasticita materiálu a velký výběr velikostí potěší ženy všech postav.

Pro snadnější oblékání a super lesklý vzhled nezapomeňte na vhodné ošetřující prostředky na latex a gumu.

TIP: Doveďte váš vzrušující outfit k dokonalosti a zkombinujte kalhotky třeba s punčochami s krajkovým lemem nebo dlouhými rukavicemi.

Hodnotilo 5 zákazníků: 96 %

Hodnotit mohou pouze zákazníci, kteří zboží zakoupili a mají tedy se zbožím vlastní zkušenost.

Berta | před 2 měsíci 100%

Byly moc velké, poslala jsem je zpátky, ale jinak ok.

Budulínek | před 3 měsíci 100%

Stav při dodání: výborný, bez viditelných vad. Velikost? Obrovská!! Váha? taky tam je... První obléknutí, doporučuji ve vaně a hodně pěny. JO sedí skvěle! Super pohodlné. Druhý pokus na sucho, s lubrikantem v pohodě. Nošení pod kalhotama, moc pěkné a neviditelné. Ale jdou jasně cítit mezi nohama. Vyplatilo se koupit? Za mě ANO! Jak dlouho vydrží? To se ukáže.

Tereza | před 3 měsíci 80%

Pěkný doplněk. Vysoké kalhotky se dobře nosí, jednoduché, ale kvalitní zpracování. Chce to ale trochu péče, prostě latex.

Nikola | před 4 měsíci 100%

Objednala jsem si velikost S a sedí skvěle.

Daniela | před 5 měsíci 100%

Objednala jsem si velikost XXL. Nosím velikost 50 a jsem totálně nadšená, jak skvěle sedí. Ve skutečnosti ale nejsou tak lesklé jak na fotkách. Nejlepší je, když si k tomu zvlášť objednáte sprej na latex. A pohodlí při nošení - prostě boží :)

Latex fashion – catsuity, kostýmy, uniformy

Daniel Hrnčíř / 07.08.2011

Hledáte-li vhodný outfit pro sexuální hrátky, zjistíte, že existuje nepřeberné množství zboží. Pro nezkušené je výběr z tak široké nabídky obtížný a proto vás dnes provedeme latexovým oblečením a kostýmy. Probereme catsuity a uniformy pro roleplay, obleky superhrdinů a závěrem zmíníme i menší kusy latexového oblečení jako jsou trička, sukně, trenky nebo kalhotky.

Celý článek

Latex fashion – vyběr oblečení, leštění a údržba

Daniel Hrnčíř / 26.07.2011

Latex fashion je velká kapitola sama pro sebe a proto se budeme gumovému oblečení věnovat v několika článcích. Než se vrhneme na jednotlivé druhy oblečení, povíme si, jak správně latexové prádlo vybírat a zvolit správnou velikost. Zjistíte, jak latex skladovat a udržovat pomocí laku. Závěrem si povíme, k čemu se vám bude při oblékání hodit pudr na latex.

Celý článek

Podobné produkty