vibratory.net

Latexové kalhotky s vysokým pasem a otevřeným rozkrokem

Úchvatné latexové kalhotky s vysokým pasem a otevřeným rozkrokem (který sahá až dozadu na zadeček), díky kterému budete stále k dispozici.

  • s otevřeným rozkrokem pro vášnivé rychlovky kdykoliv se vám zachce
  • vysoký pas působí elegantně a velmi žensky

Malý dárek ZDARMA ke každé objednávce

Vaše cena:
1 299
Výběr velikosti:

Ks

Diskrétně doručíme od 59 Kč

Katalogový kód: 29002701021

Velikost: S, M, L, XL, XXL
Barva: černá
Materiál: latex
Výrobce: LateX

Úchvatné latexové kalhotky s vysokým pasem a otevřeným rozkrokem (který sahá až dozadu na zadeček), díky kterému budete stále k dispozici. Vášnivou rychlovku určitě oceníte vy i váš partner.

Vychutnejte si úchvatně vzrušující "sevření" gumového materiálu. A co víc - mnohý milovník latexových pomůcek by vám potvrdil, že dokonale rozrajcovat dokáže již jen pouhá vůně latexu...
Sexy vyšší pas působí navíc velmi žensky a elegantně a kalhotky tak trochu připomínají korzet.

Přirozená elasticita materiálu a velký výběr velikostí potěší ženy všech postav.

Pro snadnější oblékání a super lesklý vzhled nezapomeňte na vhodné ošetřující prostředky na latex a gumu.

TIP: Doveďte váš vzrušující outfit k dokonalosti a zkombinujte kalhotky třeba s punčochami s krajkovým lemem nebo dlouhými rukavicemi.

Hodnotilo 6 zákazníků: 84 %

Hodnotit mohou pouze zákazníci, kteří zboží zakoupili a mají tedy se zbožím vlastní zkušenost.

Karel | před 9 měsíci 20%

Tento kousek jsem koupil své nejmilejší, protože si přála nějaké kalhotky s otevřeným rozkrokem. Všechno sedělo skvěle. Ale materiál je odhadem asi 1-2 mm tlustý (nenašel jsem k tomu žádný údaj) a rozparek je na obou koncích ohraničený kulatým otvorem. Při druhém nošení se stalo to, čeho jsem se už od začátku obával, jedna strana se roztrhla až nahoru, když jsme byli trochu divočejší. Závěr: moc pěkné kalhotky, s rozparkem jsou velmi sexy, nicméně materiál je příliš tenký, aby odolal nějaké zátěži. Škoda!

Berta | před 12 měsíci 100%

Byly moc velké, poslala jsem je zpátky, ale jinak ok.

Budulínek | před 13 měsíci 100%

Stav při dodání: výborný, bez viditelných vad. Velikost? Obrovská!! Váha? taky tam je... První obléknutí, doporučuji ve vaně a hodně pěny. JO sedí skvěle! Super pohodlné. Druhý pokus na sucho, s lubrikantem v pohodě. Nošení pod kalhotama, moc pěkné a neviditelné. Ale jdou jasně cítit mezi nohama. Vyplatilo se koupit? Za mě ANO! Jak dlouho vydrží? To se ukáže.

Tereza | před 13 měsíci 80%

Pěkný doplněk. Vysoké kalhotky se dobře nosí, jednoduché, ale kvalitní zpracování. Chce to ale trochu péče, prostě latex.

Nikola | před 14 měsíci 100%

Objednala jsem si velikost S a sedí skvěle.

Daniela | před 15 měsíci 100%

Objednala jsem si velikost XXL. Nosím velikost 50 a jsem totálně nadšená, jak skvěle sedí. Ve skutečnosti ale nejsou tak lesklé jak na fotkách. Nejlepší je, když si k tomu zvlášť objednáte sprej na latex. A pohodlí při nošení - prostě boží :)

Latex fashion – catsuity, kostýmy, uniformy

Daniel Hrnčíř / 07.08.2011

Hledáte-li vhodný outfit pro sexuální hrátky, zjistíte, že existuje nepřeberné množství zboží. Pro nezkušené je výběr z tak široké nabídky obtížný a proto vás dnes provedeme latexovým oblečením a kostýmy. Probereme catsuity a uniformy pro roleplay, obleky superhrdinů a závěrem zmíníme i menší kusy latexového oblečení jako jsou trička, sukně, trenky nebo kalhotky.

Celý článek

Latex fashion – vyběr oblečení, leštění a údržba

Daniel Hrnčíř / 26.07.2011

Latex fashion je velká kapitola sama pro sebe a proto se budeme gumovému oblečení věnovat v několika článcích. Než se vrhneme na jednotlivé druhy oblečení, povíme si, jak správně latexové prádlo vybírat a zvolit správnou velikost. Zjistíte, jak latex skladovat a udržovat pomocí laku. Závěrem si povíme, k čemu se vám bude při oblékání hodit pudr na latex.

Celý článek

Podobné produkty