BDSM sada Japanese Silk Rope - důtky, maska na oči a roubík

BDSM sada Japanese Silk Rope

Vhodná volba pro BDSM začátečníky

Zpestřete si partnerský sex cenově dostupnou japonskou sadou s vinylovou maskou, roubíkem a copánkovým bičíkem. Vhodná volba pokud teprve chcete vyzkoušet BSDM praktiky.  Více
  • výborná cena
  • pohodlná maska netlačí
  • kuličkový roubík šetrný k zubům
skladem

Kdy zboží dostanu?
899

599

ks
Popis a parametry

BDSM sada Japanese Silk Rope - důtky, maska na oči a roubík

Zpestřete si partnerský sex cenově dostupnou japonskou sadou s vinylovou maskou, roubíkem a copánkovým bičíkem. Vhodná volba pokud teprve chcete vyzkoušet BSDM praktiky. S touto sadou roubíku a důtek máte vše, co potřebujete, abyste ukázali svému otrokovi, kam patří.

Zamezte svému otrokovi ve výhledu na to, co se bude dít pomocí jemné vinylové masky. Omezením zraku zvýšíte citlivost jiných smyslů, doteky důtek tak naberou na intenzitě. Maska drží perfektně na svém místě a dokonale blokuje světlo, za to je však jemná na váš obličej, nebude vás tlačit ani během delšího nošení.

Pro začátečníky vhodný kuličkový roubík je jemný k zubům i čelistem, ale i tak ním spolehlivě umlčíte všechny steny a kňourání subíka či subinky. Provazové popruhy nastavíte lehce na požadovanou délku a zapnete sponou.

Nadělte polovičce slastnou sprchu štiplavých dopadů copánkových důtek, které jsou na koncích roztřepené, nebo zvolte jen takové dráždivé šimrání.

Parametry

  • Sada obsahuje: kuličkový roubík, důtky, maska na oči
  • Barva: černá
  • Výrobce: Pipedream (USA)

Galerie (3)

Galerie


BDSM sada Japanese Silk Rope