vibratory.net

Vzrušující nůžkové svorky na bradavky a klitoris

Kvalitně zpracované nůžkové svorky od Steel Power Tools budou výjimečným doplňkem každé sbírky BDSM pomůcek.

Malý dárek ZDARMA ke každé objednávce

Produkt již není dostupný

Diskrétně doručíme od 59 Kč

Katalogový kód: 3000011226

Rozměry: délka 16,5 cm
Barva: stříbrná, červená
Materiál: nerezová ocel, guma
Výrobce: Steel Power Tools

Kvalitně zpracované nůžkové svorky od Steel Power Tools budou výjimečným doplňkem každé sbírky BDSM pomůcek. Nenechte se dvakrát přemlouvat a vychutnejte si dokonalé trýznění vašich nejintimnějších partií.

Neomezujte se - svorky, které mají na koncích měkčí dráždivé gumové vsadky, můžete použít prakticky na jakékoliv části těla. Extrémně vzrušující bude jejich účinek zejména na klitorisu, bradavkách, hlavičce penisu a varlatech! Síla stisku je jen na vás...

Vybrané rozevření lze zaaretovat pomocí jednoduchého zaklapávacího mechanismu ve spodní části svorek. Svorky se tak zakousnou například do bradavky a mohou na ní zůstat zavěšené.

Objevte svoji tvrdší stránku s dalšími produkty Steel Power Tools!

Hodnotil 1 zákazník: 100 %

Hodnotit mohou pouze zákazníci, kteří zboží zakoupili a mají tedy se zbožím vlastní zkušenost.

Honza B. | před 10 měsíci 100%

Páry, rozhodně si je kupte! Svorky jsou pevné, ale červené chňapky jsou dost měkké, takže vás neporaní! Dají se s nima chytnout bradavky i větší část prsou. Svorky drží pevně, nejspíš nejlíp, když porovnám všechny svorky, co jsme měli.

Začínáme s elektrosexem 3/4 – jak dosáhnout maximální rozkoše

xOV / 17.11.2013

V dnešním díle se podíváme na elektrosex trochu více prakticky. Vysvětlíme si, jak zacházet s jednotlivými typy elektrod. Povíme si něco o elektrodildech, kolíčcích na bradavky, nebo o vodivých rukavicích pro elektrizující masáže. Nevynecháme ani klasické nalepovací elektrody různých tvarů. Pojďte s námi zjistit, jak dosáhnout maximální rozkoše.

Celý článek

Kompletní průvodce klinik fetišem

Sandra / 25.09.2015

Chcete svoje erotické hry posunout novým směrem a chybí vám inspirace? Jako děti jsme si snad všichni hráli "na doktora", tak to pojďme oživit a dát tomu reálný ráz s opravdickými klinik pomůckami a postupy.

Celý článek

19.10.2017

Celý článek

Bizarní erotické pomůcky

Plazboz / 06.10.2011

Lidská sexualita je velmi rozmanitá a podle toho vypadá i nabídka sexshopů. Mezi erotickými pomůckami všech barev a velikostí občas najdete opravdové lahůdky. Divné, škaredé, či vyloženě asexuální erotické hračky, u nichž si nedokážeme představit, že by si je vůbec někdo koupil. Podívejte se s námi na opravdu ujeté erotické pomůcky.

Celý článek

Biče, plácačky, důtky a jejich využití v BDSM

Daniel Hrnčíř / 12.07.2011

Již v době starověku byl bič symbolem trestu a moci, a proto s ním byla například ve starověkém Řecku vyobrazena bohyně Nemesis a v Egyptě faraoni. Bič je nejrozšířenější spanking pomůcka, ale je to i výborný doplněk, který zpestří fádní sexuální večery. Kromě bičů se dnes podíváme také na důtky, plácačky a další BDSM pomůcky.

Celý článek

Podobné produkty