BDSM sada Fetish Fantasy Tease-N-Please Kit

Výprodej

Vše, co potřebujete pro průzkum BDSM světa

Objevte se svým miláčkem úžasný svět BDSM hrátek. Sada erotických pomůcek Tease-N-Please Kit vás naladí na tu správnou vlnu. Sada obsahuje masku na oči, důtky, roubík s kuličkou, peříčkové šimrátko a hrací kostky.  Více
 • z na dotek příjemných materiálů

Zboží bylo již doprodáno

Toto zboží již bohužel není k dispozici.

Přejít na podobné produkty

Popis a parametry
BDSM sada Fetish Fantasy Tease-N-Please Kit

Objevte se svým miláčkem úžasný svět BDSM hrátek. Sada erotických pomůcek Tease-N-Please Kit vás naladí na tu správnou vlnu.

Sada obsahuje masku na oči, důtky, roubík s kuličkou, peříčkové šimrátko a hrací kostky.

Maska na oči je vyrobená z příjemně hladkého saténu, který perfektně zakryje váš zrak. Díky elastické gumičce z obličeje nesjíždí a pohodlně se nosí.

Důtky mají pevnou rukojeť, která vám skvěle padne do ruky. O pohlazení i pořádné ztrestání partnerova těla se postarají celkem 4 provázkové třásně s malými uzlíčky na konci.

Roubík zacpe pusinku i té nejupovídanější polovičce. Kulička roubíku je vyrobená z odolného plastu a nechybí jí otvory pro snadnější dýchání. Díky délkově nastavitelnému pásku bude bez problému sedět ženám i mužům.

Šimrátko s umělými peříčky vám pomůže s důkladným objevováním erotogenních zón vašeho drahouška. Můžete ho jemně pošimrat i pořádně zlechtat.

Součástí jsou také 2 hrací erotické kostky. Jedna z nich vám napoví, na kterou část těla se máte zaměřit, druhá zase určí, jakým způsobem ji máte laskat.


BDSM sada Tease-N-Please Kit od značky Pipedream

Vyberte si z široké nabídky sad erotických pomůcek v našem obchodě. Kvalitní výrobek od společnosti Pipedream si pořídilo dohromady 8 zákazníků. Přečtěte si jejich názor a neváhejte nás kontaktovat v případě jakýchkoliv dotazů!

Pipedream na Vibratory.net

Na sexshopu Vibratory.net naleznete celkem 385 produktů od tohoto výrobce. Další produkty od firmy Pipedream se nachází zde.Parametry

 • Rozměry:
  • maska: 19 x 9,5 cm
  • důtky: celková délka 45 cm, délka třásní cca 35 cm
  • roubík: průměr kuličky 4,3 cm, pro max. obvod hlavy 52 cm
  • šimrátko: celková délka cca 30 cm
  • hrací kostky: 2 x 2 cm
 • Barva: černá
 • Materiál: polyester, ABS, nylon
 • Výrobce: Pipedream (USA)

Galerie (6)

Galerie


BDSM sada Tease-N-Please Kit
BDSM sada Tease-N-Please Kit
BDSM sada Tease-N-Please Kit
BDSM sada Tease-N-Please Kit
BDSM sada Tease-N-Please Kit
BDSM sada Tease-N-Please Kit