vibratory.net

Vzrušující nůžkové svorky na bradavky a klitoris

Kvalitně zpracované nůžkové svorky od Steel Power Tools budou výjimečným doplňkem každé sbírky BDSM pomůcek.

Malý dárek ZDARMA ke každé objednávce

Vaše cena:
299

dočasně nedostupné

Ks

Diskrétně doručíme od 59 Kč

Katalogový kód: 3000011226

Rozměry: délka 16,5 cm
Barva: stříbrná, červená
Materiál: nerezová ocel, guma
Výrobce: Steel Power Tools

Kvalitně zpracované nůžkové svorky od Steel Power Tools budou výjimečným doplňkem každé sbírky BDSM pomůcek. Nenechte se dvakrát přemlouvat a vychutnejte si dokonalé trýznění vašich nejintimnějších partií.

Neomezujte se - svorky, které mají na koncích měkčí dráždivé gumové vsadky, můžete použít prakticky na jakékoliv části těla. Extrémně vzrušující bude jejich účinek zejména na klitorisu, bradavkách, hlavičce penisu a varlatech! Síla stisku je jen na vás...

Vybrané rozevření lze zaaretovat pomocí jednoduchého zaklapávacího mechanismu ve spodní části svorek. Svorky se tak zakousnou například do bradavky a mohou na ní zůstat zavěšené.

Objevte svoji tvrdší stránku s dalšími produkty Steel Power Tools!

Hodnotil 1 zákazník: 100 %

Hodnotit mohou pouze zákazníci, kteří zboží zakoupili a mají tedy se zbožím vlastní zkušenost.

Honza B. | před 2 měsíci 100%

Páry, rozhodně si je kupte! Svorky jsou pevné, ale červené chňapky jsou dost měkké, takže vás neporaní! Dají se s nima chytnout bradavky i větší část prsou. Svorky drží pevně, nejspíš nejlíp, když porovnám všechny svorky, co jsme měli.

Ověřeno - surface piercingy zlepšují sex

Mersey / 04.04.2015

100% nositelů intimního surface piercingu potvrdilo, že jejich ozdoba výrazně zvyšuje vzrušení při erotických hrách.  Jak může tak malý kousek kovu zlepšit sex? Když dobře zvolíte typ a velikost šperku i jeho umístění, může ve vaší ložnici nastat opravdové tornádo.

Celý článek

Spanking – polohy pro výprasky a trestné lavice

Daniel Hrnčíř / 24.06.2011

V BDSM jsou výprasky a tělesné tresty oblíbenou praktikou, ale kouzlu spankingu v rámci erotické hry často propadnou i klasicky zaměřené páry. Při vášnivém sexu není k plácnutí přes zadek daleko a s trochou nadsázky lze říci, že i toto je spanking. Dnes se budeme věnovat tématice výprasků podrobně a probereme vhodné polohy a nábytek: trestné lavice, berkley horse, ale např. i obyčejnou židli.

Celý článek

Začínáme s elektrosexem 3/4 – jak dosáhnout maximální rozkoše

xOV / 17.11.2013

V dnešním díle se podíváme na elektrosex trochu více prakticky. Vysvětlíme si, jak zacházet s jednotlivými typy elektrod. Povíme si něco o elektrodildech, kolíčcích na bradavky, nebo o vodivých rukavicích pro elektrizující masáže. Nevynecháme ani klasické nalepovací elektrody různých tvarů. Pojďte s námi zjistit, jak dosáhnout maximální rozkoše.

Celý článek

Kompletní průvodce klinik fetišem

Sandra / 25.09.2015

Chcete svoje erotické hry posunout novým směrem a chybí vám inspirace? Jako děti jsme si snad všichni hráli "na doktora", tak to pojďme oživit a dát tomu reálný ráz s opravdickými klinik pomůckami a postupy.

Celý článek

22.02.2017

Celý článek

Podobné produkty