BIO Čisticí sprej na erotické pomůcky System JO Organic NaturaLove, 30 ml

BIOVegan
BIO Čisticí sprej na erotické pomůcky Organic NaturaLove, 30 ml

Udrží vaše pomůcky čisté i na cestách

BIO čisticí sprej na erotické pomůcky System JO Organic NaturaLove má unikátní složení, které obsahuje více než 95 % ingrediencí certifikovaného ekologického původu (USDA Organic). Neobsahuje mýdlo, alkohol, sulfáty, barviva, parabeny, glycerín, glycol ani triclosan.  Více
  • šetrné přírodní čištění erotických pomůcek
  • více než 95 % ingrediencí certifikovaného ekologického původu (USDA Organic)
  • neobsahuje parabeny, alkohol, sulfáty, glycerín, glycol ani triclosan
skladem

Kdy zboží dostanu?
195

ks
Popis a parametry
BIO Čisticí sprej na erotické pomůcky System JO Organic NaturaLove, 30 ml

BIO čisticí sprej na erotické pomůcky System JO Organic NaturaLove má unikátní složení, které obsahuje více než 95 % ingrediencí certifikovaného ekologického původu (USDA Organic).

Neobsahuje mýdlo, alkohol, sulfáty, barviva, parabeny, glycerín, glycol ani triclosan. Jednou z funkčních složek je přírodní extrakt z citronu.

Sprej udrží vaše pomůcky čisté, prodlouží jejich životnost a je vhodný pro všechny druhy materiálů (latex, silikon i gumu). Má rychlé a snadné použití - jednoduše ho nastříkáte na čištěnou plochu, 5 - 10 sekund počkáte a poté opláchnete pomůcku vodou.

TIP: Praktické malé balení je vhodné např. na cesty a vejde se do každé kabelky.

UPOZORNĚNÍ: Zamezte kontaktu s očima. V případě vniknutí přípravku do očí, vypláchněte oči čistou vodou a poraďte se s lékařem. Uchovávejte mimo dosah dětí.


BIO Čisticí sprej na erotické pomůcky Organic NaturaLove, 30 ml vyrobený značkou System JO

Široká nabídka prostředků na čištění pomůcek na Vibratory.net. Kvalitní zboží od společnosti System JO má doma dohromady 519 zákazníků. Podívejte se na jejich názor a v případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat!

System JO na Vibratory.net

Na eshopu Vibratory.net naleznete 50 produktů od tohoto výrobce. Další zboží od firmy System JO naleznete tady.Parametry

  • Obsah: 30 ml (cestovní balení)
  • Balení: plastová lahvička s rozprašovačem
  • Složení: Water (Aqua), Citrus Limon (Lemon) Fruit Extract*, Aloe Barbadensis Leaf Extract*, Euterpe Oleracea Fruit Extract* (* certifikovaný původ ingrediencí z ekologického zemědělství (USDA Organic))
  • Výrobce: System JO (USA)