BIO Čisticí sprej na erotické pomůcky System JO Organic NaturaLove, 120 ml

BIOVegan
BIO Čisticí sprej na erotické pomůcky Organic NaturaLove, 120 ml

Udrží vaše pomůcky čisté a prodlouží jejich životnost

BIO čisticí sprej na erotické pomůcky System JO Organic NaturaLove má unikátní složení, které obsahuje více než 95% ingrediencí certifikovaného ekologického původu (USDA Organic). Neobsahuje mýdlo, alkohol, sulfáty, barviva, parabeny, glycerín, glycol ani triclosan.  Více
  • šetrné přírodní čištění erotických pomůcek
  • více než 95% ingrediencí certifikovaného ekologického původu (USDA Organic)
  • neobsahuje parabeny, alkohol, sulfáty, glycerín, glycol ani triclosan
Dostupnost neznámá

Kdy zboží dostanu?
385

ks
Popis a parametry

BIO Čisticí sprej na erotické pomůcky System JO Organic NaturaLove, 120 ml

BIO čisticí sprej na erotické pomůcky System JO Organic NaturaLove má unikátní složení, které obsahuje více než 95% ingrediencí certifikovaného ekologického původu (USDA Organic). Neobsahuje mýdlo, alkohol, sulfáty, barviva, parabeny, glycerín, glycol ani triclosan. Jednou z funkčních složek je přírodní extrakt z citronu.

Sprej udrží vaše pomůcky čisté, prodlouží jejich životnost a je vhodný pro všechny druhy materiálů (latex, silikon i gumu). Má rychlé a snadné použití - jednoduše ho nastříkáte na čištěnou plochu, 5 - 10 vteřin počkáte a poté opláchnete pomůcku vodou.

UPOZORNĚNÍ: Zamezte kontaktu s očima. V případě vniknutí přípravku do očí, vypláchněte oči čistou vodou a poraďte se s lékařem. Uchovávejte mimo dosah dětí.


Parametry

Obsah: 120 ml
Balení: plastová lahvička s rozprašovačem
Složení: Water (Aqua), Citrus Limon (Lemon) Fruit Extract*, Aloe Barbadensis Leaf Extract*, Euterpe Oleracea Fruit Extract*
Výrobce: System JO (USA)

* certifikovaný původ ingrediencí z ekologického zemědělství (USDA Organic)