vibratory.net

Vzrušující nůžkové svorky na bradavky a klitoris

Kvalitně zpracované nůžkové svorky od Steel Power Tools budou výjimečným doplňkem každé sbírky BDSM pomůcek.

Malý dárek ZDARMA ke každé objednávce

Produkt již není dostupný

Diskrétně doručíme od 59 Kč

Katalogový kód: 3000011226

Rozměry: délka 16,5 cm
Barva: stříbrná, červená
Materiál: nerezová ocel, guma
Výrobce: Steel Power Tools

Kvalitně zpracované nůžkové svorky od Steel Power Tools budou výjimečným doplňkem každé sbírky BDSM pomůcek. Nenechte se dvakrát přemlouvat a vychutnejte si dokonalé trýznění vašich nejintimnějších partií.

Neomezujte se - svorky, které mají na koncích měkčí dráždivé gumové vsadky, můžete použít prakticky na jakékoliv části těla. Extrémně vzrušující bude jejich účinek zejména na klitorisu, bradavkách, hlavičce penisu a varlatech! Síla stisku je jen na vás...

Vybrané rozevření lze zaaretovat pomocí jednoduchého zaklapávacího mechanismu ve spodní části svorek. Svorky se tak zakousnou například do bradavky a mohou na ní zůstat zavěšené.

Objevte svoji tvrdší stránku s dalšími produkty Steel Power Tools!

Hodnotil 1 zákazník: 100 %

Hodnotit mohou pouze zákazníci, kteří zboží zakoupili a mají tedy se zbožím vlastní zkušenost.

Honza B. | před 8 měsíci 100%

Páry, rozhodně si je kupte! Svorky jsou pevné, ale červené chňapky jsou dost měkké, takže vás neporaní! Dají se s nima chytnout bradavky i větší část prsou. Svorky drží pevně, nejspíš nejlíp, když porovnám všechny svorky, co jsme měli.

Boty do postele nejen při BDSM hrátkách

Daniel Hrnčíř / 07.05.2012

Milovníci méně tradičních sexuálních praktik berou sexy boty jako důležitou součást své erotické výbavy. Ti co mají rádi boty ještě více, jsou jistě hrdými fetišisty na boty. Pojďme se podívat na tento typ erotického fetiše blíže. Dozvíte se, jak boty využít při různých sexuálních praktikách a to nejen v BDSM.

Celý článek

Ověřeno - surface piercingy zlepšují sex

Mersey / 04.04.2015

100% nositelů intimního surface piercingu potvrdilo, že jejich ozdoba výrazně zvyšuje vzrušení při erotických hrách.  Jak může tak malý kousek kovu zlepšit sex? Když dobře zvolíte typ a velikost šperku i jeho umístění, může ve vaší ložnici nastat opravdové tornádo.

Celý článek

Spanking – polohy pro výprasky a trestné lavice

Daniel Hrnčíř / 24.06.2011

V BDSM jsou výprasky a tělesné tresty oblíbenou praktikou, ale kouzlu spankingu v rámci erotické hry často propadnou i klasicky zaměřené páry. Při vášnivém sexu není k plácnutí přes zadek daleko a s trochou nadsázky lze říci, že i toto je spanking. Dnes se budeme věnovat tématice výprasků podrobně a probereme vhodné polohy a nábytek: trestné lavice, berkley horse, ale např. i obyčejnou židli.

Celý článek

Začínáme s elektrosexem 3/4 – jak dosáhnout maximální rozkoše

xOV / 17.11.2013

V dnešním díle se podíváme na elektrosex trochu více prakticky. Vysvětlíme si, jak zacházet s jednotlivými typy elektrod. Povíme si něco o elektrodildech, kolíčcích na bradavky, nebo o vodivých rukavicích pro elektrizující masáže. Nevynecháme ani klasické nalepovací elektrody různých tvarů. Pojďte s námi zjistit, jak dosáhnout maximální rozkoše.

Celý článek

Kompletní průvodce klinik fetišem

Sandra / 25.09.2015

Chcete svoje erotické hry posunout novým směrem a chybí vám inspirace? Jako děti jsme si snad všichni hráli "na doktora", tak to pojďme oživit a dát tomu reálný ráz s opravdickými klinik pomůckami a postupy.

Celý článek

Podobné produkty