Čisticí přípravek na kožené oděvy a doplňky Polifee Leather Cleaner, 250 ml

Čisticí přípravek na kožené oděvy a doplňky

Snadné použití a spolehlivý výsledek

„Tento přípravek jsem si objednala ještě i s přípravkem na péči o kůži a hned jsem je vyzkoušela! Vyčistila jsem si jednu bundu a šaty a oboje teď vypadá opět jako nové!”  anonym  Další zkušenosti
  • rychlé a snadné použití
  • spolehlivý výsledek
  • vhodný i na nábytek

Zboží bylo již doprodáno

Toto zboží již bohužel není k dispozici.
Mrkněte se na podobné produkty

Popis a parametry

Čisticí přípravek na kožené oděvy a doplňky Polifee Leather Cleaner, 250 ml

Čisticí přípravek (sprej) Polifee Leather Cleaner je určen k ošetřování oděvů a výrobků z broušené a hladké kůže (např. korzety, harnesy, postroje, masky na oči a další), dále také na pouta na ruce a nohy, opasky, plácačky i biče všech barev.

Sprej můžete použít i na dámské kabelky, tašky, obuv a nábytek.

Neparfémovaný. Pokožkou snášenlivý.

Návod k použití: Otevřete trysku. Nastříkejte malé množství čisticího přípravku na znečištěnou plochu a přetřete místo vlhkou houbou nebo hadříkem. Neoplachujte! Nechte uschnout. Při silném znečištění postup opakujte. Broušenou kůži po uschnutí zdrsněte. Před prvním použitím vyzkoušejte přípravek na malé ploše. Nestříkejte přímo na choulostivé a malé plochy. Skvrny odstraňte pokud možno co nejdříve od jejich vzniku. Po použití uzavřete trysku. Uchovávejte mimo dosah dětí. Před recyklací nejdříve zcela vyprázdněte obsah.


Parametry

Obsah balení: 250 ml
Složení: Výrobce: Polifee (Německo)


Zařazeno


Kód produktu

06137200000

Recenze (1)

Recenze

100%
Hodnotil 1 zákazník
Hodnotit mohou pouze zákazníci, kteří zboží zakoupili.
před 2 roky

Tento přípravek jsem si objednala ještě i s přípravkem na péči o kůži a hned jsem je vyzkoušela! Vyčistila jsem si jednu bundu a šaty a oboje teď vypadá opět jako nové! Přípravek nezanechává stopy a to nejlepší: je bez vůně a nezanechává žádný nepříjemný umělý zápach. Teď už ho budu používat pořád - jde to velmi rychle.

  • rychlé
  • účinné

Píšeme o zboží (2)

Píšeme o zboží

10 bláznivých sexuálních přání milenek, které jsem měl splnit 2/2

10 bláznivých sexuálních přání milenek, které jsem měl splnit 2/2

Věřili byste, že některé ženské touží po nezkušeném ňoumovi nebo že jsou dokonce schopny protlačit do postele svou kočku? Je to divné stvoření, ta žena. Čtěte, s čím vším jsem se musel vypořádat a jak jsem to vyřešil.

Leather fashion - vše o erotickém koženém oblečení

Leather fashion - vše o erotickém koženém oblečení

Kožené oblečení je slušivé a značně erotické. Fetišistů, kteří raději upřednostňují "hrubou" sílu tohoto přírodního materiálu, není málo. Oblečení a erotické pomůcky z kůže mají několik předností oproti prádle a pomůckám z jiných materiálů, např. koženky nebo lacku. Kůže více vydrží, příjemně voní a pro oblast erotiky se z ní vyrábí nepřeberné množství BDSM doplňků, postrojů, oblečků i spodního prádla.Prohlížíte

Čisticí přípravek na kožené oděvy a doplňky

Čisticí přípravek na kožené oděvy a doplňky – Prostředky na impregnaci a údržbu kůže
Snadné použití a spolehlivý výsledek
465
Vyprodáno